Die ligt overdag rond het vriespunt (volgende de NOS), dus dan is er niet veel te zienquote:Op maandag 14 december 2009 21:13 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Nog een paar dagen !echt wel heel kud dat het gaat sneeuwen en zo koud lijk te worden.. Naja, sowieso vrijdag rond een uur of 15:00 richting Grote Markt en dan maar even kijken hoelang ik daar blijf hangen. Wil Maxima wel zien
Volgens RTV Noord blijft het onder 0 en die zitten meestal wel goed qua voorspelling ( http://www.rtvnoord.nl/home/home_weer.asp ). Wat betreft het aantal bezoekers zou het wel klote zijn als het erg onder 0 komt.. Naja, er zullen ongetwijfeld toch een boel mensen gaan kijken. Verbinding is wegquote:Op maandag 14 december 2009 21:26 schreef Captain_Slow het volgende:
[..]
Die ligt overdag rond het vriespunt (volgende de NOS), dus dan is er niet veel te zien
Waarom draaien ze trouwens platen die ik wil horen altijd als ik niet kan luisteren en dan komen er nummers langs als ik kan luisteren waarvan ik denk: "ehhh, laat maar"?
*slikquote:Op maandag 14 december 2009 21:28 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Volgens RTV Noord blijft het onder 0 en die zitten meestal wel goed qua voorspelling (http://www.rtvnoord.nl/home/home_weer.asp). Verbinding is weg![]()
.
Je snapt hem dus niet, de NOS heeft het bij het weer altijd over: "Het maxima ligt rond de 0 graden. Dit was het NOS-journaal."quote:Op maandag 14 december 2009 21:28 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Volgens RTV Noord blijft het onder 0 en die zitten meestal wel goed qua voorspelling ( http://www.rtvnoord.nl/home/home_weer.asp ). Wat betreft het aantal bezoekers zou het wel klote zijn als het erg onder 0 komt.. Naja, er zullen ongetwijfeld toch een boel mensen gaan kijken. Verbinding is weg![]()
.
Ah, okayquote:Op maandag 14 december 2009 21:31 schreef Captain_Slow het volgende:
[..]
Je snapt hem dus niet, de NOS heeft het bij het weer altijd over: "Het maxima ligt rond de 0 graden. Dit was het NOS-journaal."
Over de wincode: Empire state of mind dus, maar zitten Coldplay en Destine er ook in?
Olla !quote:Op maandag 14 december 2009 21:31 schreef Barney_Stinson het volgende:
Goedenavond, weer een college Loonbelasting overleefd.
Groningen Geeft zit op 160.000 ,maar dat zal wel op de laatste dag er bij komenquote:Op maandag 14 december 2009 21:34 schreef TheArt het volgende:
Die Zwitsers van DRS hebben best een aardige tussenstand op dag 1 van de eerste editie: 218.748 Zwitserse franken, kortom zo'n dikke 140.000 euro. Dat heeft 3FM nog nooit gehad op de eerste dag. Maar goed, je weet natuurlijk niet wat meegerekend is.
Eens! ik zeg: broodje bakpao en lekker springuuuh !quote:Op maandag 14 december 2009 21:40 schreef Cee het volgende:
Jongens jongens, niet zo zeuren over de kou, gewoon naar dat plein gaan en lekker meespringen dan word je vanzelf wel warm.
Ja hoor, toptrack! Maar er zijn zoveel goede dingen uit nu...quote:Op maandag 14 december 2009 21:41 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Eens! ik zeg: broodje bakpao en lekker springuuuh !
Geloof dat Michiel nog niet echt overtuigd is van Little Lion Man ?
Mee eens, maar zo goed als Little Lion man toch niet?! Naja, Want Want is daar natuurlijkquote:Op maandag 14 december 2009 21:48 schreef MichielV het volgende:
[..]
Ja hoor, toptrack! Maar er zijn zoveel goede dingen uit nu...
Heeft Jordy van Loon een nieuwe plaat uit?quote:Op maandag 14 december 2009 21:48 schreef MichielV het volgende:
[..]
Ja hoor, toptrack! Maar er zijn zoveel goede dingen uit nu...
Kortom: alle ingredienten voor een geslaagde SR2009 zijn aanwezigquote:Op maandag 14 december 2009 21:48 schreef MichielV het volgende:
[..]
Ja hoor, toptrack! Maar er zijn zoveel goede dingen uit nu...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |