quote:
De pakjes.quote:Op maandag 21 december 2009 17:12 schreef Bosbeetle het volgende:
wat is er nou weer mis met scouting
er zijn ook zat mensen die 28 zijn en nog voetballen ... dat is pas raar
De pakjes ben ik het mee eens.quote:Op maandag 21 december 2009 22:04 schreef noregret het volgende:
[..]
De pakjes.
Je hebt een hopman.
Op je 18e nog steeds in bomen klimmen en knopen leggen...
Stoer hoor. krijg je vast een mooie insigne voor.quote:Op dinsdag 22 december 2009 02:20 schreef Adames het volgende:
Ik zit bij de scouting
En hou aub je bek of ik maak een mooie knoop om je nek
Ze is toch nog steeds erg prettigquote:Op dinsdag 22 december 2009 15:48 schreef Soohr het volgende:
dit topic mist wat.
[ afbeelding ]
Hier is het,
een plaatje
Ah, je hebt ervaring lees ik...quote:Op dinsdag 22 december 2009 15:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
Alleen scouting was genoeg geweest in de tt.
Ouders die een kind dat aandoen,
Met een pedofiele meneer in het bos zitten bomen knuffelen.
Nee zo makkelijk krijg je daar echt geen insigne.quote:Op dinsdag 22 december 2009 15:32 schreef noregret het volgende:
[..]
Stoer hoor. krijg je vast een mooie insigne voor.
Doen vrienden van me ook, alleen zijn ze lid van een MC.quote:Op zondag 20 december 2009 00:37 schreef Norbert704 het volgende:
Als ik zo soms verhalen hoor over de scouting is dat niet slecht hoor!
Je hebt een goeie vriendengroep die je minstens 1 keer in de week ziet, onderneemt leuke dingen met elkaar. Is toch gezellig?
Niks mis mee, Scouting!
(En nee, zit zelf niet bij scouting)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put On Your Red Shoes And Dance The Blues
quote:Op zaterdag 19 december 2009 23:49 schreef Genius-F het volgende:
Scouting
Voor die incapabele types die niet op voetbal zaten.
Voetbalquote:Op zaterdag 19 december 2009 23:49 schreef Genius-F het volgende:
Scouting
Voor die incapabele types die niet op voetbal zaten.
quote:Op dinsdag 22 december 2009 16:07 schreef wise het volgende:
als 18 jarige 12 jarige welpinnen neuken![]()
quote:Op dinsdag 22 december 2009 16:04 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Doen vrienden van me ook, alleen zijn ze lid van een MC.Deze...???SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bijna goed.quote:
Maar jij spacete daarna nogal hard met Guild Wars. Dus je had je vervanging.quote:Op dinsdag 22 december 2009 16:28 schreef J0ttem het volgende:
Ik zat tot m'n 13 op Scouting![]()
Maarja, ben maar weg gegaan omdat de groep (op een enkeling na) uit idioten bestond
Aye, Iquote:Op dinsdag 22 december 2009 16:30 schreef Adames het volgende:
[..]
Maar jij spacete daarna nogal hard met Guild Wars. Dus je had je vervanging.
Op de middelbare school had ik een boomneuker in mijn klas zitten ja !quote:
en hoe weet jij dat?quote:Op dinsdag 22 december 2009 16:21 schreef Adames het volgende:
[..]
Met 12 jaar zit je heulemaal niet meer bij de welpen.
quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:31 schreef limbolandjgirl het volgende:
Misschien moet TS eens zelf een paar keer bij een groep meedraaien?
Jij zit liever met je vmbo vriendjes op een bankje?quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:38 schreef lovethisx het volgende:
scouting= de padvindersclub
types,van scouting : vwo nerdjes,die op hun zaterdagmiddag niks beters te doen hebben,dan stenen zoeken![]()
![]()
![]()
padvinders![]()
![]()
![]()
![]()
Peukie roken jwz!quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:54 schreef Adames het volgende:
[..]
Jij zit liever met je vmbo vriendjes op een bankje?
nee mijn vriend doet havoquote:Op dinsdag 22 december 2009 20:54 schreef Adames het volgende:
[..]
Jij zit liever met je vmbo vriendjes op een bankje?
Scouting vond ik vroeger toch héél leuk. (welpen) Daarna ben ik ook op voetbal gegaan.quote:Op zaterdag 19 december 2009 23:49 schreef Genius-F het volgende:
Scouting
Voor die incapabele types die niet op voetbal zaten.
Hahahahaquote:Op dinsdag 22 december 2009 21:08 schreef Demon_Hunter het volgende:
Hey heeft zo`n slecht imago, het lijkt me als meisje ook niet chill als je met een gozer in de kroeg zit en vraagt , zo wat doe jij in je vrije tijd.. MJAAH IK ZIT DUS OP SKOUTINGGGGGGGGG .. afknapper.
Vooral als je hem dan ziet in zijn pakje met een sjaaltje op zijn nek. En allemaal bandjes en embleempjes.quote:Op dinsdag 22 december 2009 21:08 schreef Demon_Hunter het volgende:
Hey heeft zo`n slecht imago, het lijkt me als meisje ook niet chill als je met een gozer in de kroeg zit en vraagt , zo wat doe jij in je vrije tijd.. MJAAH IK ZIT DUS OP SKOUTINGGGGGGGGG .. afknapper.
En wat als de scouting nu die uniformen afschaffen? Wat vind je er dan van?quote:Op woensdag 23 december 2009 19:27 schreef noregret het volgende:
[..]
Vooral als je hem dan ziet in zijn pakje met een sjaaltje op zijn nek. En allemaal bandjes en embleempjes.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |