Ja je hebt een heel lief hoofdquote:Op dinsdag 22 december 2009 16:38 schreef Chicolate het volgende:
Ik heb geen kerstpakket of eindejaarsuitkering, voor zover ik weet. Ach, ik werk ook maar 10% en vergeet steeds mijn ondertekende contract in te leveren
![]()
. Wel jammer dat mn loon er ook nog niet is.
[..]
Haha dat denken teveel mensen ook van mijn hoofd. En het zijn bijna altijd van die griezels ... zelfs boos kijken en oordopjes in helpt niet genoeg ... maar alleen met de trein reizen vind ik eigenlijk wel heel erg leuk
. Heb ook geen enkel probleem met 8 uur op een dag in de trein te zitten ... lekker rustig/ontspannen met een muziekje/boek ...
De appelmoes moest op, mnquote:Op dinsdag 22 december 2009 17:00 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Huuu.Wij eten ook boerenkool vanavond.
Dit weekeinde hebben we een sapcentrifuge gekregen. Goddomme, wat komen daar lekkere sapjes uit! Zo lekker luchtig, en met een laagje schuim erop.Mijn lief is nu fruit en groente aan het inslaan.
haha, nou, weet je, als ik in een stabiele langdurige relatie had gezeten was ik misschien ook wel zwanger geweest inmiddels hoor....quote:
Mens, waar haal je de tijd vandaan? Ik zou echt niet weten hoe ik dat zou moeten inpassen in mijn leven nu. Niet dat ik het graag zou willen, maar tochquote:
Ik heb een aanstelling van 0,9 fte en dat is een volledige onderzoeksaanstelling. Wij hoeven dus geen onderwijs te geven, maar eigenlijk wordt het wel verwacht (voor de resterende 0,1 fte, wat in de praktijk altijd veel meer is). Ik heb mijn planning daarop aangepast: de eerste jaren begeleid ik alleen masterstudenten bij het schrijven van hun scriptie (dit jaar 4 studenten die de data niet alleen voor henzelf maar ook voor mij verzamelenquote:Op dinsdag 22 december 2009 17:56 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Mens, waar haal je de tijd vandaan? Ik zou echt niet weten hoe ik dat zou moeten inpassen in mijn leven nu. Niet dat ik het graag zou willen, maar toch
En hoef jij geen colleges te geven enzo? Volgens mij, als ik besluit nu zwanger te willen worden, ligt volgend jaar het onderwijs van de afdeling op z'n gat
Hit meehhhh!quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:25 schreef Chicolate het volgende:
Ooooh wat lief BJ.
Mag ik even spammen? Mijn sportvereniging is genomineerd voor "sportploeg van het jaar" binnen de provincie, wie mag ik een linkje PM'en waar je kan stemmen?En ze zijn ook echt goed, van het weekend weer een eerste plaats op een internationaal (!) tournooi waar ook het nationale team van Schotland en Iran kwamen
. En al onze deelnemers gingen met een beker naar huis!
Failquote:Op dinsdag 22 december 2009 18:32 schreef Claudia_x het volgende:
Het is dus een combinatie van een goed projectvoorstel met een realistische planning, goede begeleiding - een deel van mijn proefschrift is al geschreven doordat mijn promotoren altijd beschikbaar zijn voor overleg - en zelf goed organiseren.
Eens wb Avatarquote:Op dinsdag 22 december 2009 18:50 schreef MariaEtcetera het volgende:
Waarom wou ik ook weer een promotieplek scoren na mn master?![]()
![]()
Sarabi: wou je Avatar niet zien dan? Ik vond hem wel okee. Visueel wel tof gedaanVerhaal was een beetje cliché.
Ook gij, Kocoum, dacht ik op een gegeven momentquote:Op dinsdag 22 december 2009 18:52 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Eens wb AvatarHoe heb je 'm gezien? Ik in IMAX 3D en dat was wel echt heel gaaf
Het is wel erg leuk om je eens echt te kunnen verdiepen in een onderwerp, vind ik. Dat is de reden waarom ik nu dit doe en niet een commerciele baan heb aangenomen destijds. Maar ik weet ook wel dat ik na die vier jaar toch maar niet verder ga in de wetenschapquote:Op dinsdag 22 december 2009 18:50 schreef MariaEtcetera het volgende:
Waarom wou ik ook weer een promotieplek scoren na mn master?![]()
![]()
Sarabi: wou je Avatar niet zien dan? Ik vond hem wel okee. Visueel wel tof gedaanVerhaal was een beetje cliché.
Nou, volgensmij is het in IMAX 3D wel een stuk gaver, want op tv vond ik het er maar matig uit zienquote:Op dinsdag 22 december 2009 18:53 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ook gij, Kocoum, dacht ik op een gegeven moment![]()
Ik wou 3D, maar die was vol! Dus hebben we hem gewoon gezien. Daar schoot alles al af en toe zodanig door het scherm heen dat ik er dizzy van werdIk vond dat bos met alle gekke beestjes vooral tof!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |