Wie moet jou zo laat nog bellen dan?quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:15 schreef Thrust het volgende:
[..]
Zit nog te wachten op een telefoontje, ze zijn hier in het zuiden heel traag
Bedrijf waar een storing was, ik bel in en probeer op afstand de boel te resten of aan te passen gaat dat niet of zijn er dingen die exter invloed hebben moet ik hun inlichtenquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:17 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Wie moet jou zo laat nog bellen dan?
Ja maar dan ga ik juist zo'n beetje slapenquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:14 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Wat bureau dagen. Maandag t/m donderdag.
Dus dan ben ik rond 0645L online.
Dat mag ik hopenquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:16 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
En over 4 dagen heb je een paar weken geen tijd meer voor ons.
dr was toch iemand in je interesseertquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:25 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Dat mag ik hopen
en oh wat zou ik graag head over heels verliefd worden binnenkort en helemaal geen tijd meer hebben, haha(niet op een dirty manier, duh)
als in de persoon waar ik het gisteren over had of de persoon eerder?quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:28 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
dr was toch iemand in je interesseert
zijn er meerderen danquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:29 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
als in de persoon waar ik het gisteren over had of de persoon eerder?
ja nouja die zei dat ie mn nieuwe beste vriend zou worden, lol. Die schijnt me leuk te vinden en heeft me ook al twee keer gezoend, maar ik heb nou niet echt het idee dat het iets wordt, of dat ik wil dat het iets wordt met hem.... misschien zijn we beter af als vrienden zeg maar... ik ben dol op hem knuffelen en dat kan ook gewoon als vrienden toch?quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:30 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
zijn er meerderen dan![]()
de gene die jou schatje sms'te
ja dat kanquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:32 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
ja nouja die zei dat ie mn nieuwe beste vriend zou worden, lol. Die schijnt me leuk te vinden en heeft me ook al twee keer gezoend, maar ik heb nou niet echt het idee dat het iets wordt, of dat ik wil dat het iets wordt met hem.... misschien zijn we beter af als vrienden zeg maar... ik ben dol op hem knuffelen en dat kan ook gewoon als vrienden toch?
Dat soort idioten heb je overal. soms is het maar beter om gewoon single te blijven.quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:31 schreef Puntenslijpsel het volgende:
of personen eerder, whatever...
In elk geval zeggen ze de hele tijd het één maar doen het ander of andersom. Ze zijn hier echt héél confusing
(waarom zoen je een meisje, zeg je dat je haar leuk vindt en als ze er dan op in gaat heb je opeens 'geen tijd' en is er 'een six week break ahead', sinds wanneer zijn dat legitieme redenen?? oh ja, omdat hij naar huis ging 'to fuck his ex, though he really is attracted to you'. nee dat antwoord wilde ik horen, ja dankje. God)
Doe maar niet.... Zo zijn we MaJo ook al "kwijt" geraakt.quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:25 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ja maar dan ga ik juist zo'n beetje slapen
[..]
Dat mag ik hopen
en oh wat zou ik graag head over heels verliefd worden binnenkort en helemaal geen tijd meer hebben, haha(niet op een dirty manier, duh)
zie je hoe messed up mijn personal life hier is? Daarom, ik wil vaarwater, niet per se rustig, maar gewoon mijn eigen vaarwater, waarin het mag stormen zoveel als het wil, als ik maar het enige bootje ben, snap je?quote:
quote:
Ja maar... het probleem met de jongen uit het voorbeeld is dat jezus wat genant om te vertellen, maar toen híj mij zoende was ik dus van de wereld. Ik vond hem al leuk, maar had niet echt iets verwacht, vond hem gewoon leuk algemeen, en hij was kennelijk wel into me, maar een week daarna haakte hij dus af, pijnlijk genoeg. Maar wow, die lippen even he...quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:35 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Dat soort idioten heb je overal. soms is het maar beter om gewoon single te blijven.
Failurequote:
Oh die komt wel weer terugquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:35 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Doe maar niet.... Zo zijn we MaJo ook al "kwijt" geraakt.
Liever GI Jane.quote:
quote:
Just enjoy the moment.quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:38 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ja maar... het probleem met de jongen uit het voorbeeld is dat jezus wat genant om te vertellen, maar toen híj mij zoende was ik dus van de wereld. Ik vond hem al leuk, maar had niet echt iets verwacht, vond hem gewoon leuk algemeen, en hij was kennelijk wel into me, maar een week daarna haakte hij dus af, pijnlijk genoeg. Maar wow, die lippen even he...
Ik hoop het.quote:Oh die komt wel weer terug
Truste Yuri.quote:Op vrijdag 18 december 2009 05:43 schreef Yurithemaster het volgende:
Dan ga ik nu echt weg slaapse Cobra en PS en trust succes met je belletje
Slaap lekkerquote:Op vrijdag 18 december 2009 05:43 schreef Yurithemaster het volgende:
Dan ga ik nu echt weg slaapse Cobra en PS en trust succes met je belletje
I did en nu smaakt (!) het naar meeeeeerquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |