Mooie signature.quote:Op donderdag 31 december 2009 01:57 schreef Lort het volgende:
Alle drie, ik haat popmuziek in het algemeen. Zit totaal geen diepgang in. Popmuziek is allemaal commerciële rotzooi geproduceerd voor de zwakbegaafde massa.
Simpel: ze bijten zich stuk op de moeilijkere nummers van OK Computer etc, zonder de pareltjes van Hail To The Thief en álle andere albums te zien.quote:Op donderdag 31 december 2009 01:49 schreef Siniti het volgende:
Wat hebben mensen eigenlijk tegen Radiohead?
Daar noem je wel een draak van een nummer inderdaad.quote:Op donderdag 31 december 2009 02:01 schreef asdqert het volgende:
Blof omdat ze 'Alles Is Liefde' hebben uitgebracht waarmee ze talloze radio-momenten voor mij hebben verknald. Zowel Radiohead als Coldplay hebben werkelijk fantastische nummers qua opbouw, inhoud en emotie. Zal voor Blof ook wel gelden, maar je moet er toch één aanwijzen.
Omdat Alles Is Liefde zo vreselijk is worden zij het gewoon.
Dat vond ik ook echt een kutnummer.quote:Op donderdag 31 december 2009 02:01 schreef asdqert het volgende:
Blof omdat ze 'Alles Is Liefde' hebben uitgebracht waarmee ze talloze radio-momenten voor mij hebben verknald.
Ik vind OK Computer verreweg hun "makkelijkste" album. Paranoid Android, Exit Music (For A Film), No Surprises en Karma Police zijn makkelijk weg te luisteren bvquote:Op donderdag 31 december 2009 02:02 schreef asdqert het volgende:
[..]
Simpel: ze bijten zich stuk op de moeilijkere nummers van OK Computer etc, zonder de pareltjes van Hail To The Thief en álle andere albums te zien.
Ik vind 'huilen met de pet' op zo'n mooie uitdrukkingquote:Op donderdag 31 december 2009 02:16 schreef Hukkie het volgende:
Coldplay daarentegen is huilen met de pet op
quote:Op donderdag 31 december 2009 02:19 schreef Siniti het volgende:
[..]
Ik vind 'huilen met de pet' op zo'n mooie uitdrukking
Wie radiohead(popmuziek) luistert heeft 0,0 muziekkennis.quote:Op donderdag 31 december 2009 02:37 schreef vault_tec het volgende:
Wie radiohead pop muziek noemt heeft volgens mij weinig muziekkennis.
Tja, wat heb jij tegen The Beatlesquote:Op donderdag 31 december 2009 01:49 schreef Siniti het volgende:
Wat hebben mensen eigenlijk tegen Radiohead?
Dat is een principekwestie!quote:Op donderdag 31 december 2009 03:06 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Tja, wat heb jij tegen The Beatles![]()
en nee je hoeft het niet te beantwoorden![]()
Dat bedoel ik dus te zeggen, mensen zullen datzelfde hebben met Radioheadquote:Op donderdag 31 december 2009 03:22 schreef Siniti het volgende:
[..]
Dat is een principekwestie!
Nee echt ik hoorde net op de radio top 2000 weer een liedje van The Beatles dat ik nog niet kende, maar ik vond het gewoon echt saai.
Ik vond het vroeger ook verschrikkelijk. Alle alternatievelingen leken wel verliefd te zijn op Thoms falsetto en de wazige esoterische nummers. Gelukkig heb ik ze sinds In Rainbows weer een kans gegeven en toen viel plotseling bij alle nummers het kwartje.quote:Op donderdag 31 december 2009 01:49 schreef Siniti het volgende:
Wat hebben mensen eigenlijk tegen Radiohead?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |