Of vershoudfolie, plakt hendig aan elkaarquote:Op maandag 4 januari 2010 14:46 schreef Stormqueen het volgende:
het voordeel van inpakfolie is ook dat je het niet zomaar ff van je auto gescheurd krijgt
jamaar da's doorzichtig, sniet leukquote:Op maandag 4 januari 2010 14:49 schreef Inu het volgende:
[..]
Of vershoudfolie, plakt hendig aan elkaar
reken es uit hoeveel rollen dat kost?quote:Op maandag 4 januari 2010 14:49 schreef Inu het volgende:
[..]
Of vershoudfolie, plakt hendig aan elkaar
Geld hoort geen rol te spelen bij grapjes hequote:Op maandag 4 januari 2010 14:50 schreef FUFR het volgende:
[..]
reken es uit hoeveel rollen dat kost?
Gaat om een BMW 330
smorgens om 4 uur welquote:Op maandag 4 januari 2010 14:50 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
jamaar da's doorzichtig, sniet leuk
Nee, maar moet niet halverwege zonder zitten..quote:Op maandag 4 januari 2010 14:51 schreef Inu het volgende:
[..]
Geld hoort geen rol te spelen bij grapjes he
Bij de Kruidvat hadden ze altijd van die dikke rollen om pallets in te wikkelen, eentje moet wel genoeg zijn lijkt mequote:Op maandag 4 januari 2010 14:51 schreef FUFR het volgende:
[..]
Nee, maar moet niet halverwege zonder zitten..
lijkt me reuze gezellig!quote:Op maandag 4 januari 2010 14:57 schreef Inu het volgende:
Ik ben lid van een discussielijst, maar het is nu een moddergooi lijst geworden waarbij mensen persoonlijk worden aangevallen met daarbij de vraag of het wel verstandig is dat die personen verantwoordelijk zijn voor een bepaalde bibliotheek als ze zo moeten reageren op een maillijst
heb ik gezegd in het nagelstopic!quote:Op maandag 4 januari 2010 15:18 schreef amaranta het volgende:
Zeg het voortaan als je naar de action gaat
drama koninginquote:
Die gebruiken wij ook, maar vind die van der Aldi eigenlijk wel lekkerderderder.quote:Op maandag 4 januari 2010 15:39 schreef amaranta het volgende:
Neebik hoef nuks meer. Mijn vati gaat het al halen. Die luierdoekjes van daar zijn super fijn
Wij gebruiken die gele dacht ik.quote:Op maandag 4 januari 2010 15:50 schreef amaranta het volgende:
Ja? Dan ga ik die wel eens proberen.
( ik heb het trouwens over de groenwitte verpakking van de action)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |