Is die drempel te hoog dan kun je ook naar swingersnederland of swingers2 of www.sdc.com etc etc.quote:Op woensdag 9 december 2009 21:38 schreef StephanL het volgende:
Ga naar een parenclub. De drempel is misschien groot, maar daar zit je goed. Je moet niks alles mag. En anders eventueel via internet iemand zoeken en leren kennen. Bijvoorbeeld eerst op een openbare plek afspreken met diegene, klikt het maak je een vervolgafspraak of je duikt meteen met elkaar het bed in natuurlijk.
Maar waarom dan niet? wat knapt je af?quote:Op woensdag 9 december 2009 22:16 schreef Daniel1976 het volgende:
Ja kamasutra beurzen zijn vreselijk saai het is altijd hetzelfde en een goede sexshop heeft meer voor minder en wat StephanL zegt je kunt beter naar goede parenclub gaan dan naar het swingerscafe op de kama.
Elke keer als ik nieuwe (langere) relatie heb moet ik er met het vriendinnetje weer naar toe. Ben er nu in 10 jaar al weer 3 keer geweest.
En het is 3 keer nix als je het aan mij vraagt.
De sfeer de prijzen het aanbod.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:17 schreef Pollewoppie het volgende:
[..]
Maar waarom dan niet? wat knapt je af?
mmm oke... maar vind een parenclub zo ehm.. tja hoe zal ik zeggen... hoogdrempelig... of heb ik nu echt een fout beeld ervan?quote:Op woensdag 9 december 2009 22:20 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
De sfeer de prijzen het aanbod.
De shows vond ik echt gaapverwekkend.
Daar sta je dan allemaal met je jas nog aan te kijken naar 2 naakte mensen op het podium.
Kweeni het is het gewoon niet. Het is bijna ranzig.
Doe me dan maar parenclub. Daar hangt tenminste nog "die" spanning.
Doe bijvoorbeeld even de groeten aan die bamboe bedden en slaapkamer meubel verkoper.
Die staat er ook altijd.
Te commercieel te weinig erotiek. Dat is het denk ik in 1 zin
moordrecht fun4twoquote:Op woensdag 9 december 2009 22:25 schreef Pollewoppie het volgende:
[..]
mmm oke... maar vind een parenclub zo ehm.. tja hoe zal ik zeggen... hoogdrempelig... of heb ik nu echt een fout beeld ervan?
en noem eens een paar goede namen in de omgeving Dordrecht (van parenclubs)
Die moet je dus juist niet hebben, is al jaren geen parenclub meer maar een uitgaansgelegenheid voor de hoertjes en hun klanten.quote:
Ohh ik loop wat achter. Vroeger was die tent wel wat. Lelijke mensen werden ook gewoon geweigerd.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:35 schreef Sakura het volgende:
[..]
Die moet je dus juist niet hebben, is al jaren geen parenclub meer maar een uitgaansgelegenheid voor de hoertjes en hun klanten.
Club is ongelofelijk mooi, maar sfeer is vet bagger, tenzij je van hoertjes houd en snuiven en spuiten in de toilet ruimte's
En dat de FIOD nog steeds zeer geinterresseerd is in de financieele huishouding daar zal ik het verder maar niet over hebben
Dat is dus sowieso al iets wat niet past bij de open en gezellige sfeer die bij een parenclub hoort. Het is inderdaad zo dat mensen die daar al jaren kwamen plots een brief thuis kregen dat ze niet meer welkom waren omdat hun uiterlijk niet in de club pastequote:Op woensdag 9 december 2009 22:50 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ohh ik loop wat achter. Vroeger was die tent wel wat. Lelijke mensen werden ook gewoon geweigerd.
sluit me hierbij aan,quote:Op donderdag 10 december 2009 00:00 schreef Adolecens het volgende:
Afgezien van het feit dat ik je OP een beetje te spammerig vind, vind ik de kamasutra beurs zwaar overrated.
Vind het meer een veredelde bazaar met sexspeeltjes waarin wat showtjes worden gegeven, waarbij het licht uitgaat als het net leuk begint te worden. De darkroom is filled with people die alleen daarvoor komen en niet de juiste mensen te vinden en als je echt naakt wil zien, kan je extra betalen en zie je een stripshow waarin ze wel naakt gaan, maar dan nog te soft.
Kortom, een beurs voor stelletjes die nog nooit bezig zijn geweest met dit soort dingen en al gniffelend naar binnen lopen en rooie oortjes krijgen bij het zien van honderden dildo's, maar echt iets te beleven is er niet.
ha, roep ik ook altijd, een veredelde sexshopquote:Op donderdag 10 december 2009 00:00 schreef Adolecens het volgende:
Vind het meer een veredelde bazaar met sexspeeltjes .
vertel...quote:Op vrijdag 11 december 2009 19:52 schreef maickeltje het volgende:
nou in het doolhof kan je genoeg meemaken!
Ach, overdrijven kan iedereen. Veel kans dat ie er zelf nooit geweest is of dat ie er eens wat tegenslag heeft gehad...quote:Op woensdag 9 december 2009 22:50 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ohh ik loop wat achter. Vroeger was die tent wel wat. Lelijke mensen werden ook gewoon geweigerd.
Dat was best aardig. Tsja je hebt er meer tip lees bovenstaande sites door daar staat dat allemaal wel op.\
Hier: http://www.swingersnederland.nl/stap-info/parenclubs/
In de Fun nooit last gehad, geen hoertjes. Nette club, goede sfeer en heerlijk als parenclub waar tenmniste respect hangt voor elkander, openlijk en makkelijk contact te maken en eventueel te weigeren. En vaak mooie(mooiere) mensen.quote:Op woensdag 9 december 2009 22:35 schreef Sakura het volgende:
[..]
Die moet je dus juist niet hebben, is al jaren geen parenclub meer maar een uitgaansgelegenheid voor de hoertjes en hun klanten.
Club is ongelofelijk mooi, maar sfeer is vet bagger, tenzij je van hoertjes houd en snuiven en spuiten in de toilet ruimte's
En dat de FIOD nog steeds zeer geinterresseerd is in de financieele huishouding daar zal ik het verder maar niet over hebben
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |