2005 beldequote:Op woensdag 9 december 2009 11:14 schreef Rave_NL het volgende:
en ja, het is frikadel geen frikandel.
quote:Een frikandel (tot 2005 in Nederland officieel gespeld als frikadel) is in België en Nederland een langwerpige, donkergekleurde staaf van verschillende soorten vlees die warm gefrituurd wordt gegeten.
weet jij toevallig ook de precieze aard van de weddenschap?quote:Op woensdag 9 december 2009 11:15 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
mja kut voor hem... maar als het een weddenschap was
Heul niet. http://www.vandale.nl/van(...)?zoekwoord=frikandelquote:Op woensdag 9 december 2009 11:14 schreef Rave_NL het volgende:
en ja, het is frikadel geen frikandel.
Zoiets zal het wel geweest zijn iddquote:Op woensdag 9 december 2009 11:20 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
weet jij toevallig ook de precieze aard van de weddenschap?
"wedden dat het niet lukt om een bevroren frikadel in m'n poepertje te duwen zonder spuug?"
das leuker als ze dna monsters gaan testenquote:Op woensdag 9 december 2009 11:24 schreef de_boswachter het volgende:
Waarom dan met een bevroren frikandel en niet met je leuter
Wie zegt dat het een bevroren frikandel was.quote:Op woensdag 9 december 2009 11:24 schreef de_boswachter het volgende:
OK.
Wat ik me dan als eerste afvraag:
Als je al iemand wil verkrachten... Waarom dan met een bevroren frikandel en niet met je leuter
quote:
dan heb ik het fout, evenals de grote kranten van Nederland..quote:Op woensdag 9 december 2009 11:22 schreef plakkert- het volgende:
[..]
Heul niet. http://www.vandale.nl/van(...)?zoekwoord=frikandel
het slachtoffer, de daders, de advocaten, de rechtbank en de nationale en internationale media?quote:Op woensdag 9 december 2009 11:25 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Wie zegt dat het een bevroren frikandel was.
quote:Op woensdag 9 december 2009 11:26 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
[..]
dan heb ik het fout, evenals de grote kranten van Nederland..
Mea culpa.
zet je meteen aan het denken of de hoeveelheid taakstraf evenredig staat aan de soort snack en de toestand daarvan.quote:
Nee, ik denk hier liever niet aan. Ik associeer kipknotsen met Mora, Snackbar, Eten, Gezellig, Joepie en andere woorden van diezelfde strekkingquote:Op woensdag 9 december 2009 11:33 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
zet je meteen aan het denken of de hoeveelheid taakstraf evenredig staat aan de soort snack en de toestand daarvan.
Als een bevroren frikaNdel gelijk staat aan 50 uur taakstraf gevolgd door vrijspraak na hoger beroep, hoe geldt het dan voor een anale verkrachting met bijv. een gloeiend heet gefrituurde kipknots of een ontdooide berenklauw??
'We hebben DNA gevonden van een paard, schaap, kangeroe en een marmot'quote:Op woensdag 9 december 2009 11:25 schreef Salatrel het volgende:
[..]
das leuker als ze dna monsters gaan testen
De OP ?quote:Op woensdag 9 december 2009 11:25 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Wie zegt dat het een bevroren frikandel was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |