Nee, hij zei: "Nou, wij zijn er volgende week wél weer" met een fronsje die refereerde aan het vertrek van Enaitquote:Op zaterdag 12 december 2009 20:13 schreef IHVK het volgende:
Trouwens even over Pauw & Witteman nog.
Op het einde zeiden ze: Wij zijn er volgende week weer. Met zo een bedenkelijk gezicht. Was dat alsin: we worden bedreigd door moslims of alsin we worden nu ontslagen voor de VARA/NPS
Ja maar toen maakt hij een bepaald gebaar zo van 'nouuu ik hoop het in ieder geval'quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:17 schreef Rookert het volgende:
[..]
Nee, hij zei: "Nou, wij zijn er volgende week wél weer" met een fronsje die refereerde aan het vertrek van Enait![]()
Maar Pauw zei geloof ik dat hij de multiculturele samenleving ontkende, dat was niet zo tactisch.
Nah, dat moet je er niet in zienquote:Op zaterdag 12 december 2009 20:18 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ja maar toen maakt hij een bepaald gebaar zo van 'nouuu ik hoop het in ieder geval'
Bedoelt hij daarmee niet dat hij niet gelooft in het slagen er van?quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:17 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Wat Jeroen Pauw dus doet.
Kijk maar nog een keer dan. Die andere gast(hoet heet hij ook al weer) doet het gebaar zelfs na.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:19 schreef Rookert het volgende:
[..]
Nah, dat moet je er niet in zien
En dat smaakt dus naar ?quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:19 schreef Bortecinem het volgende:
Ik ben pudding aan het eten die smaakt naar Falim sakizi.![]()
Die heb ik ook gemaakt een keer, smaakte zo vies. Heb alles weggegooid. Ze hebben de kauwgomsmaak iets te letterlijk erin gestopt.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:19 schreef Bortecinem het volgende:
Ik ben pudding aan het eten die smaakt naar Falim sakizi.![]()
Echt? Dit is de eerste keer dat ik er over hoor en eet. Wel lekker.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:19 schreef IHVK het volgende:
Je hebt veel van die Turkse gerechten met kauwgom erin toch?![]()
Kan nooit goed zijn.
Nou ja het was ooit een hype ofzo dacht ik.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:21 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Echt? Dit is de eerste keer dat ik er over hoor en eet. Wel lekker.
Ik vind die kauwgomsmaak juist vet lekker.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:20 schreef Min-e het volgende:
[..]
Die heb ik ook gemaakt een keer, smaakte zo vies. Heb alles weggegooid. Ze hebben de kauwgomsmaak iets te letterlijk erin gestopt.
Kruidnagel heet zoiets.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:19 schreef Bortecinem het volgende:
Ik ben pudding aan het eten die smaakt naar Falim sakizi.![]()
Hmm, smaakt wel goed hoor.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:22 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nou ja het was ooit een hype ofzo dacht ik.
Maar er zit niet veel kauwgom gewoon een heel klein beetje, als smaakmaker.
Ik denk dat het weer uit de mode is geraakt.
Juist...quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:21 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Op de verpakking staat: Edel mastiek aroma.
Echt? Ik vind het een hele andere smaak hebben. Je hebt ook falim met kruidnagel smaak, maar die smaakt heel anders dan de standaard falim.quote:
Ik hoopte dat de geur erger was dan de smaak, maar dat bleek niet zo te zijn.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:22 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik vind die kauwgomsmaak juist vet lekker.
Vast wel.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:23 schreef siddha het volgende:
Gaan we vandaag die 200 halen of niet?![]()
die vermaledijde Tukkers hebben al 300![]()
Ze zeggen wel eens dat zoet en chocola, voor een vrouw substituut is voor Sexquote:Op zaterdag 12 december 2009 20:23 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Echt? Ik vind het een hele andere smaak hebben. Je hebt ook falim met kruidnagel smaak, maar die smaakt heel anders dan de standaard falim.
Ik vond het ook raar dat die smaak er echt letterlijk in zat, maar toch vind ik het apart en lekker.quote:Op zaterdag 12 december 2009 20:24 schreef Min-e het volgende:
[..]
Ik hoopte dat de geur erger was dan de smaak, maar dat bleek niet zo te zijn.![]()
Geef mij maar chocoladepudding.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |