Jaquote:Op woensdag 6 januari 2010 15:10 schreef Omniej het volgende:
Ziet er netjes uit Peter.
Enorm toffe "Abbey Road" foto ook trouwens die te zien is als je over Steden of Bestellen hovert.
Page Not Foundquote:Op zondag 10 januari 2010 13:51 schreef Ruud het volgende:
Zo kan het natuurlijk ook: http://www.flickr.com/photos/hierjeaccountnaam/show/
quote:Op zondag 10 januari 2010 13:55 schreef sjoemie_82 het volgende:
[..]
Page Not Found
Oops! Looks like you followed a bad link.
If you think this is a problem with Flickr, please tell us.
Here's a link to the home page.
Ik vind flick niet zo boeiend eigenlijk. Het commentaar is niet van een echt hoog niveau, en de opmaak van de pagina's vind ik het niet echt geschikt als portfolio site.quote:Op zondag 10 januari 2010 13:51 schreef Ruud het volgende:
Zo kan het natuurlijk ook: http://www.flickr.com/photos/hierjeaccountnaam/show/
Simpleviewer maakt eigenlijk alleen maar één pagina. Ik heb er wel een website mee gemaakt, maar dan moet je wel wat leren over html (niet veel, maar een paar uur kost het je wel). Mijn site: www.kevinschoenmakers.tkquote:Op donderdag 31 december 2009 17:40 schreef Apoc2003 het volgende:
Het leek mij ook altijd al mooi om een flash site te hebben met mijn eigen foto's. Hoe lastig is het om als relatieve onbekende met het maken van websites een leuke website te uploaden met bv simpleviewer?
Beetje offtopic, maar wilde toch even kwijt dat ik je Koreafoto's erg tof vind.quote:Op zondag 10 januari 2010 15:48 schreef problematiQue het volgende:
[..]
Simpleviewer maakt eigenlijk alleen maar één pagina. Ik heb er wel een website mee gemaakt, maar dan moet je wel wat leren over html (niet veel, maar een paar uur kost het je wel). Mijn site: www.kevinschoenmakers.tk
Dankjewel!quote:Op zondag 10 januari 2010 19:37 schreef Omniej het volgende:
[..]
Beetje offtopic, maar wilde toch even kwijt dat ik je Koreafoto's erg tof vind.
Persoonlijk vind ik dat als je bang bent voor jatwerk je sowieso je foto's niet op internet moet zetten. Mijn foto's zijn aan hun langste kant 800pixels. Enige jatwerk wat daar mee mogelijk is, is dat iemand op het internet loopt te vertellen dat een van mijn foto's van hem is. Nouja, veel plezier ermee.quote:Op zondag 10 januari 2010 21:21 schreef dragonrider het volgende:
Even op dit onderwerp inhaken. Wat zou je persoonlijk als maximale resolutie gebruiken om online te zetten. in verband met eventueel jatwerk. In theorie zou het niet uit moeten maken natuurlijk, de foto blijft jou eigendom, maar toch
Dit dus. En bovendien zorg ik er altijd voor dat de Hi-Res fotos die ik aflever aan modellen net iets kleiner zijn dan de Hi-Res die ik op mijn harde schijf heb. En sinds ik met een DSLR schiet heb ik natuurlijk altijd de RAWs nog. Die gaan ECHT nergens heen.quote:Op zondag 10 januari 2010 21:39 schreef Netsplitter het volgende:
Ik doe nu alles op ongeveer 800*600.
Very nice!quote:Op zondag 10 januari 2010 15:48 schreef problematiQue het volgende:
[..]
Simpleviewer maakt eigenlijk alleen maar één pagina. Ik heb er wel een website mee gemaakt, maar dan moet je wel wat leren over html (niet veel, maar een paar uur kost het je wel). Mijn site: www.kevinschoenmakers.tk
Die van jullie is ook tof gewordenquote:
Thx...we zijn er ook aardig tevreden mee nu....quote:Op maandag 11 januari 2010 21:34 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Die van jullie is ook tof geworden
Niet slecht!quote:Op woensdag 6 januari 2010 15:34 schreef Refurb het volgende:
www.123limburg.nl
Samen met iemand anders.
Site krijgt binnenkort een grote update qua layout
Zoiets idd.. veel te weinig om afdrukken van te maken.quote:Op zondag 10 januari 2010 21:34 schreef zquing het volgende:
1000 pixels op de langste zijde, eventueel met watermerk. Tenminste dat is wat ik doe
quote:Op zondag 10 januari 2010 21:39 schreef Netsplitter het volgende:
Ik doe nu alles op ongeveer 800*600.
Ik heb wel een klein kritiekpuntje over je website in ieder geval... Voor een portfoliowebsite vind ik je foto's namelijk érg lastig vindbaar.quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:37 schreef siekman het volgende:
Nu een tijdje bezig met leuk fotograferen
So be gentle . Maar kritiek waar ik wat mee kan is altijd welkom
http://siekman.nl
Hoe heb je de achtergrond van Simpleviewer veranderdquote:Op woensdag 13 januari 2010 22:37 schreef siekman het volgende:
Nu een tijdje bezig met leuk fotograferen
So be gentle . Maar kritiek waar ik wat mee kan is altijd welkom
http://siekman.nl
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |