Arg, ik wil vanavond ook op stap. Maar ben de afgelopen maand iets te vaak opstap geweest waardoor ik voor de rest van de maand nog maar 10 euro heb en mijn huur niet meer kan betalen.quote:
Een sportschool waar je niet kan douchen is wel faal ja.quote:Op donderdag 14 januari 2010 20:20 schreef justmattie het volgende:
Daar bij de Centrale, 15 eurie's per maandJe kan er niet douchen, maar dat fuckt niet. Ik ben in 30 seconden fietsen thuis
Zit er bij de centrale een sportschool dan?quote:Op donderdag 14 januari 2010 20:20 schreef justmattie het volgende:
Daar bij de Centrale, 15 eurie's per maandJe kan er niet douchen, maar dat fuckt niet. Ik ben in 30 seconden fietsen thuis
Ah, dat is dus de nieuwe vestiging van de Healthclub, of niet?quote:Op donderdag 14 januari 2010 20:28 schreef Kvack het volgende:
Moet altijd zo lachen, fiets je langs dat nieuwe fitness centrum bij het kalverdijkje. Zie je allemaal mensen op zo`n nepfiets voor het raam net doen alsof.
Kijk je vervolgens voor de deur, staan er alleen maar auto`s.
Doe dan iets nuttigs met je geld en koop een echte fiets ofzo.
Geen idee, fietste er een paar dagen geleden ergens langs. Was niet druk maar waren wel mensen bezig binnen.quote:Op donderdag 14 januari 2010 20:30 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ah, dat is dus de nieuwe vestiging van de Healthclub, of niet?
Mooi, weet ik iig dat ik daar gratis kan parkeren met de auto. Geen zin om met dit weer naar de sportschool te fietsen, althans vaak ook minder tijd!
Wist niet dat die vestiging al open was.
Daarom is het goedkoop. En het maakt mij niet uit, voorheen heb ik bij Sports Inn gezeten, daar douchte ik ook niet ging thuis wel douchen. Die bij de Intertoys is Bodyshape tochquote:Op donderdag 14 januari 2010 20:22 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Een sportschool waar je niet kan douchen is wel faal ja.
Ik douch het liefst ook thuis, ik fitness op dit moment boven de Intertoys. Ik vergeet elke keer de naam van die sportschool en heb ook geen zin om het op te zoeken
Daar kan je wel gewoon douchen, maar daar komt me toch een miezerig straaltje uit de douche
Boven de Blokker zit een sportschool ja. Begeleiding heb ik ook niet, niet nodig. Ik train voornamelijk cardio en gebruik losse gewichten. Daarbij heb ik geen begeleiding nodigquote:Op donderdag 14 januari 2010 20:26 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Zit er bij de centrale een sportschool dan?
Ik sport bij de Healthclub...ik heb serieus jaren ¤42 euro p/m lopen betalen...maargoed, tis er wel fijn.
Nu hebben ze de prijs verlaagd naar ¤16 ofzo. Het enige dat je dan niet hebt is persoonlijke begeleiding (...nooit gebruikt), computertjes die je vertellen hoe vaak je naar de sportschool bent geweest en dat soort onzin (...nooit gebruikt) en tv's bij de cardioapparaten (altijd gebruikt), sauna en dat soort onzin (ook nooit gebruikt).
Nou ja, scheelt ¤25 p/m!
Nou, ik doe dus notarieel recht en mag dan inderdaad aan de slag als (kandidaat) notaris als dit jaar is afgelopen (en ik het haal, maar dat moet wel lukken). Maar ik doe nu dus nog een tweede master Fiscaal Recht, waarna ik dus ook aan de slag kan als fiscalist. Vandaar dat ik zei dat ik twee masters deedquote:Op donderdag 14 januari 2010 22:29 schreef justmattie het volgende:
En als je klaar bent met deze opleiding, ben je notaris of wat?
Wel een vette baan, je komt overal en mag in mooie wagentjes rijden
Ja, je weet dan shit van belastingen enzo. Kunt er dus mee aan de slag als fiscalist (belastingadviseur), bij de overheid en dat soort onzin. Veel vraag naar die mensen, iedereen moet toch belasting doenquote:Op donderdag 14 januari 2010 22:34 schreef justmattie het volgende:
Fiscaal recht is in feite een belastinginspecteur of zo ?
Inderdaad en die vraag zal er ook altijd blijven. Belasting schaffen ze never nooit niet afquote:Op donderdag 14 januari 2010 22:35 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ja, je weet dan shit van belastingen enzo. Kunt er dus mee aan de slag als fiscalist (belastingadviseur), bij de overheid en dat soort onzin. Veel vraag naar die mensen, iedereen moet toch belasting doen.
Laatste post voor het slapen dan: als je ooit nog 's wat moet weten ofzo dan hoor ik het wel!quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:48 schreef justmattie het volgende:
Bij ons wordt het nog beperkt tot wanneer je, of een onderneming ergens recht op heeft, wanneer wat aftrekbaar is en waarom en formules berekenen en zo
Veel plezier morgen![]()
Heb wel weer een vermoeden waar dit heeft plaatsgevondenquote:LEEUWARDEN - Een 32-jarige man uit Leeuwarden heeft donderdag een vrouw van zijn balkon op de eerste verdieping gegooid.
Hierna gooide hij nog een fiets, een tuinstoel, een mes en een asbak naar haar. De vrouw liep hierbij hoofdletsel op. Dat heeft de politie laten weten.
Volgens de politie had het tweetal vermoedelijk ruzie in de relationele sfeer. ''De vrouw is een vriendin of de ex-vriendin van de man'', zegt een woordvoerder van de politie. De man is door de politie aangehouden wegens zware mishandeling. Hij zit voor nader onderzoek vast.
Je kunt je vrouw ook gewoon vanaf een huis met balkon van 1 hoog donderen hoor.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:15 schreef justmattie het volgende:
In de wielenpolle heb je ook geen flats toch bijdeweg?
Genot!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:16 schreef 11_Dreams het volgende:
Nog een Liwwadder meldt zich, weestwel!
Dat is waarquote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:16 schreef neen het volgende:
[..]
Je kunt je vrouw ook gewoon vanaf een huis met balkon van 1 hoog donderen hoor.
Welkom weest welquote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:16 schreef 11_Dreams het volgende:
Nog een Liwwadder meldt zich, weestwel!
Gezellig!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:16 schreef 11_Dreams het volgende:
Nog een Liwwadder meldt zich, weestwel!
Wanneer nimst dou een avatar, kest oek in de OPquote:
Je onderschat mijn luiheid.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:22 schreef justmattie het volgende:
[..]
Wanneer nimst dou een avatar, kest oek in de OP
Droppingsstraat, dus vrijheidswijk....quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:57 schreef Sodeju het volgende:
Ik hou de opties Bilgaard en de vrijheidswijk ook nog open hoor
1987, eens denken... Toen kwam ik net op den wereld. Dus zéééér waarschijnlijk kan ik het me daardoor niet herinnerenquote:Op vrijdag 15 januari 2010 20:31 schreef Joy_Division het volgende:
Het komt uit een oud amiga spel van 1987 ofzo, eigenlijk moet ik er ook een animated gifje van maken maar komt nog wel eens.
HE WACHT, JIJ BENT DIE UITGEBURGERDE LEEUWARDERquote:
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 20:43 schreef Joy_Division het volgende:
Ik had typfout al gezien tijdje geleden maar die luiheid he.okok ik zal het nu aanpassen.
Komt dat ook door je luiheid, of laat ingestroomdquote:
Momenteel niet zo. Kun jij er verandering in brengen...?quote:
Hoezo momenteel niet?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 22:03 schreef justmattie het volgende:
[..]
Momenteel niet zo. Kun jij er verandering in brengen...?
en bierquote:Op vrijdag 15 januari 2010 22:04 schreef justmattie het volgende:
Dit topic mist iets, iets in de trant van vrouwelijk schoon of zo
Omdat er niet veel gepost wordt.quote:
NINJAEDITquote:
Public Enemies?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 22:05 schreef justmattie het volgende:
[..]
Omdat er niet veel gepost wordt.
Heeft iemand een film tip? Geen Backdoor sluts 9 of zoBeetje kwaliteitsfilm uit 2009 graag
Moet ik nog zien, kan ik nu wel even doenquote:
Ik ben vrij kieskeurig. SciFi is niks, evenals Harry Snotter films, jankende romans, dramamovie's e.d.quote:
Ja vooral vanaf deel 4quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |