Hier ook sinds 2 dagen weer vuurrode wangetjes en hangerig. Ook het eten gaat weer wat minder de laatste paar dagen. Zou met de kiesjes te maken kunnen hebben, maarja dat is toch vaak gokkenquote:Op zondag 20 december 2009 20:01 schreef Marie79 het volgende:
Mama is zeker goed![]()
Wat we dachten afgelopen dagen klopt hoor, hij krijgt tandje nr. 5 en 6. Hij had vrijdag koorts en was erg jengelig en ook had hij afgelopen week al 2 vuurrode wangetjes... Ik ben blij dat het deze keer 'maar' de tandjes waren en niet weer een of ander virusje.
En die is als één-jarige geboren?quote:Op maandag 21 december 2009 19:24 schreef peleetje het volgende:
Mag ik ook wat zeggen... als man zijnde (zie hier allemaal vrouwen)
Maar ik heb sinds kort een heel lief nichtje!
oowja... nu je het zegt!quote:Op maandag 21 december 2009 19:27 schreef freecell het volgende:
[..]
En die is als één-jarige geboren?
(GEFELICITEERD! Er is een topic voor trotse ooms en tantes en er is ook een topic voor baby'tjes)
Voor je neefje kun je weer een topic verder terecht, het peutertopic, die is van 2 tot 4 jaarquote:Op maandag 21 december 2009 19:30 schreef peleetje het volgende:
[..]
oowja... nu je het zegt!
ik zit ook helemaal niet in de kinder business. Peuter, dreumes, kleuter... ingewikkeld allemaal!
Maar mijn neefje is 2 dus![]()
Tegen koud; Wollen ondergoed van Petit Bateauquote:Op maandag 21 december 2009 09:10 schreef simmu het volgende:
hier slaapperikelen. maar volgens mij heeft ze het 's nachts gewoon koud (het wordt boven zo'n 13 graden). dus we hebben haar in (op volgorde): flanellen pijama, joggingpakje, slaapzakje, dekentje![]()
maar tis al weken pet 's nachts. gelukkig laat ze zich wel vlot troosten & terug instoppen. en volgens mij is het echt tandjes ellende. vuurrode wangetjes, hoop kwijlen weer en luiers waar je *U* tegen zegt! en dan is het hier best een chaos de laatste weken, met papa die werkt of weg is, veel bezoek, nu en dan een oppas. dat helpt allemaal niet he.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |