Ik zou het zeer zeker nog wat grappiger voor je maken. Ik heb m'n stukje 26 x teruggelezen en zie niet wat er te huilen valt.quote:
52 x verlorenquote:Op donderdag 7 januari 2010 23:33 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
[..]
Ik zou het zeer zeker nog wat grappiger voor je maken. Ik heb m'n stukje 26 x teruggelezen en zie niet wat er te huilen valt.
http://nl.wikipedia.org/wiki/The_Game_%28spel%29quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:33 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
[..]
Ik zou het zeer zeker nog wat grappiger voor je maken. Ik heb m'n stukje 26 x teruggelezen en zie niet wat er te huilen valt.
quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:39 schreef J0ttem het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/The_Game_%28spel%29
Ik heb er heel wat gezien in de Ardennen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 16:49 schreef Gitarist het volgende:
Niet dat ik er ooit over nagedacht had, maar ik realiseer me naar aanleiding van dit nieuwsbericht op de Frontpage dat er ook skipistes in België zijn. Nooit bij stilgestaan
Ik vond dat 2e veel aannemelijkerquote:Op vrijdag 8 januari 2010 19:17 schreef Simba het volgende:
Dat "elfstedentocht" niet zomaar een naam is, maar een tocht die echt door elf steden gaat.
En Broadway de broodweg?quote:
Ik zag een dier in je plaatjequote:Op vrijdag 8 januari 2010 20:12 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Ik heb er heel wat gezien in de Ardennen.
Gewoon een paar bomen kappen en paaltjes neerzetten et voila.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wall Street was iig vroeger de walstraat.quote:
ooohquote:Op vrijdag 8 januari 2010 23:47 schreef zomgmoz het volgende:
[ afbeelding ]
dat het BCC logo niet alleen een gezicht is, maar ook een stekker..
OMFGquote:Op zaterdag 9 januari 2010 00:53 schreef Judeljuud het volgende:
Ik vertelde net aan een vriendin dat als K's Choice zong 'if you're pubic hair 's on fire..' dat ik (16 toen) dacht dat het over het haar van het publiek ging. Ze moest lachen...waarna ze vroeg wat pubic hair dan wel betekende. 'Oh! Schaamhaar! Ik dacht dat dat shame hair heette in het Engels!'
quote:Op zaterdag 9 januari 2010 15:15 schreef Beavis het volgende:
[..]
Je komt er na jaren achter dus jij bent de faggot?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |