Draaien?quote:Op maandag 11 januari 2010 18:16 schreef bibi het volgende:
Iemand een tip hoe je die snowfairy sp open kan krijgen?
Tinnetje op je handpalm houden, en met je andere handpalm op het dekseltje draaienquote:Op maandag 11 januari 2010 18:16 schreef bibi het volgende:
Iemand een tip hoe je die snowfairy sp open kan krijgen?
Heb je toevallig zo'n opener voor potten in huis? Daar kan je meer kracht mee zetten.quote:Op maandag 11 januari 2010 18:44 schreef bibi het volgende:
[..]
Nee werkt niet, en andere tip ook niet. Zit muurvast
Zoiets gebruikt en nu is mijn hele potje naar de maanquote:Op maandag 11 januari 2010 18:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Heb je toevallig zo'n opener voor potten in huis? Daar kan je meer kracht mee zetten.
Nog niet, maar ik ga uit van vorig jaar toen ze de resten van de actie ook verkochten. In Maastricht schijnen er nog te liggen iig (kom er maar in oh-oh).quote:
Ik durf niet te tellen.quote:Oh schmoop de herkenbaarheid, maar ik heb vandaag getelt hoeveel spul er op mn lijst-van-wat-ik-eigenlijk-al-heb staat en nu is eindelijk de lust me vergaaneerst maar s een jaar keihard opgebruiken LOL
Niet voor mij hoor!quote:Op dinsdag 12 januari 2010 10:42 schreef oh-oh het volgende:
Ik ben nu toch al een week of zo niet geweest, mss zijn ze wel op hoor.
Zal ik straks es gaan kijken???
![]()
Heel verstandig.quote:Als het goed is krijg ik vandaag mn UK order binnen.
En ik zou niet weten wat ik op dit moment verder nog nodig zou hebben
Zoiets dacht ik al. Ik had een tweede klaar liggen voor de zekerheid maar heb die toch maar niet erin gegooid, is ook zo zonde als je twee keer ruikt-naar-niks in je bad hebt.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 11:40 schreef Dipkip het volgende:
Volgens mij verschilt het erg Cat, ik heb er ook een gehad en die deed ook zo van pfrt en dat was het dan. Maar bij anderen schijnt ie flink te knetteren, dus denk dat het een kwestie van geluk hebben is. Mijne rook ook niet in bad, heb er maar wat bij gegooit.
Doe ik de volgende keer misschien wel. Nu had ik The Strokes en kerstmasker voor de geurervaring.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 11:54 schreef Dipkip het volgende:
Ik zou er dan juist meerdere insmijten met het idee dat er anders maar 1 bad saai is ipv meerdere
Wie weet.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 12:03 schreef oh-oh het volgende:
Mss dat die megabal van mij wel wat is dan
Hangt af van de winkel denk ik. Heel veel is in grab bags verdwenen, sommige winkels hebben er volgens mij hun hele kerstcollectie ingeduwd. Veel zal er in ieder geval niet meer liggen.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 13:00 schreef Tamashii het volgende:
Zijn die kerstproducten nog te koop trouwens?
Voor UK heb je CC nodig toch?quote:Op dinsdag 12 januari 2010 13:09 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Hangt af van de winkel denk ik. Heel veel is in grab bags verdwenen, sommige winkels hebben er volgens mij hun hele kerstcollectie ingeduwd. Veel zal er in ieder geval niet meer liggen.
In de UK kun je volgens mij ook nog een aantal dingen bestellen.
Van MO NL heb ik geen idee, zou je op de site moeten kijken.
Snowfairy is denk ik overal uitverkocht. Aan Strawberry Santa zou je makkelijk moeten kunnen komen, die zat in ieders kerstpakket. Ik heb er drie.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 13:12 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Voor UK heb je CC nodig toch?![]()
Nouja, ik wil toch nog graag een fles snowfairy en een strawbarry santa, maar ik kijk dan wel volgend jaar ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |