En? Ze hebben geen nederlands bloed.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:50 schreef Frollo het volgende:
Misschien waren ze wel in Nederland geboren.
Ik dacht ook al aan psygo_mocroquote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:51 schreef Flappekz het volgende:
Je typt je TT alsof je zelf een allochtoon bent
Ervaring? Valt me mee dat nog niemand "herkenbaar" heeft gepost btw. Ik woon ook wel in de buurt van zo'n allochtonenprobleemwijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:52 schreef Nezz het volgende:
Volgende keer ga je klappen uitdelen? Deze keer ben je meteen naar huis gefietst om een topic te openen? Begrijp me niet verkeerd, de types die je beschrijft zijn zwaar irritant, maar doe er dan meteen wat aan. En dan heb ik het niet over slaan, maar gewoon even flink je stem verheffen. Negen van de tien keer is dit genoeg om die mini-posers af te schrikken.
Mensen met jouw taalgebruik verdienen dit gewoon. Die hebben zelfs reeds het respect van kleine jongetjes verlorend. Doe er wat aan zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:50 schreef Precizionist het volgende:
Ik fiets net rustig en vredig van school,
en er loopt zo'n groep kleine kankerjochies leeftijd 6-14 langs,
Ik doe niks wil er rustig langsfietsen maar zon kleine kankerdebiel van het groepje roept iets en stapt bijna voor mijn fiets. NOU, ik kan je zeggen, de volgende die dat waagt bij mij, krijgt zo'n kankerharde stoot voor ze bek dat ie niet eens meer wat kan roepen.
Natuurlijk waren deze klotejochies weer allochtonen, het zal es niet.
LEER TOCH ES DAT WIJ JOU IN NEDERLAND LATEN, DUS RESPECTEER ONS, STEL KANKERDEBIELEN.
Klacht: Kleine onopgevoede respectloze kankerjochies.
Subklacht: TS is boos en gebruikt scheldwoorden overmatig.
Excuus voor het gekanker, je hebt gelijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:53 schreef TUFKAL het volgende:
Ik als Nederlander schaam me voor je taalgebruik.
Hoe ziet dat eruit?quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:51 schreef Alib99 het volgende:
[..]
En? Ze hebben geen nederlands bloed.
Ze hadden gewoon hun kaak gesloten moeten houden in first place.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:53 schreef BoemBats het volgende:
Jij beledigt ze nu ook, dus je bent geen haar beter.
Ik heb niet het idee dat men valt over het gekanker. Maar meer over het volledig negeren van alle basisregels aangaande grammatica, spelling en interpunctie.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:54 schreef Precizionist het volgende:
[..]
Excuus voor het gekanker, je hebt gelijk.
Probeer je eens bij de klacht te houden grammatica nazi.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:55 schreef zovty het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat men valt over het gekanker. Maar meer over het volledig negeren van alle basisregels aangaande grammatica, spelling en interpunctie.
Nu jij nog.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:54 schreef Precizionist het volgende:
[..]
Ze hadden gewoon hun kaak gesloten moeten houden in first place.
Eindelijk iemand die er hetzelfde over denkt.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:56 schreef KapiteinLangzaam het volgende:
Kapot maken die lui, serieus.
Ik ben ook nog eens een spelling en interpunctie nazi.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:56 schreef Precizionist het volgende:
[..]
Probeer je eens bij de klacht te houden grammatica nazi.
trollen is voor pussy'squote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:56 schreef KapiteinLangzaam het volgende:
Kapot maken die lui, serieus.
Hier is je antwoord, Ze moeten dood, nekschot.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:51 schreef zovty het volgende:
Ze zijn hier geboren en getogen tjap.
Sowieso: gassies van 6-14 met dat soort maatschappelijke, culturele sociale problemen confronteren. Je bent niet goed bij je hoofd..
Ga toch geen mongol stompe, jonge!quote:
Praat eens Nederlands, pseudo-allochtoon.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:54 schreef Precizionist het volgende:
[..]
Ze hadden gewoon hun kaak gesloten moeten houden in first place.
Allemaal even lachen voor de lolbroek van KLBquote:Op dinsdag 12 januari 2010 16:01 schreef MASD het volgende:
[..]
Praat eens Nederlands, pseudo-allochtoon.
Van kinderen?quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:58 schreef Precizionist het volgende:
Alsof jij er niet eens last van gehad heb?
Hej, hij durft er toch een topic over te openen?!?!quote:Op dinsdag 12 januari 2010 16:03 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Maar je was dus te laf om echt te slaan?
Had het dan gedaan joh poepert,....mensen als jij zijn een schande voor 'ons ras'.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 15:57 schreef Precizionist het volgende:
[..]
Eindelijk iemand die er hetzelfde over denkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |