Dat jij jouw relatie als iets ''gezonds'' bestempelt zegt niets. Net zo min als dat een pedofiel zijn relatie met een 12-jarige meisje als iets gezonds bestempelt. Jij bepaalt niet wat gezond is, maar de samenleving. Je ideeen zijn achterhaald, conservatief en getuigen van weinig intellect.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:02 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ik zou me eerder afvragen hoe mensen hier mijn ideeen van een relatie als ongezond durven te bestempelen. Het is toch MIJN idee, dat heeft niets met intellectueel zijn te maken, maar wel de waarheid zien. Mensen die de verleiding opzoeken zijn gewoon ziek en denken dat ze gelukkig zijn, maar hopelijk komen ze er ooit achter dat dat niet zo is. Natuurlijk moet Aryaatje de vraag altijd aan Turken en Marokkanen stellen en later altijd ontkennen dat hij natuurlijk niets tegen ze heeft en aan het trollen is.
Grappig dat je zegt dat mijn ideeen van een gezonde relatie getuigen van weinig intellect, jij bepaalt toch niet wat gezond is? De samenleving leeft net zoals jij in een wereld van leugens. Jullie geloven allemaal in dezelfde achterlijke leugen.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:07 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dat jij jouw relatie als iets ''gezonds'' bestempelt zegt niets. Net zo min als dat een pedofiel zijn relatie met een 12-jarige meisje als iets gezonds bestempelt. Jij bepaalt niet wat gezond is, maar de samenleving. Je ideeen zijn achterhaald, conservatief en getuigen van weinig intellect.
Ik weet niet zo zeer of het met intellect te maken heeft, wel zijn haar ideeen achterhaald en conservatief.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:07 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dat jij jouw relatie als iets ''gezonds'' bestempelt zegt niets. Net zo min als dat een pedofiel zijn relatie met een 12-jarige meisje als iets gezonds bestempelt. Jij bepaalt niet wat gezond is, maar de samenleving. Je ideeen zijn achterhaald, conservatief en getuigen van weinig intellect.
Omdat je dergelijke ideeën haast niet meer tegenkomt -en maar goed ook. Maar verlicht me, in welke leugens geloof ik?quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:12 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Grappig dat je zegt dat mijn ideeen van een gezonde relatie getuigen van weinig intellect, jij bepaalt toch niet wat gezond is? De samenleving leeft net zoals jij in een wereld van leugens. Jullie geloven allemaal in dezelfde achterlijke leugen.
Ik wil niet in discussie gaan, maar dit is zo overdreven paranoïde Bilmiquote:Op vrijdag 25 december 2009 17:12 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Grappig dat je zegt dat mijn ideeen van een gezonde relatie getuigen van weinig intellect, jij bepaalt toch niet wat gezond is? De samenleving leeft net zoals jij in een wereld van leugens. Jullie geloven allemaal in dezelfde achterlijke leugen.
Oke, dan getuigt jouw opmerking over dat mijn idee van een relatie niet gezond is ook van weinig intellect. Niet gezond, ziek, komt op hetzelfde neer. Stelletje zwakbegaafde mensen.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:12 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Ik weet niet zo zeer of het met intellect te maken heeft, wel zijn haar ideeen achterhaald en conservatief.
Maar de opmerking dat ze iedereen 'ziek' noemt die wel eens uitgaat met de kans op verleiding getuigt wel van weinig intellect.
Dat dergelijke ideeen nauwelijks meer voorkomen betekent niet dat ze getuigen van weinig intellect, dus houd die opmerking voortaan voor je, wil je? Je gelooft in de leugen van een gezonde relatie.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:13 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Omdat je dergelijke ideeën haast niet meer tegenkomt -en maar goed ook. Maar verlicht me, in welke leugens geloof ik?
Jij vindt het paranoide. Laten we in discussie gaan.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:14 schreef Rookert het volgende:
[..]
Ik wil niet in discussie gaan, maar dit is zo overdreven paranoïde Bilmi
Das juist leuk, kun je elkaar een beetje pesten enzoquote:Op vrijdag 25 december 2009 17:15 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
Ik heb een keer een meisje gedumpt omdat ze voor aj*x was.
Klinkt misschien beschamend, maar ik vind 't een verdomd goeie reden!
Ze getuigen wel degelijk van weinig intellect. Nogmaals: in welke leugens geloof ik?quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:16 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Dat dergelijke ideeen nauwelijks meer voorkomen betekent niet dat ze getuigen van weinig intellect, dus houd die opmerking voortaan voor je, wil je? Je gelooft in de leugen van een gezonde relatie.
Opmerkingen als "de samenleving leeft in leugens" zijn veel te generaliserend en net zo kut als "Turken leven op ons geld en jatten alleen maarquote:Op vrijdag 25 december 2009 17:16 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Jij vindt het paranoide. Laten we in discussie gaan.
Leg me eens uit waarom ze getuigen van weinig intellect. Zeg maar niets als je het over de ideeen van het merendeel van de samenleving gaat hebben, want dat is zo'n zwak argument. Je gelooft in de leugen van wat een gezonde relatie is. Afgelopen posts was je het niet met me eens, dus wat daarvan afwijkt, zie ik als een leugen.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:18 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ze getuigen wel degelijk van weinig intellect. Nogmaals: in welke leugens geloof ik?
Het geloven in het bestaan van wederzijds vertrouwen.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:18 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ze getuigen wel degelijk van weinig intellect. Nogmaals: in welke leugens geloof ik?
quote:quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:18 schreef Rookert het volgende:
[..]
Opmerkingen als "de samenleving leeft in leugens" zijn veel te generaliserend en net zo kut als "Turken leven op ons geld en jatten alleen maar"
![]()
Accepteer je het dat 95% van Nederland er anders over denkt en vindt dat jouw ideeën conservatief zijn?
We zijn nog jong, laat ons.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:19 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
Los dit anders ff via de PM op ofzo, jullie lijken wel een stel ouwe wijven
Geloven in het bestaan van wederzijds vertrouwen is net als het geloven in een leugen.quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:21 schreef Salt_Seafood het volgende:
[..]
Het geloven in het bestaan van wederzijds vertrouwen.
Maar waar komen je ideeen vandaan?
En een gezonde relatie bestaat uit liefde en vertrouwen, dit wordt breed gedragen in onze samenleving en dat maakt het normaal.
quote:Op vrijdag 25 december 2009 17:17 schreef Re het volgende:
zullen we de oorspronkelijke gedachte van dit topic in stand houden? Als in... beschamend, dus niet lijstjes van eisen waar iemand aan moet voldoen maar situaties die je hebt meegemaakt?
thnx
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |