quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee Delftst blauw.
Mijn zus tekende onlangs op een papier dit en vroeg: wat staat hier?
DtttttttttttSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.haha
BJ haaiik had al 100 keer gezegd hoe mooi Evie is, maar k doe het gewoon nog een keer, wat is het toch een heerlijk prulleke jullie meisje
zo mooi <3
En al 9 kilo! Hoera!komt helemaal goed, onder die 75 gaat ook prima lukken. Wat je zegt, gewoon even rustig aan, het komt vanzelf. Doe maar lekker spekkies kweken bij je meiske
Ik was jullie weer kwijt, sinds ik die AT gebruik ben ik van alles kwijt steeds
Lijstje van gister:
O: 2 boterhammen worst
L: vieze hotdog van Hema (bahbahbah)
T: appelflap
D: cannelloni
T: chocolademelk met slagroom
En over boodschappen doen, ik ben erg goed in goedkoop boodschappen doen, helaas mn lief niet. En sinds ik met hem samen woon is het me niet echt meer gelukt om de draad op te pakken qua goedkoop en handig inkopen.
Ik deed altijd 2 keer per week boodschappen, at nauwelijks vlees en deed veel vers + voorraad en een beetje vooruit denken enzo. Vriendje is meer van het om kwart voor vijf dagelijks even langs de supermarkt om spullen voor die avond te halen. En daarnaast is hij ook nog eens heel erg van de a-merken.
Ik heb hem nu ein-de-lijk aan zn verstand dat ik echt geen a-merk cola-light hoef. Het maakt me echt niets uit dus haal dan maar gewoon de goedkoopste. In t nieuwe jaar ga k wat meer structuur in de boodschappen brengen want k ben het wel zat eigenlijk om steeds veel geld kwijt te zijn aan boodschappen.
quote:Op dinsdag 22 december 2009 12:50 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
het is blauw en het komt uit Delft, rara wat is dat?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nynke, ohh, irritant is dat hè. Dat heeft Meneer mij ook een keer geflikt toen we dachten dat een weekendrelatie Nederland-België wel een goed idee wasBoos dat ik was, na 5 uur treinen
![]()
Afijn, maak het goed en geniet van je tijd samen
![]()
oh daar ben k niet zo blij mee eigkquote:Op dinsdag 22 december 2009 13:18 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]
Donderdag weer winterse neerslag. Hallo witte Kerst
wij hebben gisteren met de auto gereden, en dat was geen probleem. snelwegen zijn al snel sneeuwvrij, en ook in rijswijk zelf (waar we waren) was geschoven. vervelendste was het in-en uitparkeren...quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:20 schreef huuphuup het volgende:
[..]
oh daar ben k niet zo blij mee eigk![]()
ik vind het doodeng om met baby in de auto te moeten rijden naar de ouders en schoonouders toe met sneeuw en ijzel en gladheid enzo, dus ik had eigenlijk gehoopt dat het weer een beetje mee zou vallen.
Als het is zoals een paar dagen terug dan denk ik niet dat we gaan.
Ja hier hetzelfde hoor, maar dan zonder babyquote:Op dinsdag 22 december 2009 13:20 schreef huuphuup het volgende:
[..]
oh daar ben k niet zo blij mee eigk![]()
ik vind het doodeng om met baby in de auto te moeten rijden naar de ouders en schoonouders toe met sneeuw en ijzel en gladheid enzo, dus ik had eigenlijk gehoopt dat het weer een beetje mee zou vallen.
Als het is zoals een paar dagen terug dan denk ik niet dat we gaan.
Ja, ik hoop dat dat gaat lukken. Vriendje gedraagt zich nogal vreemd.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:18 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Nynke, ohh, irritant is dat hè. Dat heeft Meneer mij ook een keer geflikt toen we dachten dat een weekendrelatie Nederland-België wel een goed idee wasBoos dat ik was, na 5 uur treinen
![]()
Afijn, maak het goed en geniet van je tijd samen
Eerlijk gezegd zou ik het prima vinden als het donderdag regen wordt ipv sneeuwquote:Op dinsdag 22 december 2009 13:25 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Donderdag wordt idd de minste dag van de week
De A10 was gisteren gewoon witquote:Op dinsdag 22 december 2009 13:22 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
wij hebben gisteren met de auto gereden, en dat was geen probleem. snelwegen zijn al snel sneeuwvrij, en ook in rijswijk zelf (waar we waren) was geschoven. vervelendste was het in-en uitparkeren...
echt? de A4 was prima te doen!quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:27 schreef Daph_ het volgende:
[..]
De A10 was gisteren gewoon witparkeren is vreselijk idd!
Hier regent het trouwens..
Vaag! Had daar vlak voor wel gesneeuwd, maar als er gepekeld is smelt dat toch snel? Vind het over het algemeen wel fijn rijden op de snelwegquote:
genant, duidelijk..quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:28 schreef P.F het volgende:
Is dit schattig of gênant?
Bekijk deze YouTube-video
.
Wat is er mis met deze post?!!
Bekijk deze YouTube-video
Is dit schattig of gênant?
ben je in Leiden? daar zijn alle wegen wel begaanbaar, zeker met de bus of lopend. inmiddels denk ik fietsend ook wel.quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:37 schreef Sarabi het volgende:
Net pas uit bedik begin nu toch wel de voordelen van ingesneeuwd zitten te zien
Zometeen cadeautjesen dan de rest van de dag lekker samen wandelen door de sneeuw en kolonisten van catan spelen
Vanavond uiteten als we een restaurant kunnen bereiken tenminste
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |