Oh nee zeer zeker niet, ik doel op een bepaald soort boek en de ideologie die daar aan verbonden zit. Blijkbaar is dat de katalysator om die rare fundamentalistische ideeën te voeden en er naar te handelen. Daarnaast zijn Zuid-Amerikaanse landen geen theocratieën en hangen ze min of meer hetzelfde systeem aan als het westen, doch nog steeds in ontwikkeling.quote:Op zaterdag 26 december 2009 18:55 schreef reem het volgende:
[..]
Als je richting het woord neoliberalisme wil gaan dan moet ik je helaas teleurstellen, dat heeft pas echt voeten aan de grond gekregen sinds de jaren '80/'90 en is geen onverdeeld succes gebleken (en misschien moet ik je opnieuw teleurstellen als ik zeg dat ik over het algemeen positief tegenover kapitalisme sta).
Ik heb zo mijn manieren mensen te overtuigen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 18:59 schreef reem het volgende:
Zeg, je hebt helemaal gelijk - daar begon dit topic mee - een verijdelde aanslag door een Islamiet.
Even voor de duidelijkheid: ik ben het dus NIET met je eens dat de Islam de belangrijkste oorzaak is van de agressie jegens de VS. Waar ik het met je eens was, is dat in Latijns-Amerika de Islam geen rol speelt en we nu weer bij het begin van het topic zijn gekomenquote:Op zaterdag 26 december 2009 19:00 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Ik heb zo mijn manieren mensen te overtuigen.
Ik heb het niet over de oorzaak van agressie tegen de VS, ik heb het over handelen naar die agressie. Ik had je al zo ver gekregen toe te geven dat ze in Zuid-Amerika geen aanslagen plegen op de schaal van het Midden-Oosten omdat ze beschaafd zijn.quote:Op zaterdag 26 december 2009 19:02 schreef reem het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid: ik ben het dus NIET met je eens dat de Islam de belangrijkste oorzaak is van de agressie jegens de VS. Waar ik het met je eens was, is dat in Latijns-Amerika de Islam geen rol speelt en we nu weer bij het begin van het topic zijn gekomen.
Geen pauper dus die uit de Nigeriaanse achterbuurten is opgedoken.quote:Nigeriaan is zoon oud-minister'
De 23-jarige Nigeriaan, die gisteren een terreuraanslag zou hebben willen plegen op een vlucht van Amsterdam naar Detroit, is afkomstig uit een welvarende familie. Hij zou zelfs de zoon zijn van een oud-minister van Nigeria.
De 70-jarige prominente zakenman Alhaji Umaru Mutallab legde deze maand zijn functie als directeur van PLC, de oudste bank van Nigeria, neer. Hij uitte kritiek op zijn zoon, die steeds extremistischer zou worden. De vader is volgens familieleden kapot van het nieuws over de mislukte terreuraanslag door zijn zoon.
Een halfjaar geleden zou de vader de Amerikaanse ambassade in zijn land hebben ingelicht over de activiteiten van zijn zoon. Onderzocht wordt, waarom de 23-jarige man nooit op een zwarte lijst zou zijn geplaatst.
De verdachte zou sinds zijn middelbare schooltijd extreme opvattingen over religie hebben.
Yep, maar na het nieuws gezien te hebben vraag ik me wel af waarom of dit soort mensen niet eerder op de zwarte lijst komen te staan, zelfs de vader was er verbaasd over. Ach ja, misschien is het een wijze les om die mensen eerder te bannen van reizen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 19:39 schreef zoalshetis het volgende:
nederlander heeft het weer voorkomen. we zijn gewoon het überste volkje op aarde. laten we zo blijven. goed voornemen dus voor allen.
Hij studeert in Londen, dus dat was niet te verwachten.quote:Op zaterdag 26 december 2009 19:16 schreef Ryon het volgende:
[..]
Geen pauper dus die uit de Nigeriaanse achterbuurten is opgedoken.
Nederland heeft een hoop übermensen voortgebracht:quote:Op zaterdag 26 december 2009 19:39 schreef zoalshetis het volgende:
nederlander heeft het weer voorkomen. we zijn gewoon het überste volkje op aarde. laten we zo blijven. goed voornemen dus voor allen.
Jazeker, want die kan uit stilstand 20 meter de lucht in.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:07 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nederland heeft een hoop übermensen voortgebracht:
- Bergkamp
- Van Persie
- Storm (uit Crediteuren Debiteuren)²
Dat kon menig moslim beterquote:Op zaterdag 26 december 2009 20:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Jazeker, want die kan uit stilstand 20 meter de lucht in.
Een speciale relkloon voor mij, hoe lief op deze tweede kerstdag.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:33 schreef Rabin888 het volgende:
![]()
![]()
De_Ruyter, even slijmballerig als altijd.
Neuh, misschien gewoon een verwaarloosde puber die is blijven hangen in z'n kwaadheid tegen pappie oid.quote:Op zaterdag 26 december 2009 19:16 schreef Ryon het volgende:
[..]
Geen pauper dus die uit de Nigeriaanse achterbuurten is opgedoken.
rabinhhhquote:Op zaterdag 26 december 2009 20:33 schreef Rabin888 het volgende:![]()
![]()
De_Ruyter, even slijmballerig als altijd.
Voor iemand die een media bedrijf heeft, heeft ie niet geleerd in de camera te kijken.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:04 schreef JoeThePlumber het volgende:
[..]
Interview te zien op cnn.com
een 1 post trollquote:Op zaterdag 26 december 2009 21:07 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
rabinhhh![]()
![]()
even onbekend als altijd![]()
wie de fuck is u? echt nog niemals gesehen.
wens ons fijn kerstfeest laffe pot. of laat je nieuwbakken tieten zien.
Inderdaad, godzijdank werd hij er op gecorrigeerd binnen 30 seconden ofzo, ineens krampachtig staren in die camera. Maargoed, voor zover zijn Engels verstaanbaar was wel een interessant verhaal, knap van die gast.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Voor iemand die een media bedrijf heeft, heeft ie niet geleerd in de camera te kijken.
Het verschil is dat Pissige latino's doorgaans geen bommen op hun hoofd krijgen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 19:04 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Ik heb het niet over de oorzaak van agressie tegen de VS, ik heb het over handelen naar die agressie. Ik had je al zo ver gekregen toe te geven dat ze in Zuid-Amerika geen aanslagen plegen op de schaal van het Midden-Oosten omdat ze beschaafd zijn.
Wat is dan het verschil tussen een pissige Arabier en een pissige Latino hmm?
Dat kreeg die Nigeriaan ook niet.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:18 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het verschil is dat Pissige latino's doorgaans geen bommen op hun hoofd krijgen.
Die Nigeriaan is dan ook geen Arabier.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:19 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Dat kreeg die Nigeriaan ook niet.
Dat maakt niet uit, de Saudi's die zich in de torens boorden met 9/11 hebben dat ook niet op hun dak gehad.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:21 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Die Nigeriaan is dan ook geen Arabier.
Je had het over het verschil tussen een pissige latino en een pissige arabier. Het is daarentegen wel vrij fappant, de Saoedies voelden zich verbonden met de andere arabieren in hun regio, hetgeen ik dus schreef, staat.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:21 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit, de Saudi's die zich in de torens boorden met 9/11 hebben dat ook niet op hun dak gehad.
Ja precies, de een blaast zichzelf op en de ander blijft fatsoenlijk.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:25 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je had het over het verschil tussen een pissige latino en een pissige arabier.
En ik verklaarde het verschil door te wijzen op de totaal andere geopolitieke verhoudingen en wijze van operereren van de VS. De VS is bang voor het Arabische volk, niet voor de Arabische regimes. Terwijl dat in latijns-amerika nagenoeg andersom is.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:26 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Ja precies, de een blaast zichzelf op en de ander blijft fatsoenlijk.
Ach kom op wat een grote onzin is dat, er is genoeg leed veroorzaakt in andere gebieden in de wereld maar daar blazen de mensen zich ook niet op. Geef nou maar toe dat zelfmoord verheerlijking specifiek een aspect is van de Islam en dat de meeste idioten die zich er aan wagen ook in die regionen te vinden zijn.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:25 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je had het over het verschil tussen een pissige latino en een pissige arabier. Het is daarentegen wel vrij fappant, de Saoedies voelden zich verbonden met de andere arabieren in hun regio, hetgeen ik dus schreef, staat.
Zelfmoord is haram, ten alle tijden. Staat letterlijk in de Koran.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:27 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Ach kom op wat een grote onzin is dat, er is genoeg leed veroorzaakt in andere gebieden in de wereld maar daar blazen de mensen zich ook niet op. Geef nou maar toe dat zelfmoord verheerlijking specifiek een aspect is van de Islam en dat de meeste idioten die zich er aan wagen ook in die regionen te vinden zijn.
Ja leuk en aardig, maar ik had het over de katalysator om jezelf op te blazen of niet.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En ik verklaarde het verschil door te wijzen op de totaal andere geopolitieke verhoudingen en wijze van operereren van de VS. De VS is bang voor het Arabische volk, niet voor de Arabische regimes. Terwijl dat in latijns-amerika nagenoeg andersom is.
Vreemd dat een groep die gelooft dat zelfmoord haram is dit als een van de enige groepen ter wereld actief doet om anderen het zwijgen op te leggen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zelfmoord is haram, ten alle tijden. Staat letterlijk in de Koran.
De katalysator om je op te blazen is armoede, werkloosheid, tezamen met een beperkte mate van inspraak (democratie) en verder een erorm wrok tegen hetgeen er om je heen gebeurd. Sjeikhs die met de bombardeerders heulen worden rijk, terwijl jij van de straat moet eten. Tevens is er de regel van wraak, indien er een moeder sterft door een bombardement van de yanks, zal dit (ook al is dat jaren later) vergolden moeten worden.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:28 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Ja leuk en aardig, maar ik had het over de katalysator om jezelf op te blazen of niet.
Dat komt door die bloedmooie maagden die je dan tot je beschikking krijgt.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:28 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Vreemd dat een groep die gelooft dat zelfmoord haram is dit als een van de enige groepen ter wereld actief doet om anderen het zwijgen op te leggen.
Ies koeltoer?quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:30 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Tevens is er de regel van wraak, indien er een moeder sterft door een bombardement van de yanks, zal dit (ook al is dat jaren later) vergolden moeten worden.
Dat is niet zo vreemd. Macht is een menselijke drift, dat gaat door religies en gebieden heen. Alleen de manier waarop men aan de macht kan komen verschilt. In regionen waar inspraak niet mogelijk is, zal er geweld gebruikt worden. Denk bijvoorbeeld aan de massamoord op journalisten in de Filipijnen, maar ook aan (op lokaler niveau) geweld van de maffia in Italie.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:28 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Vreemd dat een groep die gelooft dat zelfmoord haram is dit als een van de enige groepen ter wereld actief doet om anderen het zwijgen op te leggen.
Dat is ook allemaal van toepassing op LA en daar komen toch verdacht weinig zelfmoordterroristen vandaan.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:30 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De katalysator om je op te blazen is armoede, werkloosheid, tezamen met een beperkte mate van inspraak (democratie) en verder een erorm wrok tegen hetgeen er om je heen gebeurd.
Ja hoor, maar allemaal niet vergelijkbaar met zelfmoordterroristen die zichzelf opblazen op markten, bussen, vliegtuigen en metro's.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:33 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat is niet zo vreemd. Macht is een menselijke drift, dat gaat door religies en gebieden heen. Alleen de manier waarop men aan de macht kan komen verschilt. In regionen waar inspraak niet mogelijk is, zal er geweld gebruikt worden. Denk bijvoorbeeld aan de massamoord op journalisten in de Filipijnen, maar ook aan (op lokaler niveau) geweld van de maffia in Italie.
Nee, maar het is momenteel wel het enige gebied waarbij er kort na elkaar revoluties zijn ontstaan en in sommige gevallen hebben gefaald. Alles wat nu gebeurt is het gevolg van de ontwikkelingen binnen de geopolitieke situatie tussen 1900 en 2000. Denk aan het falen van het pan-arabisme, de stichting van de staat Israel, de gebroken beloftes van de Engelsen, de eerste wereldoorlog en de Ottomanen. Denk ook aan de opkomst van het Wahabisme, de kolonisatie. De actieve rollen van Arabische landen in de koude oorlog, etc.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:32 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Ies koeltoer?
Verder heb je gelijk hoor, maar het is niet zo alsof de Arabieren het enige volk zijn waar armoede en werkloosheid heerst, om nog maar te zwijgen over decadente leiders.
Ik wist niet dat de mensen in LA geen mogelijkheid hadden tot inspraak in de politiek. Ook wist ik niet dat ze gebombardeerd werden door een buitenlandse macht.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:33 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is ook allemaal van toepassing op LA en daar komen toch verdacht weinig zelfmoordterroristen vandaan.
Oké, dat ze aardig pissed off zijn begrijp ik wel hoor, maar waarom dan jezelf opblazen in tegenstelling tot andere volken, en vanwaar een culturele gewoonte om wraak uit te oefenen? Ik kan toch echt niet anders dan een relatie vinden tussen Islam aanhangende mensen en zelfmoordenaars.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, maar het is momenteel wel het enige gebied waarbij er kort na elkaar revoluties zijn ontstaan en in sommige gevallen hebben gefaald. Alles wat nu gebeurt is het gevolg van de ontwikkelingen binnen de geopolitieke situatie tussen 1900 en 2000. Denk aan het falen van het pan-arabisme, de stichting van de staat Israel, de gebroken beloftes van de Engelsen, de eerste wereldoorlog en de Ottomanen. Denk ook aan de opkomst van het Wahabisme, de kolonisatie. De actieve rollen van Arabische landen in de koude oorlog, etc.
Er zijn genoeg Islamitische landen die niet worden gebombardeerd door buitenlandse machten. Mensen in LA hebben niet het gevoel dat ze enorm veel inspraak hebben. Politici zijn daar erg corrupt en de aversie tegen de VS is onder bepaalde groepen mensen behoorlijk groot.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:37 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik wist niet dat de mensen in LA geen mogelijkheid hadden tot inspraak in de politiek. Ook wist ik niet dat ze gebombardeerd werden door een buitenlandse macht.
Nigeria is voor 50% een Islamitisch land, hij lijkt me dus geen bekeerling. Mensen zoeken niet bewust de Islam omdat dat hen aanzet tot aanslagen. Dat is al de eerste denkfout. De tweede denkfout is de culturele gewoonte van wraak, vergelijkbaar met de Amerikaanse cultuur van wraak. Wat gebeurde er na de aanslagen op de Twin Towers? Je zag een collectief wraak gevoel ontstaan in alle facetten van de Amerikaanse samenleving. Het heeft te maken met een bepaalde mate van gezag dat aangetast wordt, een rijk dat ten onder gaat een volk dat aan het degraderen is. En dan ga je spartelen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:37 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Oké, dat ze aardig pissed off zijn begrijp ik wel hoor, maar waarom dan jezelf opblazen in tegenstelling tot andere volken, en vanwaar een culturele gewoonte om wraak uit te oefenen? Ik kan toch echt niet anders dan een relatie vinden tussen Islam aanhangende mensen en zelfmoordenaars.
En dat wil niet zeggen altijd dat de Islam aanzet tot aanslagen, maar wel dat die mensen de Islam opzoeken lijkt het. Net als die Nigeriaan, hij lijkt me een bekeerling.
Wat had je dan gedacht?quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:41 schreef Zith het volgende:
Wat is dit een zuur topic geworden, vol met de gebruikelijke rellerij. Het is kerst dames.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |