Ok... als hij niet gekeurd is; hoe weet je dan wat de afkeurpunten zijn?quote:Op donderdag 14 januari 2010 20:27 schreef -Paul- het volgende:
Geen keuringsrapport en kom eerst maar eens kijken voor je een bod uitbrengt.
30/40 euro perband inc opleggen van A-merkquote:Op vrijdag 8 januari 2010 17:16 schreef Nieners het volgende:
Hoeveel zou ik in totaal kwijt zijn voor het repareren? Volgens vriendlief al zo'n 500 euro voor de banden alleen al. Hij zegt dat ik op 1000 euro moet rekenen, iemand een idee?
voorkeuring heet datquote:Op donderdag 14 januari 2010 23:42 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
Ok... als hij niet gekeurd is; hoe weet je dan wat de afkeurpunten zijn?
En waarom zou ik perse moeten kijken? Omdat hij enorm goed is of kan tegenvallen?
http://www.belastingdienst.nl/reken/motorrijtuigenbelasting/quote:Op zondag 17 januari 2010 17:34 schreef -Paul- het volgende:
[..]
De belasting weet ik niet precies, hij is van mijn moeder.
Dan denk ik dat die bij de eerst wat kijken komt al weg is.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 23:01 schreef -Paul- het volgende:
Ik zou het niet weten. Maar morgenavond komt mista kijken. Mocht hij hem niet willen dan is er nog een andere geïnteresseerde. Daarna ben jij aan de beurt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |