Mag toch hopen dat het met een foto, alleen van de hoofd zoals in dit shot wel mee valtquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:35 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ja, maar niet voordat ze in een zooi archieven van geile mannetjes zijn verdwenen he
Het mooiste zijn mijn krullen als ik net gedouchet heb en het gewoon nat laat opdrogen. Maarja, dat is geen optie omdat klitten enzo. Dus ik kam het helemaal uit als het nat is (mocht van de kapper nooit meer mijn haar kammen als het droog wasquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:36 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Oew, Suriname. Daar wil ik ook graag nog eens heen. Leuk als je daar een adresje hebt
Veel antiklit erin doen dan denk ik?
Korter dan die van Tquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:37 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Korte krullen?Bob Ross was jaloers geweest op mijn haar op het moment dat ik naar de kapper ga.
Keep on hopingquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:37 schreef Thrust het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat het met een foto, alleen van de hoofd zoals in dit shot wel mee valt
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:37 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Korte krullen?Bob Ross was jaloers geweest op mijn haar op het moment dat ik naar de kapper ga.
Daar kom ik dan met m'n dunne, pluizige haarquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:39 schreef Tegan het volgende:
[..]
Het mooiste zijn mijn krullen als ik net gedouchet heb en het gewoon nat laat opdrogen. Maarja, dat is geen optie omdat klitten enzo. Dus ik kam het helemaal uit als het nat is (mocht van de kapper nooit meer mijn haar kammen als het droog was), en daarna heb ik een krulspray die ik er helemaal in kneed. En als het dan niet te snel opdroogt wordt het mooi
. Dit is mijn uitgaansritueel, als ik naar school ga ofzo dan kam ik het toch droog om er vervolgens water en die spray in te doen, stuk minder, maar wel sneller.
Er lopen nog steeds, meer gek los rond dan er vast zitten..quote:
Owh... dat wist ik niet... Dan hou ik het wel bij m'n tante in Spanjequote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:41 schreef Tegan het volgende:
Familie in arme landen hebben is trouwens niet zo tof als het klinkt. Ze gaan er vooral vanuit dat jij hardstikke rijk bent en wel ff als je er bent wat geld kan investeren in hun. Oh en een bruiloft, die betaal jij toch. Oh en we moeten nog een nieuwe wc, etc. Als ik ooit nog naar Suriname ga, ga ik gewoon in een hotel en een middagje op bezoek ofzo.
Anders dan die van T.quote:
Men are perverts... That's a factquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:42 schreef Thrust het volgende:
[..]
Er lopen nog steeds, meer gek los rond dan er vast zitten..
Ge zijt vermoeiendquote:
Las net wel iets van een bepaald persoon in Singlesquote:
Pics?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:41 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Daar kom ik dan met m'n dunne, pluizige haar
Ik gebruik sinds vorig jaar weer een fohn. Ziet m'n haar er echt beter uit
Daar geloof ik echt helemaal niks vanquote:
Maar het belangrijke deel is beschermdquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:45 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Daar geloof ik echt helemaal niks van![]()
En als het een muts voor je oren is is 'ie te klein, ik zie je oren namelijk nog.
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:43 schreef Thrust het volgende:
[..]
Las net wel iets van een bepaald persoon in Singles
Dat verschilt per land. Mijn stiefvader heeft familie in Egypte en mijn moeder en stiefvader komen altijd met twee keer zoveel bagae terug als dat ze heen gaan. Ook een paar kilo zwaarder trouwens.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:41 schreef Tegan het volgende:
Familie in arme landen hebben is trouwens niet zo tof als het klinkt. Ze gaan er vooral vanuit dat jij hardstikke rijk bent en wel ff als je er bent wat geld kan investeren in hun. Oh en een bruiloft, die betaal jij toch. Oh en we moeten nog een nieuwe wc, etc. Als ik ooit nog naar Suriname ga, ga ik gewoon in een hotel en een middagje op bezoek ofzo.
Pics heb ik niet echt. Maar als ik fohn, dan pluist en klit het minder en lijkt het voller.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:44 schreef Tegan het volgende:
[..]
Pics?
Ik gebruik nooit een fohn, maar de kapper heeft zo'n tof krul-opzetstuk, die is wel interessant, maar mijn haar kan slecht tegen snel opdrogen, dan wordt het pluis.
Dan doe je je haar ervoor.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:46 schreef Tegan het volgende:
[..]
Maar het belangrijke deel is beschermd.
De trouwfoto'squote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:48 schreef MissMSX het volgende:
Pics heb ik niet echt. Maar als ik fohn, dan pluist en klit het minder en lijkt het voller.
Ja goed, sommige culturen zijn gastvriendelijker. Maar mijn familie is dat ook absoluut, het is ook nooit een probleem om mee te eten of te blijven slapen ofzo, er is gewoon een verschil tussen ons omdat zij de enige tak zijn die niet naar NL zijn gegaan toendertijd.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:48 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat verschilt per land. Mijn stiefvader heeft familie in Egypte en mijn moeder en stiefvader komen altijd met twee keer zoveel bagae terug als dat ze heen gaan. Ook een paar kilo zwaarder trouwens.
De enige reden dat zij van die drie week anderhalve week in een appartement gaan is omdat ze anders geen seconde rust krijgen. Het ene familielid is nog niet weg of de volgende komt langs.
Da's nephaarquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |