Hoi Heartworkquote:Op woensdag 24 maart 2010 17:35 schreef heartwork het volgende:
Horren.. I looveee...
Wat voor horren laat je precies plaatsen?
quote:
Da's waar, ik haal een collega op en dan rijden we samen naar Nijmegen, daar moeten we 8 uur zijn, dus neem aan dat dat wel moet lukken in 2 uur rond die tijdquote:Op woensdag 24 maart 2010 23:41 schreef Ml-etje het volgende:
6 uur nou fijn is dat dan, rij je wel lekker voor de files uit
Je kunt hem bij Eijerkamp kopen en hij si nu in de sale bij WB Poortvliet.
Twentemeisje heeft dezelfde![]()
Thanks! enne dat bankhangen komt helemaal goedalleen wens ik wel eens stoel erbij
Ow sorry Kipquote:Op woensdag 24 maart 2010 23:44 schreef twentemeisje het volgende:
Heb je die zelf gemaakt??? Cool! Ik vind het ook een hele mooie kleurcombi!
Trusten kipje.
Breed? Je doelt op het aantal zitvlakken?quote:Op woensdag 24 maart 2010 23:47 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Da's waar, ik haal een collega op en dan rijden we samen naar Nijmegen, daar moeten we 8 uur zijn, dus neem aan dat dat wel moet lukken in 2 uur rond die tijd
Thanks voor het adres, hoop dat zoiets wel past bij ons, mag niet te breed zijn en dat zijn banken tegenwoordig vaak wel.
Ik herkende de bank inderdaad van TM
Fijne bankhangavond voor morgen alvast, jullie hebben het wel verdiend
En nu echt tukken, slaap lekker allen!
quote:Op donderdag 25 maart 2010 00:02 schreef Beijtje het volgende:
Zelf de kussens gemaakt, wat leuk! Maar echt het hele kussen of alleen de sloopjes? Mooi hoor! Vind de kleur ook heel leuk... (Maar is het nep-suede? Dat zie je op de foto niet echt... Klinkt ook niet zo mooi als het er uit ziet, moet ik zeggen...)
Edit: arme vogels, in je salontafel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |