Hij rolt nog prima, maar weet niet hoe het gaat op hoge snelheidquote:Op donderdag 17 december 2009 21:10 schreef Broekpaling het volgende:
Want het rollen kan je niet testen in je straat? Laat staan dat je daar nog niet achter bent na het kijken naar je velg?
Dan hoop ik niet dat je morgen naar Groningen moet over de snelweg, want dan kun je een 'goeie' test wel vergetenquote:Op donderdag 17 december 2009 21:14 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Hij rolt nog prima, maar weet niet hoe het gaat op hoge snelheid
ik moet, net als vandaag, naar Tielquote:Op donderdag 17 december 2009 21:18 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Dan hoop ik niet dat je morgen naar Groningen moet over de snelweg, want dan kun je een 'goeie' test wel vergeten
Uhuhquote:Op donderdag 17 december 2009 21:31 schreef Jahr00n het volgende:
Vandaag ook een 24'' velg kapot gereden. Gaat weer 2000 euro.
Duurde nog lang voordat deze gemaakt werd zegquote:Op donderdag 17 december 2009 21:30 schreef TNA het volgende:
TS kan niet autorijden.
Ik vond het ook hoog tijd worden.quote:Op donderdag 17 december 2009 21:33 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Duurde nog lang voordat deze gemaakt werd zeg
Hoe weet je dan dattie kapot is?quote:Op donderdag 17 december 2009 21:14 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Hij rolt nog prima, maar weet niet hoe het gaat op hoge snelheid
Een 24" velg van een fiets met zijwieltjes is zelfs met jouw zakgeld nog wel te betalen hoor!quote:Op donderdag 17 december 2009 21:31 schreef Jahr00n het volgende:
Vandaag ook een 24'' velg kapot gereden. Gaat weer 2000 euro.
het zijn geen synoniemen weet je...quote:Op donderdag 17 december 2009 21:39 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Omdat ik dat zie. Hij is namelijk beschadigd.
heb ik niet. Zoek maar op oz superleggara en beeld je een deuk in.quote:Op donderdag 17 december 2009 21:46 schreef cvboer het volgende:
Pics?
Vanochtend wou het anders best hoor op de A28 Groningen --> Assen stapvoetsquote:Op donderdag 17 december 2009 21:18 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Dan hoop ik niet dat je morgen naar Groningen moet over de snelweg, want dan kun je een 'goeie' test wel vergeten
Ik zie het, dus het is er beter op geworden?quote:Op donderdag 17 december 2009 21:48 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
heb ik niet. Zoek maar op oz superleggara en beeld je een deuk in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |