Weet je ook hoe lang het ongeveer is vanaf Londen naar het eerste station in Nederland? Kan dan beetje kijken hoelang het voor mij zou zijn (moet naar station in Harderwijk).quote:Op zondag 3 januari 2010 00:32 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Yip, ik boek altijd mn tickets bij de balie. En dan vraag ik om een retourtje London - any trainstation in Holland. En dan krijg je 4 tickets. (je treinticket van Brussel Z - Nederland staat niet eens een datum op enzo
) Sla mezelf wel op het hoofd als iemand van de NS hier meeleest en de eurostar prijzen omhoog flikkert
![]()
Jij woont ook in Londen ofzo?
dat kan je toch gewoon zelf bekijken op de ns hispeed website?quote:Op zondag 3 januari 2010 01:25 schreef Niek. het volgende:
[..]
Weet je ook hoe lang het ongeveer is vanaf Londen naar het eerste station in Nederland? Kan dan beetje kijken hoelang het voor mij zou zijn (moet naar station in Harderwijk).
Die kaartjes kon je op die manier ook omgekeerd krijgen op www.nationalrail.co.uk, maar nu niet meer. Meestal is dat wel de goedkoopste site om je kaartjes te bestellen en je krijgt ze dan gratis opgestuurd vanuit de UK.quote:Op zondag 3 januari 2010 00:32 schreef sitting_elfling het volgende:
Yip, ik boek altijd mn tickets bij de balie. En dan vraag ik om een retourtje London - any trainstation in Holland. En dan krijg je 4 tickets. (je treinticket van Brussel Z - Nederland staat niet eens een datum op enzo
) Sla mezelf wel op het hoofd als iemand van de NS hier meeleest en de eurostar prijzen omhoog flikkert
![]()
Haha, oke! Dat wist ik niet. En het is maar goede zaak dat die allemaal een eigen service er op na houden. Ga eens na dat ze zouden samen werken en een gezamenlijke prijs zouden hanterenquote:Op zondag 3 januari 2010 10:21 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Die kaartjes kon je op die manier ook omgekeerd krijgen op www.nationalrail.co.uk, maar nu niet meer. Meestal is dat wel de goedkoopste site om je kaartjes te bestellen en je krijgt ze dan gratis opgestuurd vanuit de UK.
Blijft bijzonder dat bijna via alle websites (eurostar, b-rail, nshispeed en nationalrail.co.uk) er andere tarieven zijn met andere voorwaarden voor hetzelfde product.
Je kunt 4 a 5 maanden van tevoren boeken. De trein rijdt 7 dagen in de week. De aansluitingen lopen vrij aardig. Qua inchecken met de eurostar is het ook nooit een gedoe wat soms wel het geval is als je vliegend gaat.quote:Op zondag 3 januari 2010 01:25 schreef Niek. het volgende:
[..]
Weet je ook hoe lang het ongeveer is vanaf Londen naar het eerste station in Nederland? Kan dan beetje kijken hoelang het voor mij zou zijn (moet naar station in Harderwijk).
Denk dat ik volgende keer de trein ga nemen, kijken of dat bevalt, kan je trouwens al ver van tevoren boeken? En is het voor alle dagen/tijden?
Helaas (nog) nietquote:
Weet je toevallig of je die tickets ook zonder datum kan kopen en dat je ze op het treinstation moet laten afstempelen? Of is dat niet mogelijk?quote:Op zondag 3 januari 2010 11:16 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Haha, oke! Dat wist ik niet. En het is maar goede zaak dat die allemaal een eigen service er op na houden. Ga eens na dat ze zouden samen werken en een gezamenlijke prijs zouden hanteren![]()
[..]
Je kunt 4 a 5 maanden van tevoren boeken. De trein rijdt 7 dagen in de week. De aansluitingen lopen vrij aardig. Qua inchecken met de eurostar is het ook nooit een gedoe wat soms wel het geval is als je vliegend gaat.
Anywayz, zo zien m'n tickets er uit. Er mag misschien wel Amsterdam op staan ( wat de conducteur dan nog wel eens zegt, maar dan geef je netjes aan dat er ook staat 'valid from / to any dutch station
'
Had ik totaal niet over nagedacht, bedanktquote:Op zondag 3 januari 2010 08:45 schreef computergirl het volgende:
[..]
dat kan je toch gewoon zelf bekijken op de ns hispeed website?![]()
Vliegtuig - soms aanbiedingen van Ryanair waardoor je heel goedkoop kan vliegen. Daarnaast kan je Easyjet gebruiken, onthoud wel dat er wat verborgen kosten zijn, voor bijv. reizen naar en van het vliegveld en voor je bagage.quote:Op zondag 3 januari 2010 17:57 schreef Babbatuur het volgende:
Hi!
Wilde binnenkort een keer een klein weekend (1/2 dagen) naar Londen toe om daar een of meerdere voetbalwedstrijden te bezoeken. Heeft iemand een tip over hoe het goedkoopste vanuit Nederland naar Londen (Engeland) te komen?
Alvast bedankt
Alleen CC-kosten (gratis indien je Neteller gebruikt). En kosten als je bagage incheckt. Verder niets. Zie je zelf ook als je doorklikt.quote:Op zondag 3 januari 2010 19:06 schreef Babbatuur het volgende:
[ afbeelding ]
Wat voor verborgen kosten komen hier dan nog bij? En hoeveel kost het om van het vliegveld naar het centrum van Londen te geraken?
Ik heb net geboekt bij Ryan Air.quote:Op zondag 3 januari 2010 19:06 schreef Babbatuur het volgende:
[ afbeelding ]
Wat voor verborgen kosten komen hier dan nog bij? En hoeveel kost het om van het vliegveld naar het centrum van Londen te geraken?
Kun je ook op andere manier betalen dan? Als ik ga dan neem ik ook alleen een rugtas mee, met hooguit een paar schone kleren en een boek. Moet ik hiervoor betalen?quote:Op zondag 3 januari 2010 20:22 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Ik heb net geboekt bij Ryan Air.
De kosten die er nog bij komen:
-10 euro p.p. aan administratiekosten (als je met creditcard betaalt iig, dat heb ik gedaan)
- 30 euro per koffer (je mag 1 stuk handbagage meenemen en dat is bij ryan air strenger dan bij andere maatschappijen, je mag bijv geen handtas naast je handbagagetas meenemen.
- ik heb wel lagere prijzen gezien dan 27 pond voor het treinkaartje vanuit Stansted naar Londen.
CC is de enige manier maar je kan onder de administratie fee komen als je betaald met een prepaid mastercard. Als je alleen een rugzak meeneemt is het gratis (wordt gezien als handbagage) maar zorg er wel voor dat alles in je rugzak zit en je niet meerdere zakken met neemt (zie afmetingen voor handbagage op de website). Waar kom je btw vandaan? Het zou namelijk ook voordeliger kunnen zijn om via Weeze te vliegen (net over de grens bij Nijmegen/Venlo).quote:Op zondag 3 januari 2010 20:30 schreef Babbatuur het volgende:
[..]
Kun je ook op andere manier betalen dan? Als ik ga dan neem ik ook alleen een rugtas mee, met hooguit een paar schone kleren en een boek. Moet ik hiervoor betalen?
Kan vanaf Enschede reizen, dus weet niet of dat scheelt aangezien ik een (weekend) OV in Nederland hebquote:Op zondag 3 januari 2010 22:23 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
CC is de enige manier maar je kan onder de administratie fee komen als je betaald met een prepaid mastercard. Als je alleen een rugzak meeneemt is het gratis (wordt gezien als handbagage) maar zorg er wel voor dat alles in je rugzak zit en je niet meerdere zakken met neemt (zie afmetingen voor handbagage op de website). Waar kom je btw vandaan? Het zou namelijk ook voordeliger kunnen zijn om via Weeze te vliegen (net over de grens bij Nijmegen/Venlo).
De trein reis naar Nijmegen zal dan gratis zijn maar dan zou je daar de bus naar vliegveld Weeze moeten nemen en dat kost 27 euro retour. Ik heb de data 5 maart heen en 8 maart terug ook geselecteerd bij ryanair en dan kom je uit op 30 euro (exclusief administratie fee) dus in totaal 57 euro per persoon.quote:Op zondag 3 januari 2010 22:43 schreef Babbatuur het volgende:
[..]
Kan vanaf Enschede reizen, dus weet niet of dat scheelt aangezien ik een (weekend) OV in Nederland heb
Wat wil je weten?quote:Op maandag 4 januari 2010 00:29 schreef Babbatuur het volgende:
jij nog tips voor het bezoeken van voetbalwedstrijden?
Wat wil je precies weten? Ik ga uitsluitend naar wedstrijden van Tottenham maar vanwege mijn studie is dit helaas alweer 1 jaar geleden. Kan je natuurlijk White Hart Lane absoluut aanraden maar kaartjes zijn best lastig te krijgen als je niet al jaren lid bent (misschien dat je geluk hebt bij de kassa). Volgens mij heb je bij Fulham vaak kans op kaarten en ze hebben een geweldig stadion!quote:Op maandag 4 januari 2010 00:29 schreef Babbatuur het volgende:
Misschien mijn ouders eens lief aankijken hehe. In ieder geval bedankt![]()
Zie dat je zelf Spurs-supporter bent, jij nog tips voor het bezoeken van voetbalwedstrijden?
VInd je? Dodelijk saai, weinig sfeer, slecht tot matig voetbal. Geweldig stadion? Nuja, ieder z'n ding zullen we maar zeggen. Maar inderdaad: voor 9/10 wedstrijd kan je met gemak kaarten bestellen bij Fulham. Koop zelf vaak pas 1 dag vantevoren kaarten voor de matches bij hen via de site en nooit geen probleem (hoe eerder hoe meer keus ofcourse).quote:Op maandag 4 januari 2010 00:59 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Volgens mij heb je bij Fulham vaak kans op kaarten en ze hebben een geweldig stadion!
Geen sfeer? Hoe durf je!quote:Op maandag 4 januari 2010 01:08 schreef jmac het volgende:
[..]
VInd je? Dodelijk saai, weinig sfeer, slecht tot matig voetbal. Geweldig stadion? Nuja, ieder z'n ding zullen we maar zeggen. Maar inderdaad: voor 9/10 wedstrijd kan je met gemak kaarten bestellen bij Fulham. Koop zelf vaak pas 1 dag vantevoren kaarten voor de matches bij hen via de site en nooit geen probleem (hoe eerder hoe meer keus ofcourse).
Overigens kun je OVERAL bij ELKE match wel naar binnen, maar is het gewoon afhankelijk van hoeveel geld je wilt besteden. Maar Fulham/Millwall/Westham/crystal kan je sowieso altijd wel in de pre-sale aan de kaarten komen. De overige zijn idd afhankelijk van de wedstrijd en inschrijving/memberships.
Ik houd nu al rekening met prijzen die worden gegeven op www.londenvoetbal.nl , zie dat je inderdaad via de Fulham-site kunt bestellen, wel met een creditcard (die ik niet heb) maar daar valt wel wat mee te regelen. Ook al zal het lastig zijn twee plaatsen naast elkaar te krijgen.quote:Op maandag 4 januari 2010 01:08 schreef jmac het volgende:
[..]
VInd je? Dodelijk saai, weinig sfeer, slecht tot matig voetbal. Geweldig stadion? Nuja, ieder z'n ding zullen we maar zeggen. Maar inderdaad: voor 9/10 wedstrijd kan je met gemak kaarten bestellen bij Fulham. Koop zelf vaak pas 1 dag vantevoren kaarten voor de matches bij hen via de site en nooit geen probleem (hoe eerder hoe meer keus ofcourse).
Overigens kun je OVERAL bij ELKE match wel naar binnen, maar is het gewoon afhankelijk van hoeveel geld je wilt besteden. Maar Fulham/Millwall/Westham/crystal kan je sowieso altijd wel in de pre-sale aan de kaarten komen. De overige zijn idd afhankelijk van de wedstrijd en inschrijving/memberships.
Hoe kom jij meestal aan je kaarten dan? Ook gewoon via de verkoop op de website? En dan haal je ze gewoon op op wedstrijddag?quote:Op maandag 4 januari 2010 01:11 schreef Niek. het volgende:
Bij Fulham kan je makkelijk aan kaarten komen en het stadion is inderdaad mooi. Ben er zelf meerdere keren geweest en de sfeer is altijd goed, Fulham staat ook bekend om dat het blije fans zijn die niet voor problemen zorgen. (ok, ik ben zelf ook member van de club dus niet helemaal onbevooroordeeld maar tot nu toe zijn dit seizoen maar 13 Fulham hooligans gearresteerd en dat is het minste van alle teams in de Premier League).
Top clubs kan je vergeten tenzij je heel veel wilt betalen aan een vage kerel op straat
Altijd via de website omdat ik dan precies weet/zelf kan kiezen waar ik zit. Rondleidingen zijn volgens mij bij vrijwel alle stadions mogelijk, kan je het beste even kijken op de website van de club.quote:Op maandag 4 januari 2010 01:34 schreef Babbatuur het volgende:
[..]
Hoe kom jij meestal aan je kaarten dan? Ook gewoon via de verkoop op de website? En dan haal je ze gewoon op op wedstrijddag?
Craven Cottage lijkt mij een belevenis op zich. Is het trouwens wel mogelijk als bijvoorbeeld Arsenal, Chelsea of Spurs niet speelt een rondleiding te krijgen in het stadion?
Kijken hoeveel stadions we kunnen zien/bezoeken in een weekendje. Zal ook even kijken naar Brentford, Barnet, Wimbledon enz.:)
Je kunt je voor 30 pond inschrijven bij Arsenal en daarna voor 50 pond per ticket (grofweg) tickets kopen voor een thuiswedstrijd in Emirates?quote:Op maandag 4 januari 2010 01:11 schreef Niek. het volgende:
Top clubs kan je vergeten tenzij je heel veel wilt betalen aan een vage kerel op straat
Ik denk niet dat iedereen direct lid wil worden van Arsenalquote:Op maandag 4 januari 2010 20:48 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Je kunt je voor 30 pond inschrijven bij Arsenal en daarna voor 50 pond per ticket (grofweg) tickets kopen voor een thuiswedstrijd in Emirates?
Je komt brussel in, dan moet je eerst 1 keer je passpoort laten zien aan de douane, dan door de poortjes heen, dan je passpoort zien aan de UK douane. 2 keer dus.quote:Op maandag 4 januari 2010 22:04 schreef Stuart het volgende:
Hoe gaat het trouwens bij de Eurostar met paspoort controle
Dank voor je heldere antwoordquote:Op maandag 4 januari 2010 22:47 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Je komt brussel in, dan moet je eerst 1 keer je passpoort laten zien aan de douane, dan door de poortjes heen, dan je passpoort zien aan de UK douane. 2 keer dus.
Voor de rest heb ik nooit problemen gehad met die douane controle of poortjes, en ook niet gezien. Het is allemaal vrij vlot doorlopen
Andersom is het overigens 1 keer van Londen naar Brussel qua paspoort controlel. En ook daar totaal geen problemen en gezeik met poortjes, vloeistoffen enzo. Een feest in vergelijking met vliegvelden. Je flikkert je tas daar in die scanner loopt direct door het poortje en pakt je tas weer op.quote:
Ga het toch maar eens uitproberen. Woon in Islington (Barnsbury) dus eigenlijk ben ik gek dat ik het niet doe aangezien het trein station zo dichtbij is voor mijquote:Op maandag 4 januari 2010 23:10 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Andersom is het overigens 1 keer van Londen naar Brussel qua paspoort controlel. En ook daar totaal geen problemen en gezeik met poortjes, vloeistoffen enzo. Een feest in vergelijking met vliegvelden. Je flikkert je tas daar in die scanner loopt direct door het poortje en pakt je tas weer op.
Damn! Ben jaloers op je! Jij kunt gewoon sochtens vroeg er heen lopend! Terwijl ik in de echt vroege ochtend een taxi moet hebben als ik de 1e trein neem (5.56). Overigens is de eurostar om 5.56 nemen echt zwaar relaxed. Meesten zijn allemaal zo duf als een konijn, men staat paniekerig bij de gates waar je de tickets in moet doen, er is bijna altijd wel 1 waar helemaal niemand staat, kun je direct doorlopenquote:Op maandag 4 januari 2010 23:16 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ga het toch maar eens uitproberen. Woon in Islington (Barnsbury) dus eigenlijk ben ik gek dat ik het niet doe aangezien het trein station zo dichtbij is voor mij
Klinkt goed. Moet even kijken of het qua tijd niet langzamer is dan vliegen. Mijn ouders wonen bij Amsterdam dus vliegen op Schiphol of de trein is goed te doen. Het mee kunnen nemen van meer bagage vind ik aantrekkelijkquote:Op maandag 4 januari 2010 23:24 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Damn! Ben jaloers op je! Jij kunt gewoon sochtens vroeg er heen lopend! Terwijl ik in de echt vroege ochtend een taxi moet hebben als ik de 1e trein neem (5.56). Overigens is de eurostar om 5.56 nemen echt zwaar relaxed. Meesten zijn allemaal zo duf als een konijn, men staat paniekerig bij de gates waar je de tickets in moet doen, er is bijna altijd wel 1 waar helemaal niemand staat, kun je direct doorlopenHet enige wat je moet doen is zo'n ticket in een gaatje proppen. Erg lastig in de ochtend
![]()
Daarna ff krantje meenemen uit de WHS, dan na 20 minuten de trein in, lekker eem pitten want sochtens is het lekker stil in de trein en dan vanaf Brussel zuid de intercity nemen naar Amsterdam Centraal en dan lekker wakker worden met krant en dan begin/rond de middag thuis zijn. Rawrrrrrr....![]()
![]()
Het is 4.5 uur reizen vanaf Londen - Amsterdam. (londen - brussel schommelt tussen 1.45 - 2.15 uur en brussel - amsterdam is 2.5 uur) Meest optimale geval ben je er dus binnen 4 uur.quote:Op maandag 4 januari 2010 23:31 schreef Stuart het volgende:
[..]
Klinkt goed. Moet even kijken of het qua tijd niet langzamer is dan vliegen. Mijn ouders wonen bij Amsterdam dus vliegen op Schiphol of de trein is goed te doen. Het mee kunnen nemen van meer bagage vind ik aantrekkelijk
Het niet hoeven wachten op je bagage vind ik ook een grote plus. Ik zorg meestal dat ik 75-90 minuten voor vetrek van mijn vlucht op het vliegveld ben. De taxi duurt soms tot 45 minuten dus veel tijd gaat verloren aan wachten. En dan ook weer op je koffer op Schiphol. Gemiddeld duurt het voor mij dus minstens 4 uurquote:Op maandag 4 januari 2010 23:39 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het is 4.5 uur reizen vanaf Londen - Amsterdam. (londen - brussel schommelt tussen 1.45 - 2.15 uur en brussel - amsterdam is 2.5 uur) Meest optimale geval ben je er dus binnen 4 uur.
Dus dat is misschien wat te lang voor je( al kun je veel meer bagage mee .. zonder extra kosten). Afhankelijk hoelang je doet over het gaan naar het vliegveld in Londen + inchecken + uit vliegtuig enzo. Als je eenmaal uit de eurostar komt kun je in 1 keer direct doorlopen naar de trein naar Amsterdam, je bent binnen 2/3 minuten in die trein
Holy crap, 75 - 90 minuten voor je vlucht op vliegveld + taxi wachtenquote:Op maandag 4 januari 2010 23:42 schreef Stuart het volgende:
[..]
Het niet hoeven wachten op je bagage vind ik ook een grote plus. Ik zorg meestal dat ik 75-90 minuten voor vetrek van mijn vlucht op het vliegveld ben. De taxi duurt soms tot 45 minuten dus veel tijd gaat verloren aan wachten. En dan ook weer op je koffer op Schiphol. Gemiddeld duurt het voor mij dus minstens 4 uur
Overal zitten voor- en nadelen aan though. Op het vliegveld kan ik gebruik maken van de lounges, vind ik het leuk om in de winkeltjes tax-free shit te kopen zoals Chanel 5quote:Op maandag 4 januari 2010 23:46 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Holy crap, 75 - 90 minuten voor je vlucht op vliegveld + taxi wachten![]()
Hier is het dat je 45 minuten voor dat je vertrekt incheckt (moet minstens een half uur zijn maar ook al zou je nog maar 10 minuten hebben voor de trein vertrekt wordt je vaak nog wel toegelaten mits je lief kijkt). Dan heb je nog 40 minuten voor de trein vertrekt, dan haal ik altijd ff mn ontbijt op en 20 minuten voor vertrek mag je de trein in dus sta ik direct klaar om in te stappen.
En inderdaad je bagage verlies je geen enkel moment uit het zicht
Gosh, ik zou geld moeten vragen van Eurostar voor al die verkoop praatjes van me
Ik mag ook niet klagen waar ik woon hoorquote:Op maandag 4 januari 2010 23:46 schreef Stuart het volgende:
Mijn acteerschool is trouwens ook in Barnsbury en ik ga meestal uit in dezelfde buurt. Vind alles tussen Angel en Highbury & Islington wel goed te doen qua kroegjes en eetgelegenheden![]()
En de bioscoop is op loopafstand (N1) dus ik mag qua locatie niet klagen waar ik woon
Ik lunch op zondag ook wel eens in Notting Hill hoor, ben niet helemaal verbonden aan N1
Notting Hill is leuk inderdaadquote:Op maandag 4 januari 2010 23:49 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik mag ook niet klagen waar ik woon hoorLadbroke road in Nuttiin Hilbilly. Ook veel toeristen plekken op loopafstand. Alleen beetje iedereen die ik ken woont allemaal in het oosten.
Science museum is inderdaad erg leuk! Ben daar nooit naar de imax geweest, mocht je nog een hollywood film willen zien dan kan je het beste naar Imax Waterloo gaan, grootste scherm van Engeland en het is echt gigantischquote:Op dinsdag 5 januari 2010 01:03 schreef zeebeschuit het volgende:
National Science museum is trouwens echt een aanrader. Zou het elke toerist aanraden ipv het national history. Veel interactiever, rustiger, meer dingen te doen + Mega 3d-Imax.
Bedoel je niet het Natural history museum, ipv het National history museum trouwens?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 01:03 schreef zeebeschuit het volgende:
National Science museum is trouwens echt een aanrader. Zou het elke toerist aanraden ipv het national history. Veel interactiever, rustiger, meer dingen te doen + Mega 3d-Imax.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |