Oké, volgens mij zijn een aantal van de mensen die net discussieerden leukere dingen aan het doen, naar bed of gewoon afwezig, maar twee topics doorlezen als je thuiskomt na 2 uur heeft effe tijd nodig.
En ik heb er ook best nog wat over te zeggen. Kan de rest het morgen mooi teruglezen.

Wellicht val ik in herhaling, maar ik denk dat het belangrijk is alle meningen-ervaringen van users te horen.
Ik ben ergens blij dat deze discussie is gestart, want ik vind de sfeer met vlagen ook niet echt lekker. Zoals Mltje al postte:
quote:
Op vrijdag 11 december 2009 22:44 schreef Ml-etje het volgende:Cat plaatst een tvp en gaat weg lijkt me ook een signaal maar er wordt gewoon doorgegaan..
Greys met busje komt zo

sorry maar dat gescheld van oh-oh vanmorgen deed mij afhaken.
Vanmorgen was ik er echt even klaar mee. Een grapje op zijn tijd moet kunnen en ik ben niet vies van een toespeling (hell, we zijn de Natte Dozen leesclub gestart

) maar het lijkt soms wel alsof er grof gepraat moet worden om het grof gepraat.
Waarbij soms thema’s en woorden voorbij komen die mij persoonlijk niet raken (abortus e.d.) maar waarvan ik inwendig toch ineen krimp omdat ik zeker weet dat er genoeg mensen zijn die het wél raakt. En of die mensen nu hier zitten of niet, zulke dingen zég je gewoon niet. Ook dat hele gedoe met die TT’s, kan echt niet vind ik. We lijken wel een stel pubers, terwijl ik weet dat de meesten hier qua leeftijd dat stadium toch echt ontgroeid zijn.
Moderatie hier is losjes en dat is vaak prettig maar soms zou ik willen dat de teugels iets strakker werden aangetrokken. Dat er even een blik ‘van buiten’ komt en er gewezen wordt op grenzen die overschreden worden, met aanpassen van posts.
Aan de andere kant: dat is niet des Foks en moeten we best zelf kunnen. Ik zeg er zelden iets van maar heb me voorgenomen om dat in de toekomst wel te doen. Als mensen het niet met me eens zijn, so be it. Maar ik heb het gevoel dat de meerderheid er ook zo over denkt en ik vind het jammer dat de sfeer soms door een minderheid bepaald lijkt te worden. En dat er mensen door wegblijven, dát vind ik echt erg! Want we zijn een leuke club samen die elkaar in moeilijkheden echt steunt en ook samen oprecht kan lachen. Het zou doodzonde zijn als dat uit elkaar valt.
Wat betreft de elite/kliekje: dat is iets wat de meer recente slowchatters het beste kunnen aangeven. Voor mijn gevoel (let wel: mijn gevoel) valt dat wel mee. Ik denk dat iedereen die zich hier meldt positief ontvangen wordt. Misschien niet door 100% van het volk wat hier rondhangt, maar ik vind het welkom hier warmer dan op andere fora waar ik kwam. En je kunt nu eenmaal niet met iedereen beste vriend zijn. Toen ik begon mee te kleppen vond ik al meteen aansluiting, heb me nooit buiten de groep voelen staan.
Ander punt: Er zitten nu veel mensen in de SC (zo gezellig zijn we!

) dus vaak gaat die supersnel (terwijl ik het vorige topic aan het lezen was, ging die alweer dicht) dus het is soms lastig om alles bij te houden en op iedereen te reageren. Van mij uit is dat niets persoonlijks, mochten mensen dat wel zo ervaren, mijn excuses.

Als je iets kwijt wil, gil het desnoods nog een keer, er is altijd wel iemand die het dan wel oppikt.
En tot slot: Elies (en Senesta wat meer op de achtergrond): jullie doen het goed!