quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:13 schreef Tourniquet het volgende:
Nog ff over die Boulevard intermezzo. Begrijp ik het goed dat Giel z'n vriendin vanmiddag in het huis is geweest en dat er "gaten zijn gevuld"?
Die punt staat er wel denk ik. Hij had natuurlijk een hele stapel van die briefjes bij zich (voor alle YT filmpjes) en heeft op het juiste briefje het bedrag aangevuld.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:10 schreef hole1988 het volgende:
[ afbeelding ]
Trek je conclusie ik mis de punt na de 1.
Telling van dit nummer op 3fmfan klopt niet.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:10 schreef wolfrolf het volgende:
Kings of Leon - Notion.
Waarom is die plaat al 765 keer gedraaid op 3FMLigt het aan mij of is dat nummer ook weer niet ZO goed?
Ik zie gewoon een punt hoorquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:10 schreef hole1988 het volgende:
[ afbeelding ]
Trek je conclusie ik mis de punt na de 1.
Niet op allebei de briefjesquote:
Oh okeequote:Op dinsdag 22 december 2009 19:14 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Telling van dit nummer op 3fmfan klopt niet.
hij heeft gewoon steeds 2 dezelfde briefjes gemaakt, zo nauwkeurig mogelijk overgeschrevenquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:17 schreef Sanddr het volgende:
[..]
Als je goed kijkt zie je op dat briefje in het glazen huis toch echt een punt na de 1 hoor
Ja, dat zei Giel. Vond het wel een grappige opmerking eigenlijk!quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:13 schreef Tourniquet het volgende:
Nog ff over die Boulevard intermezzo. Begrijp ik het goed dat Giel z'n vriendin vanmiddag in het huis is geweest en dat er "gaten zijn gevuld"?
niemand?quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:12 schreef JaneDoe het volgende:
na een glibbertocht met halsbrekende toeren eindelijk thuis
hele dag geen serious request maar verplicht 538 moeten aanhoren op werk, the horror!!!![]()
![]()
heb een beetje terug gelezen en wil graag plaatjes zien!
wie voorziet mij van mn dagelijkse dosis sr?!
briggy?
He heeft haar gevuld , zij hem niet anders zou het eten zijnquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:18 schreef pronkjewail het volgende:
[..]
Ja, dat zei Giel. Vond het wel een grappige opmerking eigenlijk!
Maar de vriendin van Giel (en Gerard ook toch?) zijn toch niet binnen geweest? Dacht dat ze buiten bleven (maar ik heb het niet gezien).
Dat is helemaal niet handig. Hij had natuurlijk een hele stapel van die briefjes bij zich (gebruikt bij de opnames van de YT filmpjes) en heeft op het juiste briefje het bedrag aangevuld.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:18 schreef Joesse het volgende:
[..]
hij heeft gewoon steeds 2 dezelfde briefjes gemaakt, zo nauwkeurig mogelijk overgeschreven
quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:18 schreef pronkjewail het volgende:
[..]
Ja, dat zei Giel. Vond het wel een grappige opmerking eigenlijk!
Maar de vriendin van Giel (en Gerard ook toch?) zijn toch niet binnen geweest? Dacht dat ze buiten bleven (maar ik heb het niet gezien).
Die van Gerard is er iig geweestquote:# Net mijn liefje gezien na 4 dagen. Was fijn! Iets te fijn eigenlijk....about 3 hours ago from TweetDeck
Moet ie wel gerequest worden.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:20 schreef Noortje. het volgende:
Dit nummer is pas veel te vaak gedraaid. Ipv dat ze de nieuwe single draaien.
Piles heeft ergens een linkje naar Veiling TV neergezet en waar zou je plaatjes van willen zien?quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:19 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
niemand?
en waar kan ik anders filmpjes van vandaag terugzien?
Giel had het over slikken en weer doorgaan ofzoquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:21 schreef Sanddr het volgende:
[..]
[..]
Die van Gerard is er iig geweest
PilesBever is zijn youtube accountquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:22 schreef Briggy het volgende:
[..]
Piles heeft ergens een linkje naar Veiling TV neergezet en waar zou je plaatjes van willen zien?
Je kan trouwens ook het gebeurtenissenlogboek nalezen op http://www.3fmfan.nl/page/eventlog
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die van giel ook:quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:21 schreef Sanddr het volgende:
[..]
[..]
Die van Gerard is er iig geweest
quote:http://tweetphoto.com/6969345 alles is liefde! Heb r net gezien even slikken en weer doorgaan
Maar daar staat ie niet opquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:23 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
PilesBever is zijn youtube account
quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:24 schreef Piles het volgende:
[..]
Maar daar staat ie niet op
http://piles.nl/hosting/media/VeilingTV_20091222-1620.wmv
eventlog heb ik al doorgelezenquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:22 schreef Briggy het volgende:
[..]
Piles heeft ergens een linkje naar Veiling TV neergezet en waar zou je plaatjes van willen zien?
Je kan trouwens ook het gebeurtenissenlogboek nalezen op http://www.3fmfan.nl/page/eventlog
Dat is 1 druk op de knop. En na zoveel keren gebruiken weet je de knoppen wel uit je hoofdquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:25 schreef DrowningMan het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af hoe hij zo snel die sampeltjes kan instarten
Moest hij slikken of heeft zij geslikt?quote:
Toets combinatie heeft hij een keer uitgelegd.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:25 schreef DrowningMan het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af hoe hij zo snel die sampeltjes kan instarten
Bij die bikini dames vanaaf sta jij ook stand by neem ik aan?quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:24 schreef Piles het volgende:
[..]
Maar daar staat ie niet op
http://piles.nl/hosting/media/VeilingTV_20091222-1620.wmv
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |