SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.klacht: Bijna een babypijl op mijn harses
antiklacht: Lekkere adrenaline rush![]()
Gelukkig nieuwjaar iedereen.
Daar ben je dan lekker laat mee. Zo'n 365 dagen te laatquote:Op donderdag 31 december 2009 13:59 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
Gelukkig nieuwjaar iedereen.
quote:Op donderdag 31 december 2009 13:59 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
Tering, heb net een gozer ff helemaal afgerost omdat die vieze pauper babypijltjes tegen mijn raam aan het schieten was. Op zich niet zo erg, totdat ik het raam opendeed en ik er bijna een tegen mijn hoofd kreeg!
Toen vond ik het genoeg, en stapte naar buiten. De mongool in kwestie bleef staan met een domme grijns op zijn gezicht, totdat ik mijn vuist erin plantte.
Beetje gevochten nog, totdat hij weg strompelde. en opende ik een topic op FOK!.Fixed.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.klacht: Bijna een babypijl op mijn harses
antiklacht: Lekkere adrenaline rush![]()
Gelukkig nieuwjaar iedereen.Feyenoord Rotterdam
quote:Op donderdag 31 december 2009 14:07 schreef Yi-Long het volgende:
Ik ben ook benieuwd naar wat TS vanavond allemaal naar zijn raam geschoten krijgt![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |