Ik ben ook een nep-Deventernaar, woon hier pas sinds mn 18equote:Op donderdag 4 februari 2010 18:57 schreef mattttPUNTnl het volgende:
25 maart de stad uitvluchten? Dan ben je een nep-deventernaar!
25 maart samen metBlinker
schreeuwen en op Suarez
rochelen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 4 februari 2010 19:00 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik ben ook een nep-Deventernaar, woon hier pas sinds mn 18eDuidelijk geen voetballiefhebberSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 4 februari 2010 19:00 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik ben ook een nep-Deventernaar, woon hier pas sinds mn 18eSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
op dinsdag 9 februari 2010 12:21 schreef stevenmac26 het volgende:
Tennisracket is een ginger, hij geeft hier niet om want hij heeft geen ziel!!!!!!!
Open je ogen!!
Ik heb ergens nog wel een foto uit WO2 dat Himmler het bezoekt!quote:Op donderdag 4 februari 2010 22:46 schreef Mirel het volgende:
Kan iemand foto's maken/vinden van de Westerberg Kazerne in Schalkhaar? Daar zat ik vroeger als kleine vluchteling Mirel en ik wil d'r foto's van zien
Meen je dat? Mijn opa vertelde altijd dat daar de helden van Nederland werden opgeleid,. De elite zeg maar.quote:Op donderdag 4 februari 2010 23:02 schreef Blinker het volgende:
[..]
Ik heb ergens nog wel een foto uit WO2 dat Himmler het bezoekt!![]()
Dat was vroeger een oud SS-opleidingscentra als ik mij niet vergis.
Een recente foto heb ik niet.
heel kort een onderbreking in tvsignaal en internet plus dat t licht knipperde, maar dat was t wel.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 11:41 schreef lurf_doctor het volgende:
Zaten jullie gisteren ook in het donker. Ik gelukkig maar een split-second, al duurde het wel wat langer voor Internet terug was
Ben geen Deventer maar hier in Rhenen was het op zaterdag een halve dag zo.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 17:43 schreef mmmkai het volgende:
[..]
heel kort een onderbreking in tvsignaal en internet plus dat t licht knipperde, maar dat was t wel.
iddquote:Op dinsdag 9 februari 2010 17:43 schreef mmmkai het volgende:
[..]
heel kort een onderbreking in tvsignaal en internet plus dat t licht knipperde, maar dat was t wel.
Het was wel apart. Ik reed net langs brinkgreven heen toen ineens alle lantaarnpalen uitgingen en daarna weer langzaam aan. Ook alle stoplichten waren van slag.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 11:41 schreef lurf_doctor het volgende:
Zaten jullie gisteren ook in het donker. Ik gelukkig maar een split-second, al duurde het wel wat langer voor Internet terug was
die is dicht.quote:Op maandag 22 februari 2010 14:50 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
De boreel wemelt sowieso altijd van het tuig. Komt door het MBO wat er vlakbij ligt.![]()
Is de jumbo alweer toegankelijk? Ik moet zo om boodschappen.
Had ik al verwacht ben maar even naar de beestenmarkt gegaan.quote:
Ga je gang.quote:Op donderdag 25 februari 2010 17:22 schreef daftme het volgende:
De OP is een beetje Deventer onwaardig. Dat kan veel beter!
Hoezo dat danquote:Op donderdag 25 februari 2010 17:32 schreef daftme het volgende:
Ik zal eens wat proberen. En je fobo valt wel tegen
Ik heb net mijn SP-foldertjes allemaal rondgebrachtquote:Op donderdag 25 februari 2010 19:22 schreef Sylvana het volgende:
Gaan jullie nog stemmen? Ik heb net de stemwijzer ingevuld, stem normaal of PvdA of SP, dit keer wordt het weer PvdA. Die stond bovenaan met 78.4%, SP was pas 6e met 62%
De sprookjespartij voor de blijheid stond op de laatste plek bij mij
Ik ben er geweest voor CKV.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 13:16 schreef Sylvana het volgende:
Nou mensen, gaan jullie nog kaarten voor The Full Monty kopen zodat de directeur van de schouwburg uit de kleren gaat?![]()
http://www.nu.nl/opmerkel(...)j-succes-kleren.html
Haal maar alle drempels weg en zet er flitspalen neer, opgelost. Ik erger me ook rot aan die pleurisdingen. Gewoon, omdat drempels in een 30-zone alleen met 10 te nemen zijn, in de bebouwde kom (50) met 30, en soms nog minder pas normaal zijn, etc... Nu heb je iedereen ermee, met flitspalen heb je alleen de hardrijders ermee, wat volgens mij het doel is...quote:Op donderdag 25 februari 2010 22:23 schreef boofer het volgende:
[..]
Ik heb net mijn SP-foldertjes allemaal rondgebracht![]()
Ik weet echter nog niet zeker of ik wel SP ga stemmen, waarschijnlijk wel, maar ik snap niet waarom ze alle drempels weg willen in deventer. Is trouwens niet alleen hun standpunt, maar ook van andere partijen. Ik wil juist meer drempels! Sommige wegen zijn echt racebanen...
Sprookjespartij van de Blijheid had niet eens een kiesprogramma ingeleverd bij de kieskompas ed. Je kunt hun programma zien op http://www.sprookjespartij.com/ en ik moet zeggen dat het programma er beter uitziet dan ik gedacht had....
Ja, wat ik niet snap is dat ze alle drempels weg willen, maar wel meer 30-km zones willenquote:Op donderdag 25 februari 2010 22:23 schreef boofer het volgende:
[..]
Ik heb net mijn SP-foldertjes allemaal rondgebracht![]()
Ik weet echter nog niet zeker of ik wel SP ga stemmen, waarschijnlijk wel, maar ik snap niet waarom ze alle drempels weg willen in deventer. Is trouwens niet alleen hun standpunt, maar ook van andere partijen. Ik wil juist meer drempels! Sommige wegen zijn echt racebanen...
Ja, ik helaas ook. Maar dat had ik bij de meeste partijen wel. De ideale partij bestaat helaas niet. Dus kies ik maar voor the next best thing (denk dat het de sprookjespartij gaat worden deze keerquote:En zo waren er wel meer dingen bij de SP waar ik mijn twijfels over had.
waar kan ik die kieswijzer vindenquote:Op donderdag 25 februari 2010 23:30 schreef nijnja het volgende:
Ik heb eerst van alle partijen de standpunten opgezocht, dan kom ik uit op òf algemeen plattelands belang, of vvd.
De kieswijzer geeft duidelijk vvd aan, dus waarschijnlijk wordt dat het.
http://deventer.kieskompas.nl/quote:Op zaterdag 27 februari 2010 14:31 schreef Silver_Shark het volgende:
[..]
waar kan ik die kieswijzer vindenhet wordt namelijk de eerste keer dat ik ga stemmen
Ik denk dat Midtown het meest in de buurt komen.quote:Op woensdag 17 maart 2010 20:22 schreef stbabylon het volgende:
Hallo mensen
Kan iemand mij vertellen of er een Ierse Pub in Deventer zit?
(en zo nee, waaaaaaaaaaarom niet)
Hmm, dat metal is dan wat minder. Heb even foto's gekeken, het lijkt wel een beetje op een Irish Pub.quote:Op woensdag 17 maart 2010 20:59 schreef Blinker het volgende:
[..]
Ik denk dat Midtown het meest in de buurt komen.
Ik hoop wel dat je van metal houdt
Echte ierse pubs zijn er niet in Deventer ( ik hoor een gat in de markt ! ). De heks is geen ierse pub, maar wel een bieren cafe waar je waarschijnlijk je prima zal vermaken. Relaxte sfeer, bier, ademt sfeer, bier, gezellige mensen, bier, leuk terras, bier.quote:Op woensdag 17 maart 2010 21:04 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Hmm, dat metal is dan wat minder. Heb even foto's gekeken, het lijkt wel een beetje op een Irish Pub.
Maar geen eten zo te zien, dus niet een echte
Ik vraag het omdat ik maandag in Deventer een tussenstop heb gemaakt en ik wilde met een vriendin ergens eten. Niet te duur enzo, en toen kwam het gesprek op Irish Pub, die hebben namelijk vrijwel altijd een goede en goedkope kleine kaart/ Maar zij wist het niet (zij komt uit Deventer). En ik was verbaasd dat er geen wasquote:Op woensdag 17 maart 2010 22:08 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Echte ierse pubs zijn er niet in Deventer ( ik hoor een gat in de markt ! ). De heks is geen ierse pub, maar wel een bieren cafe waar je waarschijnlijk je prima zal vermaken. Relaxte sfeer, bier, ademt sfeer, bier, gezellige mensen, bier, leuk terras, bier.
Verder heb je inderdaad Midtown, maar daar draaien ze wel metal. Ik vind dat wel relaxed, maar ik ben ook een nerd.
Persee is alles behalve iers, en als je wilt dansen kan je daar zijn.
Als je wilt eten, en een eetcafe zoekt, kan je bij FJ, El Popo ( wel een kut site trouwens ) of het Burgerweeshuis Eetcafe op donderdag proberen. Tenzij je luxer uit eten wilt.
perseequote:Op donderdag 18 maart 2010 01:05 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Ik kom net uit de heks vandaan...de guinness was op! Op St. Paddy's day nog wel. Daarvoor ook nog met de pubquiz in persee meegedaan, maar dat is idd niet iers.
Nee, want ik trek bij mn vriend in Almelo inquote:Op woensdag 17 maart 2010 11:13 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Gefeliciteerd. Blijf je nog wel in Deventer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |