abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 13 januari 2010 @ 13:30:53 #1
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_76759529


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Geweldige kerel, maar misbruikt indien nodig zijn modrechten.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Is de laatste tijd te druk om nog vaak langs te komen.
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zijn voor veel geld te koop bij Lennie. Zit momenteel in Zuid-Amerika met zijn nieuwe gezin in afwachting van een terugkeer naar het koude noorden.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Na lange afwezigheid na het plaatsen van een foto van een lelijke vrouw is hij weer teruggekeerd!
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen...
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn kwaliteiten in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126. Laat zich nu nog maar sporadisch zien.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Nick-GizMo: Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Is letterlijk het groentje van de club.
Morpheus2002: Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...

In memoriam:

SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
CraniuM: Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

DE OP IS HIER TE VINDEN
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_76759615
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_76759736
quote:
Tof
pi_76759793
quote:
Vind het nog steeds een lelijk gedrocht, maar wel een vooruitgang vergeleken met de huidige FP
  woensdag 13 januari 2010 @ 13:38:57 #5
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_76759850
Tweakers 2.0
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_76759926
present meester.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  woensdag 13 januari 2010 @ 13:41:20 #7
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_76759947
Moet Edwinuss nu niet onder In Memoriam?
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
pi_76759959
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 13:38 schreef Rossdale het volgende:
Tweakers 2.0
waarom doet de aanblik van tweakers dan een stuk frisser aan dan deze donkere bedoening?
pi_76759987
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 13:41 schreef Misan het volgende:

[..]

waarom doet de aanblik van tweakers dan een stuk frisser aan dan deze donkere bedoening?
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 12:31 schreef Danny het volgende:
Commentaar is welkom.
Kleurstelling e.d. is van ondergeschikt belang. Mening is wel welkom natuurlijk, maar per subsite kan de kleurstelling verschillen.
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_76760040
ja gezien, en ook al commentaar geleverd in het topic
pi_76760150
quote:
Ziet er goed uit, vind alleen het contrast tussen tekst en achtergrond in de linker column een beetje aan de lage kant, maar zal wel aan mij liggen.
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
pi_76760250
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_76760431
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 13:49 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Wat is die godver GENIAAL!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_76760543
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 13:49 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Hahahaha fucking strak!
pi_76760676
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_76760784
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 13:59 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
meeeeeeeeeeer
pi_76760829
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_76760951
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 14:02 schreef Tain het volgende:
Hier
pi_76761222
Yo lui(e donders)(tjes)!
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_76761787
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 14:12 schreef Nebo het volgende:
Yo lui(e donders)(tjes)!
pi_76762025
donderstjes?
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_76762166
Ed al terug?
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_76762926
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 14:32 schreef Poit het volgende:
donderstjes?
Ach details, ik schreeuw in ieder geval niet naar doven dat ik ze zal bellen
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_76763008
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 14:52 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ach details, ik schreeuw in ieder geval niet naar doven dat ik ze zal bellen
Ik wel, constant
pi_76763143
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')