We maken er gebruik van, we vinden het uit en gaan daar steeds verder op door. Het is geen onderdeel van ons.quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:09 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Daarmee ontken je gewoon dat technologie een essentieel onderdeel van de mens is. Dat is het wel en daardoor zullen we in elk geval superieur zijn aan de andere wezens op deze planeet.
Die middelen zijn bedacht door de mens en wel degelijk onderdeel van onze soort.quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:24 schreef griekjeee het volgende:
[..]
We maken er gebruik van, we vinden het uit en gaan daar steeds verder op door. Het is geen onderdeel van ons.
Toch wel gek dat wij met al onze kennis dan niets konden doen en die dieren wel.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:58 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Die ramp was wel degelijk aangevoeld door de mensheid, zowel door seismische apperatuur als door de scheepvaart die zich op de indische oceaan bevond. De mensen die daar woonden en het slachtoffer werden beschikten echter niet over de mogelijkheid hier iets mee te doen. En die dieren die vooral in die streken leven zijn veelal vogels. Wedden dat er meer insecten zijn gesneuveld dan mensen. Lekker appels met peren vergelijken.
Hefbomen, airconditioners, vliegtuigen, GPS-systemen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:06 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik ken nog wel wat dingen die mensen niet kunnen hoor, zoals 800 keer hun eigen gewicht dragen, met alleen aarde en plantaardige troep een airco maken die op de graad nauwkeurig is(termieten), geboren worden, leren vliegen en de halve wereld overgaan, presies wetend waar je heen moet(vele vogelsoorten), of gewoon over vele kilometers een 14 dagen oud spoor volgen(bloedhond).
Sommigen hebben wapens, jij alleen een aardappelschilmesje en daar kom je niet ver mee tegen die klauwen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:27 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
We hebben onze kracht door middel van intelligentie weten te verbeteren. Dieren hebben klauwen, wij hebben wapens en machines. Dat voordeel hebben dieren dus ook niet meer.
Alsof dat bij ons anders is zeg, wij zijn dan wel de enige soort waarvan we weten dat we denken dat we niet door instinct gedreven worden.quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:29 schreef padlarf het volgende:
[..]
Instinct is geen teken van superieuriteit. Dat is het slaafs navolgen van programmering.
Ik heb het over de soort, niet over een los geval met een schillenmesje. Onze soort heeft die middelen, de soort zal dus overleven en is dus superieur. Ons lichaam is trouwens ook gewoon een compleet overlevingspakket hoor, we hebben ijstijden overleeft waarin andere diersoorten uitgestorven zijn.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:11 schreef erodome het volgende:
[..]
Sommigen hebben wapens, jij alleen een aardappelschilmesje en daar kom je niet ver mee tegen die klauwen.
Sterker nog, zelfs al zou je een gun hebben zou je waarschijnlijk nog niet zo ver komen, je beroept je namelijk op algemene kennis die in de meeste gevallen niet de jouwe is(als je nog nooit geschoten hebt kan je maar zo eens misschieten en die klauwenbeesten zijn meestal niet zo van het missen).
Daarin is een dier beter als de gemiddelde mens, een dier is veel meer een compleet overlevingspakket, wij mensen gaan gewoon dood als het erop aankomt, want we kunnen niets op dat moment met al die algemene kennis, leuk dat de mensheid suprieur is, maar daar heb je verdomde weinig aan als het erop aankomt en je kan er niet bij of hebt de tijd niet om het je eigen te maken.
Dat telt niet mee , want dan gebruiken we jusit die hulpmiddelen die ons onderscheiden en dan slaat de verklaring van de dieren activisten de plank mis.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:10 schreef Penisbaard het volgende:
Hefbomen, airconditioners, vliegtuigen, GPS-systemen.
Dat is niet echt waar daar waar mensen echt tussen die wilde dieren leven, daar past de mens zich aan aan de dieren en niet andersom, dat heeft een reden!quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:41 schreef padlarf het volgende:
[..]
We hebben het over soorten, niet over individuen. Ook al wordt er 1 mens opgegeten door dieren, dan is de soort nog steeds superieur.
Niet, weet je dat wel heel zeker liefje, want het is niet waar namelijk....quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:52 schreef padlarf het volgende:
[..]
![]()
Het is gewoon een feit dat dieren niet zulke complexe 'talen' hebben als wij.
Die mensen kiezen ervoor om zich aan te passen aan die beesten, de mens kan er ook voor kiezen om een bos plat te gooien en er een stad te bouwen. Het is maar net wat we willen, wij bepalen. Dat maakt ons superieur. We zouden al die bavianen kunnen afmaken, dan ben je van dat bavianenprobleem af. Ze doen het daar niet omdat ze dat niet willen, niet omdat ze het niet kunnen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:22 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat is niet echt waar daar waar mensen echt tussen die wilde dieren leven, daar past de mens zich aan aan de dieren en niet andersom, dat heeft een reden!
Wij mensen moeten ons terugtrekken in afgesloten woongemeenschappen om veilig te kunnen zijn, we kunnen niet tussen die dieren blijven anders zijn de kansen omgekeerd.
Praat maar eens met mensen in leeuwengebied, geloof me dat die allemaal weten dat heer leeuw suprieur is aan hun, dat die heer en meester is op zijn terrein en dat je je maar beter kan aanpassen.
Praat maar eens met mensen die zich netjes hebben teruggetrokken in een stadje waar bavianen komen, groot respect is er voor die dieren(beter gezegd angst), grote irritatie ook, maar de mens doet er bar weinig aan, ze roven huizen leeg, slopen auto's, stelen boodschappen onder je neus vandaan en daar sta je dan met je suprieur gedrag niets te zijn.
Maar als je dat door wilt trekken naar mensen en hun opgebouwde kennis, maak jij eens een auto voor me schat, of beter, want we zijn nu ineens in de jungle, bouw eens een huis, maak eens geweer, weet eens wat je kan eten en wat niet....quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:27 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Als een enkele aap zijn stok kwijtraakt maakt dat de soort over het algemeen niet zwakker. Het gebruik van stokken zal voort blijven bestaan en zal de soort een evolutionair voordeel geven. De soort blijft dus sterker dan die van apen die geen stokken gebruiken.
Die nogsteeds niet zo nauwkeurig zijn als wat hun doen en niet zo met je blote handen en alleen de aarde om je heen te maken zijn.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:10 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Hefbomen, airconditioners, vliegtuigen, GPS-systemen.
Nogmaals, het gaat niet om de losse gevallen. Het gaat om de mens als soort, de mens is in staat om die dingen te bouwen. Dat maakt ons superieur.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:33 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar als je dat door wilt trekken naar mensen en hun opgebouwde kennis, maak jij eens een auto voor me schat, of beter, want we zijn nu ineens in de jungle, bouw eens een huis, maak eens geweer, weet eens wat je kan eten en wat niet....
Daar ga je dan, dat is wel een verschil met die dieren, die kunnen dat gewoon nog, wij kunnen zelf helemaal niets en leunen op de kennis van een ander en kloppen onszelf ook nog eens op de borst ervoor.
Ik als mens ben zo cool, wij hebben vliegtuigen uitgevonden, wij hebben helemaal niets, ik zou nog geen vliegtuig kunnen bouwen noch vliegen al hing mijn leven ervanaf!
Ja superieurquote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:18 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ik heb het over de soort, niet over een los geval met een schillenmesje. Onze soort heeft die middelen, de soort zal dus overleven en is dus superieur. Ons lichaam is trouwens ook gewoon een compleet overlevingspakket hoor, we hebben ijstijden overleeft waarin andere diersoorten uitgestorven zijn.
Computers en satellieten zijn vele malen nauwkeuriger dan dieren en zijn tot veel meer dingen in staat. Het gaat om de soort en de soort is superieur omdat het tot die dingen in staat is. Daarbij beschik ik ook over een computer, kan ik een vliegticket kopen, navigatiesystemen gebruiken en een boot huren. Dat maakt mij als los geval ook nog eens beter dan een willekeurig dier die vast zit aan zijn kleine leefomgeving. Blijf jij maar lekker dieren respecteren in een hutje zonder de technologie die ons mens maakt terwijl de rest van de mensheid steeds verder de ruimte ingaat.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:35 schreef erodome het volgende:
[..]
Die nogsteeds niet zo nauwkeurig zijn als wat hun doen en niet zo met je blote handen en alleen de aarde om je heen te maken zijn.
Nog een keer dan, maak het dan eens oh suprieur wezen en leun niet op de kennis van een ander.
Sommige mensen zijn misschie suprieur, jij behoort daar niet toe, ik wil ook wel toegeven dat dat voor mij ook geld.
Ja, jij kan dat alles zeker en vast kopen, heerlijke miljonair die je bent, in je dromen ja!!!!!!!!!!!!!quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:44 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Computers en satellieten zijn vele malen nauwkeuriger dan dieren en zijn tot veel meer dingen in staat. Het gaat om de soort en de soort is superieur omdat het tot die dingen in staat is. Daarbij beschik ik ook over een computer, kan ik een vliegticket kopen, navigatiesystemen gebruiken en een boot huren. Dat maakt mij als los geval ook nog eens beter dan een willekeurig dier die vast zit aan zijn kleine leefomgeving. Blijf jij maar lekker dieren respecteren in een hutje zonder de technologie die ons mens maakt terwijl de rest van de mensheid steeds verder de ruimte ingaat.
Nou ok dan, maar reageer eens op dat taal gebeuren, het feit dat we bewijs hebben dat dieren een taal van een andere soort kunnen leren en kunnen toepassen, uit kunnen breiden en naar eigen inzicht kunnen gebruiken?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:37 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Nogmaals, het gaat niet om de losse gevallen. Het gaat om de mens als soort, de mens is in staat om die dingen te bouwen. Dat maakt ons superieur.
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:27 schreef erodome het volgende:
[..]
Niet, weet je dat wel heel zeker liefje, want het is niet waar namelijk....
Dat mens is gewoon achterlijk johquote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:26 schreef OeJ het volgende:
Ik zie Penisbaard denkbeeldig met zijn handen door zijn baard wrijven, zich ondertussen Erodome's redeneertrant proberen eigen te maken.
Voor zover ik weet begrijpen kunnen papegaaien inderdaad heel goed geluiden imiteren maar begrijpen ze geen drol van wat ze eigenlijk uitkramen. Ik kan ook prima tegen mijn kat miauwen waar hij dan weer een reactie op geeft, maar ik begrijp ook geen drol van wat ik dan uitkraam. Dat onze taal veel verder is dan die van andere diersoorten is toch ook helemaal geen discussie? Het feit dat we over zoiets kunnen praten geeft dat al aan.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Nou ok dan, maar reageer eens op dat taal gebeuren, het feit dat we bewijs hebben dat dieren een taal van een andere soort kunnen leren en kunnen toepassen, uit kunnen breiden en naar eigen inzicht kunnen gebruiken?
Vertel mij eens of de mens dat ook kan, die bonobo's "spreken" symbolentaal(hun stembanden zijn anders dus ze kunnen onze klanken niet maken, maar "spreken" als iemand die "stom" is), wat inmiddels een meer dan uitgebreid geheel is wat doorgeven is aan de jongen die het nog beter oppakte.
Ze spreken van emotie's, ze liegen, ze bemiddelen tussen mens en dier.
Met als onze computers, al onze kennis, alles wat we hebben zijn we nog nooit instaat geweest om zo nauwkeurig een intersoortelijke taal te leren.
Als die bonobo's dat met die symbolentaal kunnen is het niet vergezocht dat ze dat ook met andere talen kunnen die non-verbaal zijn.
Of bij die papagaai, ook zijn kennis van een intersoortelijke taal gaat verder als die van ons, mag hij volgens ons het verstand van een 3 jarige hebben, geen mens doet het hem na, ook hij doet dit weer met andere wezens die reageren(vaak erg verbaasd, geschokt zelfs), hoever dat gaat weet niemand, maar ook hier is het weer niet onwaarschijnlijk dat dit dier hetzelfde kunstje uithaald bij andere soorten.
Oeps, dat kan geen enkel mens, wij zijn SLECHT in intersoortelijke comminucatie, juist omdat we ons zo verheven voelen en apart vinden staan, hell we negeren zelfs onze eigen lichaamstaal, zelfs daarin zijn we dom, het werkt wel mee, maar niet bewust meer, niets zoals dieren dat doen.
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:26 schreef OeJ het volgende:
Ik zie Penisbaard denkbeeldig met zijn handen penis door zijn baard wrijven, zich ondertussen Erodome's redeneertrant proberen eigen te maken.
Ik vond dit ook zo'n pareltje.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:57 schreef erodome het volgende:
[..]
Als het erop aankomt ben je gewoon dood, alleen al omdat je niet eens weet wat je kan eten en wat niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |