abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 23 december 2009 @ 09:41:13 #126
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_75958612
Ik vond het echt meevallen met de gladheid.. sterker nog, ik merkte er niks van
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_75958677
morgen zal het wel glad worden, iig op de stoep etc...-6 s'nachts , -2 overdag. Wat een kutvoorspellingen trouwens, een marge van 4-5 graden is toch wel erg veel.

Had op de hero een HTC widget die trouwens al vanaf 1-1.5 week geleden dooicijfers aangaf. Die data was steeds volledig anders dan de NL weerinstituten.
http://www.mrwonkish.nl Eurocrisis, Documentaires, Economie
  woensdag 23 december 2009 @ 10:18:15 #128
262 Re
Kiss & Swallow
pi_75959695
mistig op sloterdijk
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_75960007
quote:
Op woensdag 23 december 2009 09:43 schreef dramatiek het volgende:Had op de hero een HTC widget die trouwens al vanaf 1-1.5 week geleden dooicijfers aangaf. Die data was steeds volledig anders dan de NL weerinstituten.

[
Waar komen die data dan vandaan eigenlijk?

Hier dooide het genoeg om mijn auto weer te durven wassen in de wasstraat. Meteen maar even gedaan, want het nadeel van sneeuw en ijs is de pekel op straat en dus op je auto.
pi_75961117
geen idee, staat htc wheaterprovider bij naar geen bron v/d data. Waar het ook vandaan komt,ze hadden in ieder geval 7 dagen eerder als het KNMI in de gaten dat het geen witte kerst zou worden in NL en dat het al snel zou gaan dooien. Denk dat er bij het KNMI een paar wensdenkers zitten.
http://www.mrwonkish.nl Eurocrisis, Documentaires, Economie
pi_75961177
quote:
Op woensdag 23 december 2009 10:59 schreef dramatiek het volgende:
geen idee, staat htc wheaterprovider bij naar geen bron v/d data. Waar het ook vandaan komt,ze hadden in ieder geval 7 dagen eerder als het KNMI in de gaten dat het geen witte kerst zou worden in NL en dat het al snel zou gaan dooien. Denk dat er bij het KNMI een paar wensdenkers zitten.
HTC gebruikt www.accuweather.com als bron.
pi_75961761
Niet prettig buiten. De gevoelstemperatuur ligt nu rond de -7 graden.
pi_75966157
PERSBERICHT (van www.weerplaza.nl)


Gladde wegen tijdens kerstavond

woensdag 23 december

Weerplaza verwacht tijdens kerstavond problemen op de weg. Er gaat neerslag vallen waarbij de temperatuur onder nul is. Er is dus grote kans op gladheid. Op eerste en tweede kerstdag worden geen problemen verwacht.

Kerstavond wordt het meest spannende moment wat betreft het weer tijdens de komende feestdagen. Een neerslaggebied trekt dan vanuit België het land binnen terwijl de temperatuur op veel plaatsen onder nul is. De neerslag lijkt vooral als regen of ijzel te vallen en mogelijk gaat het ook even sneeuwen. Het gevaar voor gladheid is tijdens kerstavond groot.

Dat de temperaturen morgenavond overal onder nul zijn, wordt veroorzaakt door een koude oostenwind. Op de nadering van het slechte weer draait de wind van zuid naar oost en begint de wind vrieslucht van Duitsland naar ons land te blazen. Dat proces begint in de loop van komende nacht. De temperatuur ligt donderdag vroeg in de ochtend tussen -2 en -6 graden. Daar waar het is opgeklaard, kan het zelfs -10 graden zijn maar de kans daarop lijkt niet zo groot.

De donderdag begint dus koud. In de loop van de dag neemt vanuit het zuiden de bewolking toe terwijl de wind vanuit het oosten koude lucht blijft aanvoeren. De middagtemperatuur komt daarom waarschijnlijk alleen dicht bij zee net iets boven nul uit, in de rest van het land blijft het vriezen. De temperatuur van de wegen komt wel boven nul uit zodat de eerste neerslag donderdagmiddag in Zuidoost-Nederland nog geen problemen veroorzaakt.

In de avonduren gaat het kwik weer dalen. De luchttemperatuur zakt naar -2 graden en ook de wegen koelen af tot onder nul. Een tweede neerslaggebied bereikt de zuidgrens aan het begin van de avond. Waarschijnlijk valt de neerslag als natte sneeuw en ijzel, later overgaand in regen. Elke neerslagvorm is gevaarlijk zolang de wegen de onder nul zijn.

Verkeer advies:
Blijf de weersverwachting voor kerstavond nauwgezet volgen als u van plan bent op pad te gaan.
Het kan verraderlijk glad worden.
pi_75968162
Alles is haast weg hier
  woensdag 23 december 2009 @ 14:53:17 #136
156695 Tism
Sinds 24, Aug, 2006
pi_75970899
quote:
Miljoenenschade door winterweer

Het slechte winterweer van afgelopen week heeft al voor miljoen euro's aan autoschade opgeleverd. Bij de grootste autoverzekeraar van het land, Interpolis, zijn de afgelopen dagen 3000 extra meldingen binnengekomen. Dat komt neer op een bedrag van meer dan drie miljoen euro.




Sinds donderdag toen het winterweer begon, is het aantal aanrijdingen flink toegenomen. Na een goede anderhalve dag winterweer meldden automobilisten al voor 1 miljoen euro extra aan schade.

De tweede dag winterweer in Nederland blijkt veel meer schade aan auto's op te leveren dan de eerste dag het geval was. Het gaat daarbij voornamelijk om door gladheid veroorzaakte botsingen.

Volgens Interpolis neemt het aantal aanrijdingen bij gladheid toe naarmate het winterweer langer aanhoudt. "De eerste dagen zijn de mensen erg voorzichtig. Als de gladheid langer aanhoudt worden mensen roekelozer. Ze verliezen dan de voorzichtigheid uit het oog."

Niet alleen verzekeraars hebben het druk. Ook garages maken overuren. Winterbanden zijn niet aan te slepen. Kwik-Fit zag de verkoopcijfers stijgen met 300 procent. Volgens het bedrijf zorgt het weer voor een run op banden en accu's.

© RTL Nieuws.nl
....nachtrijder...Nachtzwelgje!
pi_75972274
@ horned_reaper

BEstuiven dat doen bijen, hommels en andere beestjes
VERstuiven lijkt me wel wat voor sneeuw

Wel mooie foto's... vooral waar het wolkenfront op staat.

Maar intussen is hier de sneeuw van de daken (waar de hele dag de zon op staat) verdwenen.
<a href="http://www.vwkweb.nl/" rel="nofollow" target="_blank">[b]Vereniging voor weerkunde en klimatologie[/b]</a>
<a href="http://www.estofex.org/" rel="nofollow" target="_blank">[b]ESTOFEX[/b]</a>
pi_75973385
quote:
Op woensdag 23 december 2009 13:52 schreef Stephan1237 het volgende:
Alles is haast weg hier
Zelfs hier in Zeeland ligt op sommige stukken nog 7cm sneeuw.
Life is Music
pi_75973631
Het vriest weer, zodat alle zooi weer vrolijk levensgevaarlijk aan kan vriezen. Morgenavond sneeuw?
pi_75975299
Lijkt vanaf volgende week woensdag weer de goede kant op te gaan:



De temperatuur iig.
pi_75976668
Het is trouwens al best lang achterelkaar niet meer 5 graden of warmer geweest in NL.
What Would Goku Do
pi_75978156
quote:
Op woensdag 23 december 2009 17:07 schreef viagraap het volgende:
Het is trouwens al best lang achterelkaar niet meer 5 graden of warmer geweest in NL.
Dat is niet bijzonder voor december toch?
pi_75979244
quote:
Op woensdag 23 december 2009 17:54 schreef JohnLocke het volgende:

[..]

Dat is niet bijzonder voor december toch?
De laatste jaren wel, in mijn beleving althans.
What Would Goku Do
  woensdag 23 december 2009 @ 19:07:28 #144
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_75980728
quote:
Op woensdag 23 december 2009 18:29 schreef viagraap het volgende:

[..]

De laatste jaren wel, in mijn beleving althans.
Ik heb even snel de grafieken van de KNMI site bekeken en het is inderdaad best bijzonder voor De Bilt. We zitten met vandaag erbij op 11 dagen onder de vijf graden. De enige twee reeksen die langer zijn sinds eind 1998 zijn de 12 dagen van december 2000 en de 17 dagen van vorige winter.

Het wordt spannend om de temperatuur volgende week (vooral maandag) net boven de vijf graden komt, anders zou de reeks nog wel veel langer kunnen worden. Volgens de ensemble verwachting is 20 dagen op rij mogelijk.
pi_75983221
Smeltende tvp.
Een nichterige moslim, is een Islamietje.[/b] H. Finkers
[b]Die met de hoogste percentages gaan het eerst.[/b] B. B.
|[b]DASOO
| LastFM|
  woensdag 23 december 2009 @ 20:02:02 #146
3185 Adelante
To let it go now
pi_75983428
Morgenavond wordt het dus een teringzooi als een regengebied binnentrekt bij vorst
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  woensdag 23 december 2009 @ 20:06:15 #147
278654 Intenso
Gast ga fietsen
pi_75983612
rond de jaarwisseling wordt er weer winterweer met vorst enzo verwacht.
geweldig :D
:')
pi_75983834
quote:
Op woensdag 23 december 2009 20:02 schreef Adelante het volgende:
Morgenavond wordt het dus een teringzooi als een regengebied binnentrekt bij vorst
Als het regen is, bij sneeuw kan je nog meer lachen.
pi_75984542
quote:
Op woensdag 23 december 2009 20:06 schreef Intenso het volgende:
rond de jaarwisseling wordt er weer winterweer met vorst enzo verwacht.
geweldig :D
Moet ik me weer 20 kilo zwaarder dan noodzakelijk gaan maken als ik buiten ben met al die kleding
What Would Goku Do
  woensdag 23 december 2009 @ 20:32:54 #150
262 Re
Kiss & Swallow
pi_75984938
fietspaden hier waren gewoon schaatsbanen net ...

oh, en... Uitgifte strooizout gestopt na bedreiging

dat wordt nog feest
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')