wat een spelfouten, tering heyquote:Op dinsdag 22 december 2009 23:41 schreef progje het volgende:
kent iemand dit:
http://www.saigonnails.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=2
quote:Op dinsdag 22 december 2009 23:41 schreef progje het volgende:
kent iemand dit:
http://www.saigonnails.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=2
Het verschil daar valt wel mee, is 5 euro.quote:Op dinsdag 22 december 2009 23:46 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]Vriendin van mij heeft Solar nagels. Zien er uit als gewone acrylnagels. Het grote voordeel van Solar nagels zou moeten zijn dat ze niet verkleuren onder bijv. de zonnebank. Maar dat zou bij gewone acryl ook al niet mogen gebeuren, als dat wel is, dan heb je prutspul. Ik heb ooit cheapass Acryl nagels gehad en die verkleurden retesnel onder de zonnebank, maar was dus gewoon troep.
En die solar nagels zijn zo duur... Zij betaalde iets van 60 euro voor nieuwe set en ook opvullen was een stuk goedkoper dan normaal.
Die site is sowieso heel slecht..quote:
Oh dan kan je het allicht proberenquote:Op dinsdag 22 december 2009 23:47 schreef progje het volgende:
[..]
Het verschil daar valt wel mee, is 5 euro.
Dus vandaar dat ik zat te twijfelen
Oh, okayquote:Op woensdag 23 december 2009 00:17 schreef Oblivion het volgende:
Ook even bijgelezen en ben alweer de namen vergeten, sorry meiden, heb teveel andere dingen aan mijn hoofd.
Maar wat ik zag wat allemaal mooi en leuk!
En debster ga ik even PMmen morgen, jij hebt tips nodig om je nagels een beetje bij te houden..![]()
Mirjam, dat ziet er een stuk beter uit. En het zal alleen maar mooier worden!
Ook jou zal ik tips geven als je voor de meet komt!
(Dat onthoud ik dan weer wel..)
heel lastig idd, maar het is me toch redelijk gelukt:quote:Op dinsdag 22 december 2009 21:26 schreef Stormqueen het volgende:
Ruby pumpsZo tof op je nagels, maar niet te fotograferen
rrrrr!quote:Op woensdag 23 december 2009 07:48 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
heel lastig idd, maar het is me toch redelijk gelukt:
[ afbeelding ]
ik heb zo'n klein pocketding gekocht speciaal voor nagels maar om de koop geloofwaardig te maken bij mijn vriend "is echt handig voor als we eens een weekendje weggaan of vakantie ofzo....dan hoef ik niet met dat grote ding te zeulen en hoef ik ook niet bang te zijn dat 'ie gestolen wordt enzo"quote:Op woensdag 23 december 2009 07:49 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
rrrrr!
maar jij hebt dan ook geen wegwerpcamera. Als ik later groot ben koop ik ook een echte camera![]()
omg,quote:Op woensdag 23 december 2009 07:59 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
ik heb zo'n klein pocketding gekocht speciaal voor nagels maar om de koop geloofwaardig te maken bij mijn vriend "is echt handig voor als we eens een weekendje weggaan of vakantie ofzo....dan hoef ik niet met dat grote ding te zeulen en hoef ik ook niet bang te zijn dat 'ie gestolen wordt enzo"![]()
dat is echt een mooie tintquote:Op woensdag 23 december 2009 01:38 schreef snkr-xxx het volgende:
Jaaa ik heb ook rood op![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ja, want op vakantie wil je inderdaad niet de meest mooie foto's maken en neem jij genoegen met je minicamquote:Op woensdag 23 december 2009 07:59 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
ik heb zo'n klein pocketding gekocht speciaal voor nagels maar om de koop geloofwaardig te maken bij mijn vriend "is echt handig voor als we eens een weekendje weggaan of vakantie ofzo....dan hoef ik niet met dat grote ding te zeulen en hoef ik ook niet bang te zijn dat 'ie gestolen wordt enzo"![]()
quote:Op woensdag 23 december 2009 08:22 schreef Puckzzz het volgende:
Nou mijn camera gaat echt niet mee op vakantie. Wel mij vorige camera (die ook groot is) maar geloof het of niet, ik heb vorige vakantie nog niet 1 foto gemaakt!
Ik geniet liever van mijn vakantie dan dat ik 'm door een lens beleef
Maak je dan ook een weblog over de avonturen van je nagels in het buitenland?quote:Op woensdag 23 december 2009 08:48 schreef Puckzzz het volgende:
Volgende vakantie zorg ik er voor dat op elke foto een hand met nagels staat.
Kijk dit zijn mijn nagels bij de ruine van de oude burcht.
Kijk, hier zijn ze met een heerlijke Griekse maaltijd.
wauw!quote:Op woensdag 23 december 2009 07:48 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
heel lastig idd, maar het is me toch redelijk gelukt:
[ afbeelding ]
Zo werd ik dus net wakkerquote:Op woensdag 23 december 2009 08:46 schreef Stormqueen het volgende:
meh, zit ik zo op de wc, leun ik met mijn elleboog op m'n duim. Nu een duim met trui-print
Nog maar een laagje topcoat dan
quote:Op woensdag 23 december 2009 09:37 schreef Empathologica het volgende:
[..]
Zo werd ik dus net wakkerMet trui-print dan he, niet op de wc.
Mooi!!!!quote:Op woensdag 23 december 2009 01:38 schreef snkr-xxx het volgende:
Jaaa ik heb ook rood op![]()
![]()
[ afbeelding ]
Hier hebben ze ze iig, als je ze niet kunt vinden, wil ik er wel een paar voor je halen en opsturen...quote:Op woensdag 23 december 2009 09:50 schreef snkr-xxx het volgende:
Wie oh wie weet welke Kruidvat omgeving Randstad die Show your feet lakjes heeft? Ik heb er dus gister m'n nagels rood mee gelakt, ook al had mijn moeder die gekregen voor stempelen, maar ik ben verliefd!
Omgeving randstad is natuurlijk wel een ruim begrip. In Eindhoven hebben ze die iig welquote:Op woensdag 23 december 2009 09:50 schreef snkr-xxx het volgende:
Wie oh wie weet welke Kruidvat omgeving Randstad die Show your feet lakjes heeft? Ik heb er dus gister m'n nagels rood mee gelakt, ook al had mijn moeder die gekregen voor stempelen, maar ik ben verliefd!
Waarom niet?quote:Op dinsdag 22 december 2009 23:35 schreef snkr-xxx het volgende:
Vandaag maar ff snel een andere base coat gekocht van Gosh, fix base coat, moet een soort Sticky/Bonder ding zijn geloof ik. Verwacht na de kerst de OPI base coat binnen te hebben maar tot die tijd wil ik de Etos Ridge filler NIET MEER ZIEN.![]()
Mn nagels zijn ondertussen knaloranje, al heeft Obli ze al iets witter gekregen met buffen.quote:
Da's prima, laat maar weten als ik er een paar voor je moet ophalen!quote:Op woensdag 23 december 2009 10:06 schreef snkr-xxx het volgende:
Lindytje:Dat zou geweldig lief zijn! Ik speur nog ff verder, maar als t niet wil lukken weet ik je te vinden
Misschien reageren mijn nagels er ook wel anders op hoor, maar vraag maar aan MiMu en Obli, ze zijn echt geeeel. En ik gebruik m altijd braafquote:Op woensdag 23 december 2009 10:10 schreef Loqi het volgende:dat heb ik helemaal niet, maar nu word ik wel bang om em te gebruiken
quote:Op woensdag 23 december 2009 10:10 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Da's prima, laat maar weten als ik er een paar voor je moet ophalen!
Hmmm.... ik gebruik ook braaf ridgefiller of basecoat, en mijn nagels zijn zo geel als iets. Maar waar zou het dan van zijn?? De basecoat van Etos, of de ridgefiller van kruidvat...quote:Op woensdag 23 december 2009 10:12 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Misschien reageren mijn nagels er ook wel anders op hoor, maar vraag maar aan MiMu en Obli, ze zijn echt geeeel. En ik gebruik m altijd braaf
Dat is weer mooi prut dus.quote:Op woensdag 23 december 2009 10:12 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
Misschien reageren mijn nagels er ook wel anders op hoor, maar vraag maar aan MiMu en Obli, ze zijn echt geeeel. En ik gebruik m altijd braaf
Ik vijl mijn nagels ook altijd rondquote:Op woensdag 23 december 2009 10:33 schreef -Nienna- het volgende:
Mooie nagels allemaal weer!
Zijn er ook meer meiden die hun nagels rond vijlen?
Ik vijl ze altijd rond omdat ik hele kleine nagels heb en sommige groeien een klein beetje scheef.
Bij jullie zie ik rechte gevijlde nagels, maar bij mij ziet dat er dan niet uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |