Ik gok op een hele hippe naam of een hele "stoere" (Kees voor een meisje of zoiets, of heel kort en bondig)quote:Op woensdag 21 oktober 2009 22:55 schreef Malahide het volgende:
Zwanger:Miljuschka Witzenhausen (presentatrice) - december '09
quote:Op zondag 27 december 2009 20:26 schreef Spees_Eend het volgende:
Xander de B. krijgt trouwens een zoon zei hij in een interview.
Een TVP met nieuwswaarde
Nou dames, dan kunnen jullie er toch op z'n minst een terugvindperswee van makenquote:
quote:Op zondag 27 december 2009 21:06 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nou dames, dan kunnen jullie er toch op z'n minst een terugvindperswee van maken
quote:Tila Tequila nog niet zwanger
Uitgegeven: 27 december 2009 14:05
Laatst gewijzigd: 27 december 2009 14:05
AMSTERDAM - MTV realityster Tila Tequila is nog niet in verwachting, maar plant wel een zwangerschap. Vorige week liet het blootmodel via Twitter doorschemeren dat ze draagmoeder wordt voor haar broer.
© Wenn.comDe 27-jarige Tila is nog niet in verwachting, legt ze in het Amerikaanse blad Life & Style uit. "Ik sta wel op het punt zwanger te worden", legt ze uit.
"Ik vond niet dat ik in mijn Twitterbericht uit kon leggen dat ik van plan was in verwachting te raken." Vorige week schreef de realityster dat ze draagmoeder is voor haar broer Cody en zijn vrouw. "Dat is mijn kerstcadeau voor hen", jubelde ze.
Tila Tequila, die geboren werd als Tila Ngyuen, is wel volop bezig met haar aanstaande zwangerschap. Ze belooft haar fans via Twitter op de hoogte te houden van de IVF-behandelingen en het verloop van haar zwangerschap.
Over het waarom van haar draagmoederschap zegt Tila: "Ik heb geen tijd om voor een baby te zorgen, maar heb wel het gevoel dat ik klaar ben voor een zwangerschap."
Net bij life4you was die Peter van de Hurk(ofzoow??) die van het 6de zintuig en hij voorspelde een meisje,we zullen zien of ie gelijk heeft!quote:Op zondag 27 december 2009 21:06 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ben zó benieuwd of Wendy dat meisje krijgt dat ze zó graag wilt
Oh idd leuk om te zien of hij gelijk heeftquote:Op zondag 27 december 2009 22:19 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Net bij life4you was die Peter van de Hurk(ofzoow??) die van het 6de zintuig en hij voorspelde een meisje,we zullen zien of ie gelijk heeft!
Zoquote:Op zondag 27 december 2009 22:22 schreef areke81 het volgende:
Lucella is op 3/10 bevallen van haar tweede zoon.
Wieteke Cramer verwacht haar baby in januari.
Lies Visschedijk verwacht haar baby in februari.
Jenna Elfman verwacht haar baby in maart.
Touriya en Greg Vaughan verwachten 2e kind eind januari.
Jennifer Jason Leigh verwacht haar baby in maart.
Tooske Ragas eind april/begin mei.
Katja Schuurman verwacht haar baby rond april
Marieke van Ginneken verwacht haa rbaby rond april
Angela Esajas verwacht haar baby in juni
Ja hahaha dat riep ik ook al,dat van Maxima,maar hij voorspellt voor volgend jaar idd een vierde baby,we zullen zien!quote:Op zondag 27 december 2009 22:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh idd leuk om te zien of hij gelijk heeft![]()
Volgens mij voorspelde hij vorig jaar dat Maxima dit jaar voor de 4e keer zwanger zou raken. Wie weet meldt ze het begin volgend jaar![]()
Ik hoop nu gewoon dat ze een jochie krijgtquote:Op zondag 27 december 2009 23:33 schreef Vivi het volgende:
Vond het gewoon genant hoeWendy
in een interview zat te kakelen over hoe graag ze wel niet een meisje wilde.
quote:Op zondag 27 december 2009 23:33 schreef Vivi het volgende:
Vond het gewoon genant hoeWendy
in een interview zat te kakelen over hoe graag ze wel niet een meisje wilde.
En dan vooral die half gebakken "wetenschap" van haar. "Ja Xander krijgt een jongetje, dus als ik nou een meisje krijg, hihihihi".quote:Op zondag 27 december 2009 23:40 schreef rena het volgende:
[..]
Ik hoop nu gewoon dat ze een jochie krijgtVraag me toch altijd af waar die sterke voorkeur voor een geslacht vandaan komt (ja, koningskoppelgelul en dat soort bullshit.).
Vorige week waren Sophie Hilbrand en Filemon Wesselink bij Serious Request, en daar zei Sophie dat Filemon in maart vader zou worden. Fiel sprak 'r niet tegen , dus hoe zit dat?quote:
quote:Op zondag 27 december 2009 23:22 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Ja hahaha dat riep ik ook al,dat van Maxima,maar hij voorspellt voor volgend jaar idd een vierde baby,we zullen zien!
Dat geneuzel van Wendy over een meisje heb ik gemist,maar dan hoop ik dus dat het een jongen wordtquote:Op zondag 27 december 2009 23:40 schreef rena het volgende:
[..]
Ik hoop nu gewoon dat ze een jochie krijgtVraag me toch altijd af waar die sterke voorkeur voor een geslacht vandaan komt (ja, koningskoppelgelul en dat soort bullshit.).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |