quote:
Succes!quote:Op maandag 21 december 2009 11:33 schreef Marissaatje het volgende:
Nou ik ga werken! Fijne dag allemaal, enjoy SR & tot vanavonddddd!![]()
Hierzoquote:Op maandag 21 december 2009 11:40 schreef tha_dark het volgende:
Weet iemand of er treinen rijden van Eindhoven naar Maastricht?
quote:
Al gekeken, er staat alleen dat er zeer beperkt tot geen treinverkeer is. En bij actuele reisinformatie staan alle treinen gewoon dus denk dat dat niet wordt bijgewerkt? Anders valt het wel mee met zeer beperkt..quote:
Een collega is vanaf vanmorgen 9 uur bezig om van Alphen aan de Rijn naar Goes te komen. Hij is inmiddels tussen Leiden en Rotterdamquote:Op maandag 21 december 2009 11:42 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Al gekeken, er staat alleen dat er zeer beperkt tot geen treinverkeer is. En bij actuele reisinformatie staan alle treinen gewoon dus denk dat dat niet wordt bijgewerkt? Anders valt het wel mee met zeer beperkt..
Volgens mij die niet. Ff opzoekenquote:Op maandag 21 december 2009 11:43 schreef DrowningMan het volgende:
Weet iemand of Oasis met Wonderwall al langs is geweest? Zo niet, ga ik em eventjes aanvragen.
quote:Op maandag 21 december 2009 11:35 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
ben ik de enige waarbij t beeld om de zoveel sec stokt?
Dan schiet ie al lekker opquote:Op maandag 21 december 2009 11:44 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Een collega is vanaf vanmorgen 9 uur bezig om van Alphen aan de Rijn naar Goes te komen. Hij is inmiddels tussen Leiden en Rotterdam.
Ik had 't vannacht ookquote:
http://www.3fmfan.nl/page/muziekstats/trackinfo/414 Het lijkt er toch op van welquote:Op maandag 21 december 2009 11:45 schreef Captain_Slow het volgende:
[..]
Volgens mij die niet. Ff opzoeken
Veenstra Veenstra
*proest*quote:Er zit gewoon iemand door Miss Montreal heen te zingen... ze is het zelf!
'Being Alone At Christmas' wordt aangevraagd bij de vleet en dat vindt Sanne natuurlijk helemaal te gek. Ze miste de 3FM-jocks een beetje en pakte daarom wanhopig de telefoon en belde eventjes in.
Ja dat volg ik dus ook niet.quote:Op maandag 21 december 2009 11:42 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Al gekeken, er staat alleen dat er zeer beperkt tot geen treinverkeer is. En bij actuele reisinformatie staan alle treinen gewoon dus denk dat dat niet wordt bijgewerkt? Anders valt het wel mee met zeer beperkt..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |