Ik heb ergens een mondharmonica gevonden in huisquote:Op dinsdag 15 december 2009 21:55 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Zo herkenbaar.. Ik vind elke keer weer nieuwe dingen om te doen ipv leren
Absoluut, maar je moet vooral niet te diep nadenken, dat doen de docenten ook nietquote:Op dinsdag 15 december 2009 22:25 schreef Kassaa het volgende:
[..]
Ik heb ergens een mondharmonica gevonden in huis
Ligt het aan mij btw of zitten die toetsen en vragen echt slordig in elkaar? Ik zie overal fouten, vage vraagstellingen, rare JUIST ONJUIST vragen :\
Wat een heldquote:Op dinsdag 15 december 2009 20:02 schreef dotKoen het volgende:
Allemaal van die wanhopige collega's op het prikbord die van keuzeblokken als 'Evidence Based Medicine' en 'International Public health' proberen te ruilen. Geef ze weinig kans.
Ik heb zelf 'Geneesmiddelen: van molecuul tot klinische toepassing' en 'Neurobiologie en psychiatrie'. Wel tevreden mee.
Verder trouwens een schouderreponatie op Trauma Centrum op SBS 6![]()
quote:Op dinsdag 15 december 2009 22:28 schreef Merel1808 het volgende:
Onze keukenvloer is vannacht in de was gezet en ik ben al 3x naar de keuken gegaan om heen en weer te glijden op mn pantoffels![]()
(net thuis van avondje SEH)quote:Repeat (2005) <= SOWIESO GEEN BAAS
Die had ik niet eens gezienquote:Op woensdag 16 december 2009 01:05 schreef gohan16 het volgende:
Beste TT ooit, OP is ook geweldig![]()
[..]
(net thuis van avondje SEH)
Wij konden dat tenminste nog in de herkansing, dan leerde je 3 formules uit je hoofd en had je een 8, maar jullie krijgen deeltoetsen, dus dat helpt nietquote:Op woensdag 16 december 2009 10:01 schreef Christiaan het volgende:
Zeg, is KWM ooit verzonnen om zoveel mogelijk mensen van de studie af te schrikken of zo? Flikker toch op met je likelihood ratio zeg.
Ik heb dat boek van KWM ook niet dus dat wordt nog watquote:Op woensdag 16 december 2009 10:01 schreef Christiaan het volgende:
Zeg, is KWM ooit verzonnen om zoveel mogelijk mensen van de studie af te schrikken of zo? Flikker toch op met je likelihood ratio zeg.
quote:Op woensdag 16 december 2009 13:06 schreef Merel1808 het volgende:
Ik ken niemand die het boek van KWM heeft
quote:Op woensdag 16 december 2009 14:09 schreef Merel1808 het volgende:
Alvast een tip voor 1.3: Hoofdstuk 19 uit Interne (13e druk) bevat alles wat je moet weten!
Niet zo beledigd doen, ik vind het een goede tip! Maar ik zeg alleen even dat je voor 1.3 niet allerlei andere dingen hoeft te leren, want als je hoofdstuk 19 leert ben je klaar.quote:Op woensdag 16 december 2009 14:12 schreef Kassaa het volgende:
[..]![]()
En Netter ongetwijfeld voor 1.5, maar punt is dat hoofdstuk 1 niet tot de opgegeven studiestof behoort maar wel tamelijk relaxed uitlegt waar het allemaal over gaat
Altijd mooi hoe hij de zwangerschap uitlegt, als een auto (de vrouw) met een caravan (kind) erachterquote:Op dinsdag 15 december 2009 20:43 schreef dotKoen het volgende:
Dr. Marc Spaanderman, die gynaecoloog, is wel een mooie kerel trouwens.
Alvast sterkte. Vorig jaar wilde iedereen die hebben, bleek het oersaai te zijnquote:Op dinsdag 15 december 2009 20:02 schreef dotKoen het volgende:
Allemaal van die wanhopige collega's op het prikbord die van keuzeblokken als 'Evidence Based Medicine' en 'International Public health' proberen te ruilen. Geef ze weinig kans.
Ik heb zelf 'Geneesmiddelen: van molecuul tot klinische toepassing' en 'Neurobiologie en psychiatrie'. Wel tevreden mee.
quote:Op woensdag 16 december 2009 15:55 schreef June. het volgende:
Alvast sterkte. Vorig jaar wilde iedereen die hebben, bleek het oersaai te zijn. Alleen maar artikelen lezen etc. Hopelijk hebben ze het veranderd voor je..
Ja ik had precies hetzelfde, het zijn ook irrelevante kutvragen. Ze motiveren zo ook niet echt goed te leren, aangezien de enige manier op een fatsoenlijk cijfer het leren van oude vragen isquote:Op woensdag 16 december 2009 15:31 schreef Christiaan het volgende:
Gadver. MC-toets zitten maken, haal ik 16 fout van de 29. En ik zit al de hele week te blokken. Godverdomme zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |