Kasa die mamaquote:Op dinsdag 12 januari 2010 12:32 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
Zo vettigis toch niet lekker wakker worden
Je mag uit een aantal telefoons kiezen hequote:Op dinsdag 12 januari 2010 11:55 schreef Tain het volgende:
Bij overstap mag je toch gewoon je eigen telefoon uitzoeken?
Oud die originale keuken van Italia.quote:
Zoals La Mama hem vroeger maakte! La Mama is Dr Oetker met een pruik opquote:Op dinsdag 12 januari 2010 12:40 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Oud die originale keuken van Italia.
Uit de originele bakoven van de pizzafabriek.
net zoals je pizza verpesten met knoflook sausquote:Op dinsdag 12 januari 2010 12:42 schreef RitseB het volgende:
Hij is wel lekker, zeker met ketchup :
Dus je wil die arme, dode Dr Oetker beschuldigen van travestie?quote:Op dinsdag 12 januari 2010 12:43 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Zoals La Mama hem vroeger maakte! La Mama is Dr Oetker met een pruik op
Hmm bij de T for Telecom mocht ik 1 van de telefoons kiezen die ze op dat moment in de winkel hadden. Moest wel bijbetalen als dat nodig was, maar keuze van toestellen was niet beperkt tot een aantal toestellenquote:Op dinsdag 12 januari 2010 12:39 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Je mag uit een aantal telefoons kiezen he
Ik mag er 1tje van de 33 pakken
lasagnaquote:Op dinsdag 12 januari 2010 13:45 schreef RitseB het volgende:
Iemand suggesties voor het eten vanavond ?
quote:
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 13:52 schreef Sigmund666 het volgende:
Een carbonara met spekjes, penne en Boursin met wat creme fraiche
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 14:29 schreef Gamer_V het volgende:
Die header met dat meisje die de pin uit een handgranaat heeft getrokken, uit welke game komt dat? Komt dat uit een game?
Neh met groente, sausje enzoquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |