Past dat niet beter in dit topic: Schouderklopjes meldtopic. ?quote:Op maandag 26 april 2010 21:24 schreef deepart het volgende:
AapjeAapje 48 uur voor het spelen met zichzelf
OeJ, maand weg wegens hyperlinken.quote:Op maandag 26 april 2010 21:27 schreef OeJ het volgende:
[..]
Past dat niet beter in dit topic:-knip en ban- ?
LOL.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:11 schreef RickoKun het volgende:
AdvancedPower 3 maanden ban, het posten van een filmpje waar je het met een lijk doet in een traumahelikopter is ongepast.
Wasmachinemann, banquote:Op maandag 24 mei 2010 18:25 schreef Wasmachinemann het volgende:
Kom op zeg ik wil ook een ban!!11 einz!!!![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door n_uniet op 24-05-2010 18:37:39 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 24 mei 2010 18:39 schreef broodroostertje180 het volgende:
Wasmachinemann, ban inclusief alle kutkloons + ip-ban voor het plaatsen van kinderporno. IP doorgegeven aan justitie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 24 mei 2010 18:28 schreef n_uniet het volgende:
[..]
Wasmachinemann, ban
Hij is er nog steeds dan maar door de shredder
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nee gekkie, wij kunnen dta ookquote:Op maandag 24 mei 2010 19:16 schreef FoolWithMokey het volgende:
WTF alleen mods kunnen user bannen, nie anders om tog?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |