Ik vond het uberhaupt al overkill om er 2 topics over te openen.quote:Op donderdag 24 december 2009 17:05 schreef Monidique het volgende:
[..]
Is deze uitspraak zo stoer dat het in twee topics moet? Misschien wel, het is immers ontzettend stoere taal.
Maar dat maakt hem (Jan Marijnissen) nog niet tot lid van een andere partij!quote:Op donderdag 24 december 2009 13:02 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
[..]
Iemand die moedwillig bij de SP gaat zitten erkent en gaat accoord met de geschiedenis van de partij.
Dat zinnetje moet ook gaan over Monjé en Schrevel.quote:Op donderdag 24 december 2009 13:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Je vergeet het volgende zinnetje uit het door jou op Wikipedia gevonden stukje erbij te zetten:
[..]
Maar goed, het gaat hier niet over Marijnissen en de SP, maar over Bakker en de CPN.
Dat dus, hij was jarenlang de nestor, het geweten zelfs, van het parlement.quote:Op donderdag 24 december 2009 17:45 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Maar dat maakt hem (Jan Marijnissen) nog niet tot lid van een andere partij!
Jammer van dit overlijden, Marcus Bakker was een goed parlementslid. Hij kreeg van vriend en vijand waardering voor zijn werk.
Ach, een beetje gezond tegenwicht tegen aanhangers van een totalitair regime kan geen kwaad.quote:Op donderdag 24 december 2009 19:43 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Kan er normaal gereageerd worden op de dood van iemand
Iets doet mij vermoeden dat jij veel te jong bent om Bakker ooit meegemaakt te hebben en geen idee hebt over wie je het hebt.quote:Op donderdag 24 december 2009 20:00 schreef huhggh het volgende:
Ach, een beetje gezond tegenwicht tegen aanhangers van een totalitair regime kan geen kwaad.
Jouw vermoedens zijn irrelevant.quote:Op donderdag 24 december 2009 20:38 schreef golfer het volgende:
[..]
Iets doet mij vermoeden dat jij veel te jong bent om Bakker ooit meegemaakt te hebben en geen idee hebt over wie je het hebt.
Neem je het tijdsbeeld van Bakker ook in gedachten? Het feit dat jij zonder de communisten nu waarschijnlijk nog met gestrekte arm Duits zou praten?quote:Op donderdag 24 december 2009 20:45 schreef huhggh het volgende:
Ik kijk verder dan alleen maar de zichtbare eloquentie die iemand ten toneel brengt, maar voornamelijk naar wie/wat hij/zij steunt of verdedigd.
Tja dat zal net teveel gevraagd zijn voor hemquote:Op donderdag 24 december 2009 21:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Neem je het tijdsbeeld van Bakker ook in gedachten? Het feit dat jij zonder de communisten nu waarschijnlijk nog met gestrekte arm Duits zou praten?
Boehoe.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:03 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tja dat zal net teveel gevraagd zijn voor hem.
Die probeerde dat een kleine 30 jaar daarvoor ook zonder succes. Het werd zelfs z'n einde.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:07 schreef De_Ruyter het volgende:
Wat heeft dat nou uit te staan met het communisme, als de Tsaar nog had geregeerd over Rusland dan had die ook wel ingegrepen als er een invasie had plaatsgevonden in Rusland.
Inderdaad, maar het is niet alsof het Communisme nou de redding is geweest van Europa ten tijde van de Tweede Wereldoorlog, het fiasco van de Tsaar in 1914-'18 had ook wel geleid tot een reorganisatie van het leger.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:09 schreef du_ke het volgende:
[..]
Die probeerde dat een kleine 30 jaar daarvoor ook zonder succes. Het werd zelfs z'n einde.
Werden de uitspraken van Bakker destijds als schokkend ervaren? Ik kan mij moeilijk voorstellen dat zijn verdediging van stalinistisch Rusland niet tot ophef zorgde, ook in het linkse tijdsbeeld van toentertijd aangezien toen al ruimschoots bekend was welke gruweldaden Stalin gepleegd had.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Neem je het tijdsbeeld van Bakker ook in gedachten? Het feit dat jij zonder de communisten nu waarschijnlijk nog met gestrekte arm Duits zou praten?
Door Trotski inderdaadquote:Op donderdag 24 december 2009 21:11 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Inderdaad, maar het is niet alsof het Communisme nou de redding is geweest van Europa ten tijde van de Tweede Wereldoorlog, het fiasco van de Tsaar in 1914-'18 had ook wel geleid tot een reorganisatie van het leger.
Ja herschrijf de geschiedenis lekker jongen. De Soviet-Unie als onderdeel van de asmogendheden. Tuurlijk.quote:Overigens had Stalin eerst een pact gesloten van non-interventie, dus ik zou er al helemaal niet trots op zijn dat de communisten ook maar enige inbreng hadden in de oorlog, want in eerste instantie stonden ze aan de kant van de Nazi's.
Je enige zinnige opmerking hoewel ik ook ga juichen als madam Thatcher eindelijk naar hogere sferen is vertrokken.quote:Dit pro-communisme gezwemel in dit topic is gewoon niets dan lof voor de doden sentiment, nergens op gebaseerd en pure quatsch.
Niks Trotski, Trotski trad pas aan in 1918, als je dan toch met feiten wil gaan komen om mijn opmerkingen belachelijk te noemen kom dan niet met een Communistisch partijlid aan om mijn argument voor een Tsaristische hervorming te ontkrachten.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:16 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Door Trotski inderdaad![]()
Die Tsaar en de voorlopige regering ("de witten") daarna kregen nog steun uit vele westerse landen trouwens. Het was een gruwelijke burgeroorlog waar de witten zeker niet liever waren dan de roden. Dat ondanks alle westerse steun en isolaties de roden toch wonnen was veelzeggend.
Ken uw feiten, Stalin was geen lid van de asmogendheden maar had een verdrag afgesloten waarin werd geopperd dat Rusland zich niet zou mengen in de oorlog aan de kant van de geallieerden. Ze waren geen lid van de as mogendheden, maar ook geen vijand in het begin. Vóór operatie Barbarossa was er niks aan de hand tussen de twee staten.quote:Ja herschrijf de geschiedenis lekker jongen. De Soviet-Unie als onderdeel van de asmogendheden. Tuurlijk.
Dankje, en dat mag je.quote:Je enige zinnige opmerking hoewel ik ook ga juichen als madam Thatcher eindelijk naar hogere sferen is vertrokken.
bron: DDSquote:Stalinverheerlijker Marcus Bakker eindelijk overleden
Dec 24th 2009
Joshua Livestro
Frontpage
Links Nederland huilt vandaag tranen met tuiten na het overlijden van de communistische voorman Marcus Bakker. Zie de schreeuwende kop bij de Volkskrant, het prominente bericht bij NRC Handelsblad (vluchtheuvel voor ex-CPN’ers) en, meest misselijk makend, de positieve spin van hoofdredacteur en voormalig Waarheidheid-medewerker Willem Schoonen in Trouw (“CPN-coryfee”: alsof het over een sportheld gaat). Nog even en er worden drie dagen van nationale rouw afgekondigd. Het is om kotsmisselijk van te worden.
Wat zegt u, over de doden niets dan goeds? We hebben het over een antidemocraat in hart en nieren, een onversneden stalinist die nooit zijn excuses heeft aangeboden voor zijn openlijke steun voor de moorddadige Russische en Chinese communistische regimes. Wie de orthodox-communistische (lees: kritiekloos achter Stalin aanwandelende) partijlijn ook maar een klein beetje ter discussie durfde te stellen, werd er door Bakker en kameraden wegens ‘revisionisme’ en ’spionage’ genadeloos uitgeknikkerd.
Namens de miljoenen naamloze doden van de Russische Goelag en de Chinese ‘Grote Sprong Voorwaarts’ breng ik morgen tijdens het kerstdiner dan ook een grimmige dronk uit op de dood van Marcus Bakker – een vijand van vrijheid en democratie en een eersteklas smeerlap.
Dat viel in 1956 best nog wel tegen, hoe weinig er over Stalin zijn bewind bekend was in Nederland.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:11 schreef Klopkoek het volgende:
Werden de uitspraken van Bakker destijds als schokkend ervaren? Ik kan mij moeilijk voorstellen dat zijn verdediging van stalinistisch Rusland niet tot ophef zorgde, ook in het linkse tijdsbeeld van toentertijd aangezien toen al ruimschoots bekend was welke gruweldaden Stalin gepleegd had.
Dat verbaasd me van jou, want de toon van deze column is duidelijk negatief over de man.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:21 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
bron: DDS
Eerste keer dat ik sympathie voor Livestro voel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |