Zal die kerstboomfoto van jou dan wel uit de openingspost halen en nog een paar kerstboomfoto's.quote:Op dinsdag 15 december 2009 10:11 schreef motorbloempje het volgende:
wat een OPdat laden duurt wel even
dat is wel waarquote:Op dinsdag 15 december 2009 10:42 schreef Stormqueen het volgende:
het is sowieso irritant als foto's niet verkleind worden
quote:Op dinsdag 15 december 2009 07:49 schreef Huppelmuts het volgende:
Tis geen boom, en niet echt decoratie maar wil wel mijn Rudolph met jullie delen.
[ afbeelding ]
Onder het mom, iets is beter dan nietsquote:Op dinsdag 15 december 2009 17:40 schreef egeltje1985 het volgende:
[ afbeelding ]
Mini, nep, van de ah, bij gebrek aan haakjes heb ik de ballen gewoon om de takjes gefrut met de oogjes, maar toch, een boompje.
Hihi, dankje. En iets veel groters had ook niet gepast op mn studentenkamertje.quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:49 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Onder het mom, iets is beter dan niets![]()
En hij is zo schattig klein
dit vraagt natuurlijk om een fotoquote:Op dinsdag 15 december 2009 17:55 schreef OeJ het volgende:
Ik heb nog niet 1 mooie boom gezien in dit topic, wat een monsterlijk lelijke exemplaren.
Dat spijt me voor je, maar ik heb niks aan kerstspullen staan. Het valt me alleen op:quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:56 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dit vraagt natuurlijk om een foto
ZIt je alleen deze kerst?quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:55 schreef OeJ het volgende:
Ik heb nog niet 1 mooie boom gezien in dit topic, wat een monsterlijk lelijke exemplaren.
Hoe ziet de perfecte kerstboom er volgens jou dan uit?quote:Op dinsdag 15 december 2009 17:58 schreef OeJ het volgende:
[..]
Dat spijt me voor je, maar ik heb niks aan kerstspullen staan. Het valt me alleen op:
Sowieso die kitcherige gekleurde lampjes die ik zie, truttige schaaltjes en rendieren, oerlelijke rode ballen, slingers die verkeerd hangen. Het is nog niet zo makkelijk.
quote:Op dinsdag 15 december 2009 18:02 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Hoe ziet de perfecte kerstboom er volgens jou dan uit?
Ik vind het juist charmant dat iedereen z'n eigen interpretatie heeft van wat kerstig is... ik hou het bijvoorbeeld erg sober met alleen ballen, en dan in oranje, bruin en goud. Een ander heeft er 15 kleuren in hangen en allemaal gekke lampjes, wat ook hartstikke leuk is. Mijn moeder heeft 2 thema-nepbomen, ik zou ze zelf niet neerzetten maar toch is het knus en staat het in haar huis geweldig.
Maar ik schat jou in als: hoogglans wit, zwarte of hooguit rode leren bank, veel glas en chroom en 2 gekleurde accesoires. Correct me if I'm wrong
Dan ben jij sneller tevreden dan ik.quote:Op dinsdag 15 december 2009 18:10 schreef Stormqueen het volgende:
naja, volgens mij genoeg bomen van dat kaliber in dit topic hoor
OeJ's Law.quote:Op dinsdag 15 december 2009 18:17 schreef Stormqueen het volgende:
Ik wist niet dat er kerstboomversierwetten waren
Maar je presenteert het als een feit, vandaarquote:Op dinsdag 15 december 2009 18:20 schreef OeJ het volgende:
[..]
OeJ's Law.
Nee, die zijn er ook niet, maar je mening geven mag natuurlijk gewoon, op een discussieforum.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |