Ja, dat denk ik ook. Jaap zal ook wil even in deze topics kijken neem ik aan en er het goede mee doen. Maar nogmaals, hier staat geen enkele druk op, het is wat het is. Of het lukt langzaam maar zeker om er iets leukers van te maken of het lukt totaal niet, so be it.quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:45 schreef Dementor het volgende:
[..]
Waarom? omdat ik graag naar iets leuks kijk en ik nog steeds geloof dat zowel Jaap als de producent iets mooiers willen maken.
Die avond en toen Johan ging uitleggen dat het echt geweldig zou worden vanavond. Met topgasten. Waar iedereen nog lang over zou napraten.quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:48 schreef liesje1979 het volgende:
Ik heb me de afgelopen paar weken tien keer meer vermaakt dan vanavond.
Die avond dat Johan, Liesbeth en die andere man input vroegen voor hun polieke programma heb ik mij ziek gelachen.
Ik vind het zelfs zielig voor Jaap, wat een gasten. Maar hij had het kunnen verwachten.
Ja maar het is een pilot en gratis en je hoeft toch niet te kijken!quote:
Vond het gisteren ook wel leuk met elientje, totdat die kutkompjoeter hier vast liepquote:Op woensdag 13 januari 2010 21:48 schreef liesje1979 het volgende:
Ik heb me de afgelopen paar weken tien keer meer vermaakt dan vanavond.
Die avond dat Johan, Liesbeth en die andere man input vroegen voor hun polieke programma heb ik mij ziek gelachen.
Ik vind het zelfs zielig voor Jaap, wat een gasten. Maar hij had het kunnen verwachten.
Zoiets inderdaad, ik heb wat meer woorden nodigquote:Op woensdag 13 januari 2010 21:49 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja maar het is een pilot en gratis en je hoeft toch niet te kijken!
quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:25 schreef beequeen het volgende:
Bij de weg, iedereen weet toch nog wel wat een Cola Light betekende in DGK?
Ik snap dat vertrouwen daarin dan ook niet. Bedoel: Johan Vlemmix. Die vindt stront nog talentvol.quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:51 schreef ruudpuntenel het volgende:
Tja topgasten, keuze van Johan...
Lekker hè al drie uur heerlijk zeiken achter die Pcquote:Op woensdag 13 januari 2010 21:51 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Zoiets inderdaad, ik heb wat meer woorden nodig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |