quote:- En iedere vatandaş die ik vergeten ben,.
quote:Op donderdag 7 januari 2010 00:26 schreef AryaMehr het volgende:
Dat je niet begrijpt wat ik bedoel zegt wellicht genoeg. Je probeert je gelijk te halen door allerlei drogredenen te gebruiken. Dergelijke argumenten worden vaak naar voren gebracht door mensen die niet weten hoe ze een discussie moeten voeren en door mensen die eigenlijk geen echte argumenten naar voren kunnen brengen. Een discussie voert men door naar elkaar te luisteren en door met echte argumenten op de proppen te komen. Wat jij doet is met allerlei op-niets-gefundeerde uitspraken strooien en wanneer vervolgens iemand er niets van begrijpt omdat het zo slecht is geredeneerd je meteen overstapt op beledigingen.
Aangezien je zo te zien niet begrijpt wat een drogreden is, laat ik je dan maar uit je onwetendheid helpen. Een drogreden wordt ook wel gezien als een denkfout of schijnreden. De redenatie die jij toepaste door tot een conclusie te komen wat een ''echte'' Turk is, is een prachtig voorbeeld van een drogreden. Men noemt een dergelijke redenatie ook wel een syllogisme. Een syllogisme bestaat uit drie proposities: een majorpremisse, een minorpremisse en een conclusie. Een syllogisme hoeft overigens niet altijd fout zijn, maar in dit geval wel. Je trekt je conclusie namelijk uit de majorpremisse, terwijl de bewering in die premisse niet waar is. Laat ik je een voorbeeld geven:
Echte Turken zijn moslims (majorpremisse)
Bortecinem is geen moslima (minorpremisse)
Bortecinem is geen echte Turk (conclusie)
Zie je hoe fout die conclusie is? Je probeert jezelf neer te zetten als een wijs iemand, maar wanneer iemand goed naar je luistert prikt hij door al je schijnredenen in. Je komt echt over als iemand die nauwelijks enig kennis bezit en enkel door agressief reageren zijn gelijk kan halen. Dat werkt wellicht bij sommige mensen, maar bij mij niet. Je zou toch echt met wat beters moeten komen wil je een discussie met mij aangaan. Geeft overigens niet hoor. Men leert van zijn eigen fouten.
Tuurlijk. Moet je niet werken of zo?quote:Op donderdag 7 januari 2010 00:35 schreef Min-e het volgende:
Nog een topic 257 kunnen we nog wel aan vanavond.
Ik doe ook alles fout he.quote:Op donderdag 7 januari 2010 00:35 schreef Min-e het volgende:
[..]
Nog een topic 257 kunnen we nog wel aan vanavond.
De nachtbrakersquote:Op donderdag 7 januari 2010 00:37 schreef siddha het volgende:
He,ik zie dat er een leuk groepje is gevormd
Fundamentelere mensen hebben ook recht op hun mening en vaak genoeg kan ik daar zeer boeiende gesprekken mee voeren. Mits goed overdacht en met enige vorm van zelfreflectie. Het inzicht dat verschaft wordt door een ander zijn denkbeelden kan juist heel goed zijn om je eigen standpunten houvast te geven en vaak genoeg juist te ondersteunen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 00:34 schreef ACT-F het volgende:
Overigens, deel 257 alweer![]()
Ik kom hier al sinds deel 1. Af en toe is het leuk om met zo'n fundamentalist te klieren, maar ik heb wat beters te doen om daar al te serieus op in te gaan. Niet iedereen is capabel om op basis van logica te redeneren. Het onderbuikgevoel vult die leegte op. Zo zijn mensen nu eenmaal.
Ik zit aan mn derde glas whiskyquote:Op donderdag 7 januari 2010 00:40 schreef ACT-F het volgende:
[..]
De nachtbrakers![]()
Morgen weer vroeg op, maar als nachtmens heb ik natuurlijk weer een insomnia.
Nope, een bespreking. Maar dat doe ik telefonisch. Alles ligt hier plat door de sneeuw, dat kennen we in de randstad hier niet.quote:Op donderdag 7 januari 2010 00:36 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Tuurlijk. Moet je niet werken of zo?
Reeds voorzienquote:Op donderdag 7 januari 2010 00:43 schreef Bortecinem het volgende:
Op NL 2 is een docu bezig over een paar Maccedoniers die een vrouw zoeken om mee te trouwen voor papieren.
Huh wat waar?quote:Op donderdag 7 januari 2010 00:44 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Reeds voorzienHadden we maar eerder bij moeten zijn
Een goednieuwsgesprek hoop ik. Mijn manager is vandaag wegbezuinigd. Die was niet blij!quote:Op donderdag 7 januari 2010 00:44 schreef Min-e het volgende:
Nope, een bespreking. Maar dat doe ik telefonisch. Alles ligt hier plat door de sneeuw, dat kennen we in de randstad hier niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |