[3FM #1716] Waar sneeuw valt in het mooie Groningen!quote:Op woensdag 16 december 2009 21:30 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Waar was jij tussen 12-2 , canon Johan
Verwacht het ookquote:Op woensdag 16 december 2009 21:38 schreef miieejj het volgende:
dat zal mooie plaatjes opleveren,.. sneeuw en het glazen huis.. ultieme kerst gevoel
Wij stiekem allemaal.quote:Op woensdag 16 december 2009 21:41 schreef -Hans- het volgende:
Corton![]()
. Pakt Veenstra mooi terug! Maricha is betrokken in het complot. LOL !
dit jaar ga ik er niet heen.. is voor mij 3 uur rijden ofzo...quote:Op woensdag 16 december 2009 21:40 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Verwacht het ook. Kan me ook niet herinneren dat we dit eerder hebben gehad tijdens Serious Request
. Ik hoop alleen maar dat het de mensen niet weerhoudt om naar de Grote Markt te komen.
101.tv is wel handigquote:Op woensdag 16 december 2009 21:43 schreef miieejj het volgende:
[..]
dit jaar ga ik er niet heen.. is voor mij 3 uur rijden ofzo...
ik ga wel weer kijken op tv.. en ik neem het op
101.tv
Helaas je reputatie is al bekendquote:Op woensdag 16 december 2009 21:40 schreef Captain_Slow het volgende:
De 3 Voor 12 Song van het jaar winner is via twitter al uitgelekt! http://tinyurl.com/yonrvc
quote:Op woensdag 16 december 2009 21:44 schreef -Hans- het volgende:
[..]
101.tv is wel handig. Neem aan dat RTV Noord/OOG ook wel wat beelden mogen doorprikken. Anders preview tv van Ziggo wel. 's avonds @ ned3.
Wist dat ik iets vergeten was maar kon er niet opkomenquote:Op woensdag 16 december 2009 21:36 schreef Sersjee het volgende:
[..]
[3FM #1716] Waar sneeuw valt in het mooie Groningen!
Fijn dat hij mijn Rick Roll ermee verpest.. Ik had hem mooi klaar staan en wilde hem gaan posten, maar toen kwam Corton met zijn Rick Roll.. Volgende keer beter dan maarquote:
Is het ook, een van de mooiere nummers.quote:Op woensdag 16 december 2009 21:46 schreef miieejj het volgende:
o ja..
ik vind dat liedje van lady gaga .. "new romance" best leuk
Das klotequote:Op woensdag 16 december 2009 21:48 schreef borisz het volgende:
Pff krijg net te horen dat het niet goed gaat met de man van de beste vriendin van mijn moeder. Iets met een k de bot versie ervan. Hij heeft het min of meer opgegeven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |