Al 100 keer gezien maar blijft een geweldige compilatie.quote:
quote:Op vrijdag 12 februari 2010 15:07 schreef DrDentz het volgende:
Ik wil Johan wel eens in 'Gehaktdag' zien bij de AVRO. Met allemaal mensen uit de voetballerij die hem de waarheid vertellen en Johan die ze van repliek mag dienen.
whehehe...met Fido Dido Popie Jopie Jan-yo-yo-yoJoost van Gangelen als sidekick!quote:Op vrijdag 12 februari 2010 16:49 schreef Veerboot het volgende:
En ik stel voor dat de uitzending dan gepresenteerd wordt door Humberto Tan.
Volgens mij niet. Hij heeft een tijdje met Jan Joost op de vrijdag(?)-avond een programma gedaan, en heb weleens ergens gelezen dat hij het een prima kerel vond.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:15 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Heeft Koning Johan ook een hekel aan Jan-Joost?
Ja is ook zo, heeftie gezegd (en ben ik met hem eens).quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:22 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Hij heeft een tijdje met Jan Joost op de vrijdag(?)-avond een programma gedaan, en heb weleens ergens gelezen dat hij het een prima kerel vond.
dat dacht ik. kennelijk niet.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:15 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Heeft Koning Johan ook een hekel aan Jan-Joost?
Wat een onzin, Jan-Joost is wel een mooiboy maar weet waar hij over spreekt en neemt de kijker en zijn gasten zeer serieus. Kun je van Humberto 'Fietesse tegen FeeFeeFee' Tan niet zeggen.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:52 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
dat dacht ik. kennelijk niet.
onbegrijpelijk want als je tan een overacting demagoog vindt, wat moet je dan wel niet van de gemaakte popie-jopie van gangelen vinden? dat vind ik een uber-kneus eerste klas.
Wat bedoel je met mooiboy? Zijn hoofd klopt nog minder dan het hoofd van Andy van der Meyde.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:54 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Wat een onzin, Jan-Joost is wel een mooiboy maar weet waar hij over spreekt en neemt de kijker en zijn gasten zeer serieus. Kun je van Humberto 'Fietesse tegen FeeFeeFee' Tan niet zeggen.
Mooiboy/popie jopie/etcquote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:58 schreef NelsonWandelaar het volgende:
[..]
Wat bedoel je met mooiboy? Zijn hoofd klopt nog minder dan het hoofd van Andy van der Meyde.
Hij zit in de categorie Vennegoor.
toen ik em voor het eerst op tv zag dacht ik dat het ging om een reclame spotje van 7-up/spright met een tot leven gewekte fido dido....quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:58 schreef NelsonWandelaar het volgende:
[..]
Wat bedoel je met mooiboy? Zijn hoofd klopt nog minder dan het hoofd van Andy van der Meyde.
Hij zit in de categorie Vennegoor.
En bij Joep Schreuder heb ik altijd het idee dat ie ooit afgetest is bij de screening voor Ome Aart of Frank voor Sesamstraat en toen maar uit pure ellende sportverslaggever is geworden....quote:
Dan zeker Nico Dijkshoorn erbij die eens voorzichtig vraagt hoe het met Truus gaat.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 16:41 schreef HaagsPietje het volgende:
En Van Hanegem......samen met Marianne....
zijn die doordekkens ook online te vinden? laatst had ik er een gezien maar ben de link kwijt....quote:Op vrijdag 19 februari 2010 19:50 schreef Zapper het volgende:
En weer een sneer naar Humberto Tan in "Doordekken"
thanks! goed om alvast in te komen voor de hoofdshow van vanavond begint...quote:Op vrijdag 19 februari 2010 20:06 schreef DrDentz het volgende:
http://www.eredivisie.nl/video/specials/doordekken
Deed ie uitstekend inderdaad!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 18:00 schreef honda1990 het volgende:
Wat een verademing om hem te horen analyseren, hij zegt waar het op staat, niet van dat laffe commentaar. Hij hoeft met niemand rekening te houden en doet dat dus niet. Ik heb er gisteren van genoten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
quote:Op zaterdag 20 februari 2010 03:22 schreef blonchi het volgende:
JoeroegoeweejDat is straat-Spaans.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben je mal, dat is gewoon Engels. Je spreekt 't als volgt uit: Oeroegoewai.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |