tjaquote:Op zondag 13 december 2009 19:55 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Ja dat wel, maar wie ben ik nou eenmaal
Ik heb serieus overwogen om vlák voor de verhuizing een ander bed aan te schaffen omdat ik echt echt echt niet lekker meer sliep. En toen had ik 5 minuten tijd over en ging er een hele discussie hier over het gemis van een waterbedquote:Op zondag 13 december 2009 19:27 schreef Lois het volgende:
waterbed
![]()
Ik mis het waterbed nog steedszomers omdat ik het gewone bed zo warm vind en nu...omdat ik het gewone bed zou onwijs kouhouhoud vind.
Als die zoon van Ron Brandsteder hier aan de deur komt met een mooie cheque weet ik wel wat ik als eerste koop![]()
Vraagje, misschien weet iemand het hier: wie weet waar je (niet te dure) damesmanchetknopen kunt kopen? Ben er 1 verlorenen die zaten bij aankoop al in de blouse dus nooit eerder nodig gehad.
quote:Op zondag 13 december 2009 20:01 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Sorry SaffierIk zal volgende keer eerst aan jou vragen of het topic dichtmag, ok?
Ik kan er juist op slapen met mijn krakkemikkige lijfquote:Op zondag 13 december 2009 20:02 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Een waterbed lijkt me alleen lekker voor de temperatuurverder dan dat kan ik er absoluut niet op slapen met mijn krakkemikkige lijf. Misschien moet ik maar eens voor een wollen onderdeken gaan
Het zijn gewone pupilverwijdende druppels, geen medicijnen ofzo. Eva kreeg zevoorheen ook en als ik naar waarheid wilt antwoorden op de vraag "doet dat pijn" probeer ik dat altijd eerst bij mezelf uit. Dat doe ik ook bij antibiotica "is dat vies?" en alle andere dingen die de kinderen krijgen.quote:Op zondag 13 december 2009 20:47 schreef Belana het volgende:
zelfde vraag als ET wil stellen , wat voor onderzoek gaat ie krijgen dan?
Ow en eerlijk gezegd vind ik het ook helemaal niet slim om zomaar druppels in je oog te gaan doen die niet voor jou bestemd zijn
Ja, daar doe ik echt een schietgebedje voor hoor!quote:Op zondag 13 december 2009 20:39 schreef Lois het volgende:
Gelukkig heb ik je gewaarschuwd maar 1 oog te doen BESjees wat heb jij daar lang last van
Snel en lekker: bv deze en dezequote:Op zondag 13 december 2009 20:56 schreef Saffier het volgende:
Wie heeft er suggesties voor avondeten de komende tijd? En dat mag gerus 2 x spaghetti in de week zijn bijvoorbeeld, scheelt me ook meteen weer een keer koken
quote:Op zondag 13 december 2009 21:08 schreef Ticootje het volgende:
Vis stinkt
maargoe, ik lig lekker op bed, het is weer prut met slapen hier.
Ik heb net een schapenwolonderdeken geleend om te proberen,elektrische deken hou ik in mijn achterhoofdquote:Op zondag 13 december 2009 21:16 schreef phluphy het volgende:
Loiske, is een elektrische deken niets voor je? Ik kreeg er laatst één voor mijn verjaardag, en vind het echt ge-wel-dig!
Ehm.quote:Op zondag 13 december 2009 21:18 schreef Belana het volgende:
Nou, ik kan me er wel wat bij voorstellen, maar ik vind het toch niet verstandig hoor
hadden ze het er niet bij verteld dan trouwens BE? dat zou je wel verwachten bij zoietsIs wel handig om te weten!
M'n doos is afgeleverd en onderweg naar de (gelukkige?) ontvangster, je kunt dus weer veilig lezen.quote:Op zondag 13 december 2009 14:11 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik val binnen en lees Yppy heeft een mega dooswtf omg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |