abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 23 december 2009 @ 17:06:56 #301
262852 monkeybrain
High door Nescafé
pi_75976645
quote:
Op woensdag 23 december 2009 16:37 schreef Unreal88 het volgende:

[..]

Hmm, ja maar iPod geluid is me misschien ook wel weer te basic.. Ken je de sennheiser HD201 koptelefoon? Zoiets zoek ik eigenlijk in oordopjes..
Heb ik ook
Ik moet nog testen en heb al de hele week een onstoken oor Die doppen erin stouwen gaat dus niet zo goed.

Als je snel antwoord wilt, tot nu toe vind ik de MD-72 het beste balans hebben tussen hoog en laag.
Ik moet echt een tabel maken want het verschil van de doppen is echt minuscuul. De MD-71 springen echt uit de groep, vandaar mijn antwoord.

Ik vind hoge tonen niet echt fijn, denk maar aan een drumstel. Sommige doppen geven die drumtikken heel fel door, vinden mijn oren niet fijn. Als jij dat wel weer fijn vindt, waarschijnlijk veel realistischer geluid, dan moet je op mijn tabel wachten

Als je echt overdreven bass wilt hebben dan heb ik ook een antwoord, maja Ik moet dat nog echt even goed testen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')