Blijkbaar had jij die oplossing een keer gegeven..quote:Op donderdag 14 januari 2010 18:56 schreef PieterBas het volgende:
Nu weet ik nog steeds niet waarom Bravebart Heil PB zei
Zou er ook een Bootje-tje komen denk je..? En zo ja, hoe zou die dan zijn..?quote:
Waarschijnlijk niet, want zoiets moet je echt verdienen.quote:Op donderdag 14 januari 2010 18:57 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Zou er ook een Bootje-tje komen denk je..? En zo ja, hoe zou die dan zijn..?
Nou, dan moet ie eerst een vriendin hebben.. dan uitgebreid over zijn seksleven discussieren.. en dan iemand zijn vriendin het laten lezenquote:Op donderdag 14 januari 2010 18:57 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Zou er ook een Bootje-tje komen denk je..? En zo ja, hoe zou die dan zijn..?
Zou dat een Bootje-tje zijn..?quote:Op donderdag 14 januari 2010 18:59 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Nou, dan moet ie eerst een vriendin hebben.. dan uitgebreid over zijn seksleven discussieren.. en dan iemand zijn vriendin het laten lezen![]()
Komt dicht in de buurtquote:
De Surischijf die ik nu date doet niet aan Fok!quote:
Al deed Lilian daar ook niet aanquote:Op donderdag 14 januari 2010 19:02 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
De Surischijf die ik nu date doet niet aan Fok!
http://www.piles.nl/fok/index.php?reeks_id=2quote:Op donderdag 14 januari 2010 19:02 schreef Bootje84 het volgende:
In welk tabje staat btw de postcount van gisteren..? Vergeet het elke keer
Gelukkig maarquote:Op donderdag 14 januari 2010 19:02 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
De Surischijf die ik nu date doet niet aan Fok!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |