Ja, ik zou me ook benadeeld voelen als ik wist dat ik langer gezond bleef en minder kan sheb op serieuze aandoeningen...quote:Op maandag 4 januari 2010 16:06 schreef CyberTijn het volgende:
[..]
Terecht of niet terecht, daar zijn al eindeloze discussies over gevoerd op Fok, in de media, in de politiek etc. Ik kan me alleen wel voorstellen dat mensen die er alles aan doen om zo gezond mogelijk te leven zich benadeeld voelen.
En dat stinkt,niet normaal.quote:Op maandag 4 januari 2010 16:06 schreef De_Logica het volgende:
Als zo'n type voor m'n neus zit maak ik het hem een hele nare vlucht, je kan gewoon niet vooruit kijken.
Tuurlijk. Hij kan geeneens een gordel omdoen, dan mag 'ie toch niet in een vliegtuig zitten, stel dat er wat gebeurt?quote:
Dik zijn heeft op zich weinig met gezond zijn te maken. Er is al eerder aangetoond dat je met een hoog gewicht net zo fit en gezond kan zijn als slankere mensen. Bovendien moeten erg magere mensen dan ook meer premie gaan betalen, want met zulke ondervoeding krijgen ze natuurlijk nooit genoeg vitaminen en mineralen binnen. Waar trek je de lijn?quote:Op maandag 4 januari 2010 16:10 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Ja, ik zou me ook benadeeld voelen als ik wist dat ik langer gezond bleef en minder kan sheb op serieuze aandoeningen...
De grens zou een bepaalde BMI kunnen zijn, die je dan bijvoorbeeld maandelijks moet laten opmeten.quote:Op maandag 4 januari 2010 16:25 schreef twiFight het volgende:
[..]
Dik zijn heeft op zich weinig met gezond zijn te maken. Er is al eerder aangetoond dat je met een hoog gewicht net zo fit en gezond kan zijn als slankere mensen. Bovendien moeten erg magere mensen dan ook meer premie gaan betalen, want met zulke ondervoeding krijgen ze natuurlijk nooit genoeg vitaminen en mineralen binnen. Waar trek je de lijn?
Die hele discussies over dat dikke mensen meer premie moeten betalen komt niet boven het niveau uit van brugklassers die dikkertjes pesten omdat ze anders zijn.
En iemand met een BMI van 18 die zware alcoholist is? Die cocaine gebruikt? Die alleen maar vet eet, maar gewoon een goede stofwisseling heeft (maar dus wel kans op ziektes heeft ondanks zijn BMI)?quote:Op maandag 4 januari 2010 16:30 schreef H.FR het volgende:
[..]
De grens zou een bepaalde BMI kunnen zijn, die je dan bijvoorbeeld maandelijks moet laten opmeten.
bijvoorbeeld een BMI tussen de 17 en de 30, anders meer dokken
maar ze hebben wel van die geile dikke tietenquote:Op maandag 4 januari 2010 15:59 schreef -Willempie- het volgende:
TS heeft wel degelijk een punt, maar moet zich ook bedenken dat:
[ afbeelding ]
Ja, ik ga ff elke maand mijn BMI (laten) opmeten en doorgeven. Zout een eind op..quote:Op maandag 4 januari 2010 16:30 schreef H.FR het volgende:
[..]
De grens zou een bepaalde BMI kunnen zijn, die je dan bijvoorbeeld maandelijks moet laten opmeten.
bijvoorbeeld een BMI tussen de 17 en de 30, anders meer dokken
Lees eerst eens wat reacties, dat is al 100 keer gezegd en niet meer grappigquote:
Maar dan krijg je van die huilerts die zeggen dat dik zijn in hun genen zit en dat ze er niks aan kunnen doen en het dus oneerlijk is.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:31 schreef Guuskeee het volgende:
Is gewoon het eerlijkst, je betaalt dan echt voor wat je de lucht in wilt hebben.
Of die leuning is opgeklapt en zit hij gewoon met 1 bil op de stoel....quote:Op maandag 4 januari 2010 18:43 schreef Garisson72 het volgende:
Zit hij eigenlijk niet gewoon op de stoelleuning? Dat hij daarom zo groot lijkt? Zou een daverend kranige stoelleuning zijn dan.
Wat dacht je van mensen die een meter of twee lang zijn, die wegen ook een stuk meer dan een mannetje van 1 meter 50. Beetje lullig om die mensen te benadelen..quote:Op maandag 4 januari 2010 18:36 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Maar dan krijg je van die huilerts die zeggen dat dik zijn in hun genen zit en dat ze er niks aan kunnen doen en het dus oneerlijk is.
Je betaald je eigen zit plek, en bagage.quote:Op maandag 4 januari 2010 15:53 schreef J.Stalin het volgende:
Klacht:Wij betalen extra geld voor dikke mensen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |