Nou het advies van de politie was: negeren. Geen contact leggen en zodra ze weer begint te klagen, wéér naar de politie bellen zodat ze het erbij kunnen vermelden. Dus ik luister maar braaf naar meneer de politie manquote:Op dinsdag 8 december 2009 21:59 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Heb het niet eens gezien
Wat je ook kunt doen is een net briefje schrijven dat je graag van haar hoort als ze last van je heeft.
Dan kan ze niet overal meer heen gaan rennen want tenslotte heb jij aangeboden dat ze bij jou kan vertellen wat er dwars zit.
Op deze site staat veel info:quote:Op dinsdag 8 december 2009 21:54 schreef tombolafan het volgende:
[..]
maar weet iemand dan ook WAAROM ze zo vroeg geholpen worden??? Als er nog een goede reden voor is dan snap ik het misschien wel, maar ik kan niets bedenken...
En over het vroege steriliseren:quote:Het ras Labradoodle vindt zijn oorsprong in de zeventiger jaren, in Australië. Een blinde vrouw, die allergisch was voor honden, had behoefte aan een goede blindegeleidenhond zonder dat haar allergie zou verergeren. Vanuit die behoefte begon Wally Cochran met het kruizen van Labradors met Poedels, om tot een hondenras te komen dat als hulphond kon dienen voor mensen met astma of een allergische aandoening. De achterliggende gedachte was het samenbrengen van de goede eigenschappen van beide rassen, namelijk de zachtaardigheid en trainbaarheid van de Labrador met de intelligentie en de vachteigenschappen (o.a. weinig rui) van de Poedel.
Wat de gezondheidsvoordelen zijn staat er dan alleen weer niet bijquote:De grondleggers van dit hondenras hebben in Australië speciale fok- en onderzoekscentra opgezet waarbij men zichzelf behoorlijk strenge regels heeft opgelegd voor wat betreft ethiek, gezondheid en omgangsvormen. Één van die regels is onder andere dat alle pups jong gesteriliseerd of gecastreerd worden (“de-sexing”), nog voordat ze terecht komen bij de eigenaar. Hiermee probeert men zuivere bloedlijnen te waarborgen en illegale broodfok zo veel mogelijk te voorkomen. Bovendien zitten er ook gezondheidsvoordelen aan jong steriliseren of castreren van pups.
quote:Poedels zijn eendenjagers
En wat is dat de voordelen van de canon objectief tegenover die van Tamron? En heeft die net zoveel bereik als de Tamron? Ik kan leuke foto's schieten, maar de technische kant heb ik geen kaas van gegetenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:01 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik ben erover aan het denken om m weg te doen voor 185 euro.
Die bollen vind ik dus zo ontzettend lelijk. En zijn wellicht van oudsher functioneel maar bij mij weten zitten er geen gewrichten op de kop en oren. En alle vier de knietjes zouden heel snel heel koud worden, net als de onderbuik waar alle kwetsbare organen zitten. Van die opgeflufte en geknipte honden (bollen, gorilla of anderszins) vind ik echt onnatuurlijk.quote:Op dinsdag 8 december 2009 21:59 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik ben echt altijd dol geweest op poedels.
Superrobuuste honden zijn dat, slimmer dan border collies, en goede jagers en sporters ook![]()
Ik kan een showpoedel krijgen van de fokster van Billy als ik wil, zij gaat komend jaar haar poedel laten dekken, maar een poedel is mij te veel werk, daar moet ik te hard mee werken![]()
Qua uiterlijk kun je er echt van maken wat je wil.
Als je wil showen kun je kiezen uit verschillende toilletten, van heel tuttig met bollen en zo:
[ afbeelding ]
tot deze geweldige gorilla look:
[ afbeelding ]
( dat is de poedel waar ik een pup van zou mogen)
Of als je niet showt kunnen ze gewoon sportief kort:
[ afbeelding ]
En zelfs het bollenkapsel is van oudsher functioneel![]()
Poedels zijn eendenjagers en dus zwemmers, en die bollen zitten op de gewrichten en de organen, om die warm te houden en te beschermen, op de andere plekken is ie kaal om zo weinig mogelijk zware natte vacht te hebben en zo snel mogelijk droog te zijn
En bullen en zo , snuiten zo plat dat ze niet eens meer adem kunnen halen, en koppen zo dik dat ze ook niet meer natuurlijk kunnen bevallen, net zo iets.quote:Op dinsdag 8 december 2009 21:56 schreef Greys het volgende:
Die Chihuahua's en yorkies en andere kleine rasjes (keeshondjes e.d.) zó klein proberen te fokken dat er van alles lichamelijk mis mee gaat zijn - sommigen kunnen zichzelf amper warm houden met dat kleine lijfje - dat vind ik ook bijzonder onfris.
Dat kan....maar je kunt ook 1 kleur vastzetten...even kijken welke.....rood, oranje,3 kleuren geel(van licht naar donker), donker- en lichtgroen,5 kleuren blauw(van licht naar donker), 3 kleuren paars (dus ook van licht naar donker) en wit.. Wisselen tussen de kleuren kan plotseling (om de 2 seconden een andere kleur-flash), om de wat meer seconden (strobe), de ene kleur gaat langzaam over in de andere(fade) en nog langzamer over van de ene naar de andere kleur(smooth), knopjes erop om de boel wat de dimmen en uiteraard een aan- en uitknop....en nu klink ik als een lampenverkoperquote:Op dinsdag 8 december 2009 21:58 schreef Ynske het volgende:
[..]
als in, gaat hij vanzelf over in andere kleuren?
ok tofquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:04 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat kan....maar je kunt ook 1 kleur vastzetten...even kijken welke.....rood, oranje,3 kleuren geel(van licht naar donker), donker- en lichtgroen,5 kleuren blauw(van licht naar donker), 3 kleuren paars (dus ook van licht naar donker) en wit.. Wisselen tussen de kleuren kan plotseling (om de 2 seconden een andere kleur-flash), om de wat meer seconden (strobe), de ene kleur gaat langzaam over in de andere(fade) en nog langzamer over van de ene naar de andere kleur(smooth), knopjes erop om de boel wat de dimmen en uiteraard een aan- en uitknop....en nu klink ik als een lampenverkoper
ja, ik wist dat het kapsel van de poedel functioneel is, maar toch vind ik ze lelijk... en eh "nuffig", tenminste die, die ik ken...quote:Op dinsdag 8 december 2009 21:59 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik ben echt altijd dol geweest op poedels.
Superrobuuste honden zijn dat, slimmer dan border collies, en goede jagers en sporters ook![]()
Ik kan een showpoedel krijgen van de fokster van Billy als ik wil, zij gaat komend jaar haar poedel laten dekken, maar een poedel is mij te veel werk, daar moet ik te hard mee werken![]()
Qua uiterlijk kun je er echt van maken wat je wil.
Als je wil showen kun je kiezen uit verschillende toilletten, van heel tuttig met bollen en zo:
[ afbeelding ]
tot deze geweldige gorilla look:
[ afbeelding ]
( dat is de poedel waar ik een pup van zou mogen)
Of als je niet showt kunnen ze gewoon sportief kort:
[ afbeelding ]
En zelfs het bollenkapsel is van oudsher functioneel![]()
Poedels zijn eendenjagers en dus zwemmers, en die bollen zitten op de gewrichten en de organen, om die warm te houden en te beschermen, op de andere plekken is ie kaal om zo weinig mogelijk zware natte vacht te hebben en zo snel mogelijk droog te zijn
nee minder bereik, maar kwalitatief wel veel beter.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:04 schreef Bamba het volgende:
[..]
En wat is dat de voordelen van de canon objectief tegenover die van Tamron? En heeft die net zoveel bereik als de Tamron? Ik kan leuke foto's schieten, maar de technische kant heb ik geen kaas van gegeten
Hmz, een béétje.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:04 schreef oh-oh het volgende:
[..]
En bullen en zo , snuiten zo plat dat ze niet eens meer adem kunnen halen, en koppen zo dik dat ze ook niet meer natuurlijk kunnen bevallen, net zo iets.
Maar ik vind daar dus pupjes onnodig laten opereren ook wel onder vallen persoonlijk![]()
Ze zijn gezond, daar dien je niet zomaar in te snijden, en ze krijgen niet de kans zich lichamelijk te ontwikkelen zoals normale honden door die ingreep. Snappie die redenatie?
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:04 schreef Barbaaf het volgende:
Hoi![]()
Leuke lens Bamba, één van de betere in z'n prijsklasse heb ik begrepen![]()
[..]
![]()
Nog niet.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:01 schreef Nonneke het volgende:
[..]
liever gesloop dan dat vreselijk irritante gepiep en gejank de hele tijd![]()
of sproeitie ?
Als ik dr ooit een neem gaat ie uiteraard showen en dan ga ik voor de gorilla look, en vanaf een jaar of 4 voor de bollen.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:04 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Die bollen vind ik dus zo ontzettend lelijk. En zijn wellicht van oudsher functioneel maar bij mij weten zitten er geen gewrichten op de kop en oren. En alle vier de knietjes zouden heel snel heel koud worden, net als de onderbuik waar alle kwetsbare organen zitten. Van die opgeflufte en geknipte honden (bollen, gorilla of anderszins) vind ik echt onnatuurlijk.
Je kan online bestellenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:05 schreef Ynske het volgende:
[..]
ok tof
shitdr zit geen formido in de buurt
Oke, ik hou het in m'n achterhoofd. Ik ga het voorlopig met de Tamron proberen en mocht hij niet bevallen weet ik dat jij een mooie portretlens hebt!!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:06 schreef Ynske het volgende:
[..]
nee minder bereik, maar kwalitatief wel veel beter.
Mij hoor je ook niet zeggen dat je honden van 6 maanden moet helpen.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Hmz, een béétje.
Want niemand heeft me er nog echt van kunnen overtuigen dat het echt zo enorm nadelig is, een sterilisatie op jonge leeftijd. 'Daar dien je niet zomaar in te snijden' omdat ze gezond zijn geldt natuurlijk net zo goed bij 6 maanden als bij 12 weken, snappie
En als je nou graag vaak met andermans hondjes gaat wandelen ook, of je hond lekker af en toe los laat rennen op het strand? Hoe voorkomen je dan dat ie bovenop een ander kruipt? (Om maar eens wat te noemenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:10 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Mij hoor je ook niet zeggen dat je honden van 6 maanden moet helpen.
Ik ben helemaal geen voorstander van dat gecastreer hoor, neem gewoon een unisex roedel, niks aan t handje dan!
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:07 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
altijd leuk, een man in de slowchat
Ik las tampon.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:09 schreef Bamba het volgende:
[..]
Oke, ik hou het in m'n achterhoofd. Ik ga het voorlopig met de Tamron proberen en mocht hij niet bevallen weet ik dat jij een mooie portretlens hebt!!
Kijk maar wat jij fijn vindt. Bij DTH kun je op zich ook wel de rust opzoeken hor. Zeker de buitenterreinen zijn groot genoeg om je met een kat/hond of 15 terug te trekken.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:12 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
![]()
Wat me er wel aan herinnert: als het plan is uit eten te gaan na DTH op 9 januari wil ik daar voor mezelf een héél groot voorbehoud bijzetten. Jullie zijn allemaal schatten maar als ik een flinke tijd in een kippenhok heb gezeten vind ik het meestal wel genoeg. Bij zo'n etentje is het ook niet mogelijk even de rust op te zoeken als ik die nodig denk te hebben
Ach wat een lief prulletjequote:Op dinsdag 8 december 2009 22:01 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Net gemaakt en don;t mind de wat mot je ik lag net lekker te slapen blik
en hier was ze doodziek
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Is ook een prima oplossing, doen wij hier helaas ook.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:02 schreef Bamba het volgende:
[..]
Nou het advies van de politie was: negeren. Geen contact leggen en zodra ze weer begint te klagen, wéér naar de politie bellen zodat ze het erbij kunnen vermelden. Dus ik luister maar braaf naar meneer de politie man![]()
Maar dat had idd ook nog gekunnen!
daar vergis je je flink in.. ze is pas 1quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:16 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Ach wat een lief prulletje
En dat koppie toen ze ziek was zat er echt even van sniiff![]()
Maar ze is al wel op leeftijd of vergis ik me ?
Nee joh! May is nu een jaar oud dacht ik. Hooguit twee (vergis me altijd met Rosa).quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:16 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Ach wat een lief prulletje
En dat koppie toen ze ziek was zat er echt even van sniiff![]()
Maar ze is al wel op leeftijd of vergis ik me ?
kan wat mij betreft prima, een persoon meer of minder is ook niet erg om zelfs op de dag zelf nog door te geven lijkt me...quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:12 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
![]()
Wat me er wel aan herinnert: als het plan is uit eten te gaan na DTH op 9 januari wil ik daar voor mezelf een héél groot voorbehoud bijzetten. Jullie zijn allemaal schatten maar als ik een flinke tijd in een kippenhok heb gezeten vind ik het meestal wel genoeg. Bij zo'n etentje is het ook niet mogelijk even de rust op te zoeken als ik die nodig denk te hebben
Mn beste vrienden hebben twee teefjes , we spreken gewoon niet af als ze loops zijn.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:12 schreef Greys het volgende:
[..]
En als je nou graag vaak met andermans hondjes gaat wandelen ook, of je hond lekker af en toe los laat rennen op het strand? Hoe voorkomen je dan dat ie bovenop een ander kruipt? (Om maar eens wat te noemen).
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:15 schreef Cat22 het volgende:
*gaat cervelaatworst brengen naar de nonnen in de stad voor mooi weer*
(met de kermis werkt dat ook)
May is anderhalf en Rosa een jaar ouderquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:17 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nee joh! May is nu een jaar oud dacht ik. Hooguit twee (vergis me altijd met Rosa).
Wat is nou precies de bedoeling de 9e? Ik ben er de afgelopen week vrijwel niet geweest, dus heb niet alles meegekregen..Of kan ik dat ook in de wiki lezen?quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:17 schreef tombolafan het volgende:
[..]
kan wat mij betreft prima, een persoon meer of minder is ook niet erg om zelfs op de dag zelf nog door te geven lijkt me...
en aangezien ik echt een kip zonder kop ben qua praten [/zelfkennis] zal ik een beetje uit je buurt blijven de 9e...![]()
Neeeeeee, ben jij er ook al zo eentje?quote:
Zeg Cat..wil je dat zo ook eff doen? Morgen worden onze kozijnen vervangenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:15 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Kijk maar wat jij fijn vindt. Bij DTH kun je op zich ook wel de rust opzoeken hor. Zeker de buitenterreinen zijn groot genoeg om je met een kat/hond of 15 terug te trekken.
*gaat cervelaatworst brengen naar de nonnen in de stad voor mooi weer*
(met de kermis werkt dat ook)
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:19 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
May is anderhalf en Rosa een jaar ouder
Je gaat me nog wel bedanken als het de 9e mooi weer is!quote:
Wacht, ik plak het lijstje nog evenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:20 schreef Bamba het volgende:
[..]
Wat is nou precies de bedoeling de 9e? Ik ben er de afgelopen week vrijwel niet geweest, dus heb niet alles meegekregen..Of kan ik dat ook in de wiki lezen?
en wat, wat WAT doen die nonnen met eierenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:20 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Neeeeeee, ben jij er ook al zo eentje?
Vriendin van me uit Brugge gaat echt voor elke gelegenheid met eieren naar de nonnetjes![]()
![]()
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:21 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Je gaat me nog wel bedanken als het de 9e mooi weer is!
Wihihihihi, Satsu ligt weer in zijn tentje (onder mijn benen + dekentje) en ik zit scheetjes te laten.Hij houdt nog dapper vol.
![]()
Ik heb al een mooi-weer-dans gedaan...quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:21 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Je gaat me nog wel bedanken als het de 9e mooi weer is!
Wihihihihi, Satsu ligt weer in zijn tentje (onder mijn benen + dekentje) en ik zit scheetjes te laten.Hij houdt nog dapper vol.
![]()
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:20 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Neeeeeee, ben jij er ook al zo eentje?
Vriendin van me uit Brugge gaat echt voor elke gelegenheid met eieren naar de nonnetjes![]()
![]()
Als je effe een worst deze kant uitgooit.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:20 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Zeg Cat..wil je dat zo ook eff doen? Morgen worden onze kozijnen vervangen
Cat, je bent een daaaaaaaaaaaaaaame, die doen dat nietquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:21 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Je gaat me nog wel bedanken als het de 9e mooi weer is!
Wihihihihi, Satsu ligt weer in zijn tentje (onder mijn benen + dekentje) en ik zit scheetjes te laten.Hij houdt nog dapper vol.
![]()
*proest*quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:22 schreef tombolafan het volgende:
[..]
en wat, wat WAT doen die nonnen met eierenen een cervelaatworst
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:21 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Je gaat me nog wel bedanken als het de 9e mooi weer is!
Wihihihihi, Satsu ligt weer in zijn tentje (onder mijn benen + dekentje) en ik zit scheetjes te laten.Hij houdt nog dapper vol.
![]()
Oh ja, wacht, mijn scheetjes ruiken naar rozeblaadjes.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Cat, je bent een daaaaaaaaaaaaaaame, die doen dat niet
* kelder opentrekt.... unox ook goed???quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:23 schreef Cat22 het volgende:
[..]
![]()
[..]
Als je effe een worst deze kant uitgooit.
Maar niet los toch, of in elk geval niet waar je er niet meteen bij kon zijn voordat er een andere hond bovenop kroopquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:23 schreef Ml-etje het volgende:
Ehm ik nam Whoopie als ze loops was wel mee uit wandelen hoor
JA!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:24 schreef Cat22 het volgende:
[..]
*proest*
Heb je je blokje en pen bij de hand?
Nope.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:24 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
* kelder opentrekt.... unox ook goed???
Van de eieren weet ik het niet maar die worstquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Ze kregen steeds boetes omdat de hond altijd alleen los buiten liep en dingen uit winkels pikte en alles wegjatte uit winkelsquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:21 schreef Greys het volgende:
Waarom hebben ze dat ene hondje weggedaan dan oh-oh?
En dan idd zo'n piepklein ding er voor terug nemen.
Teacup hondjes zijn niet my cup of tea
trouwens, aangezien jij in bad zat het vorige topic:quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:25 schreef Greys het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
Niet los nee maar ook niet aan een korte lijn. Dan loopt ze steeds te hengsten.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar niet los toch, of in elk geval niet waar je er niet meteen bij kon zijn voordat er een andere hond bovenop kroop
Ja niet los neem ik aan?quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar niet los toch, of in elk geval niet waar je er niet meteen bij kon zijn voordat er een andere hond bovenop kroop
Veeleisende whututdetutterdetutquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:26 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nope.![]()
Mot cervelaatworst zijn en bij voorkeur van Den Ambachtelijecke Slaeger.
donequote:Op dinsdag 8 december 2009 22:26 schreef Qwea het volgende:
FOK! dierenproduct van het jaar stemtopic!
maar dat is ook gewoon intens sneu voor het hondje...quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:27 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ze kregen steeds boetes omdat de hond altijd alleen los buiten liep en dingen uit winkels pikte en alles wegjatte uit winkels![]()
Dus nu hebben ze dr een die niet naar buiten hoeft![]()
Echt te erg gewoon.
En ze hebben m van een broodfokker, 1200 euro ZONDER stamboom ( en t lijkt ook niet op een chihuahua, tis een pomeranian denk ik ) en hij weegt maar 950 gram met een maand of 8 nu![]()
En ow ja, de kinderen ( ze hebben twee ongelooflijk drukke vervelenden jongens van 6 en 10 ) hebben m al een keer laten vallen en dr man is dr al es op gaan staan, dus hij heeft al twee keer een poot gekneusd gehad en 1 keer gebroken, en de eerste twee maanden droogde hij steeds uit en heeft ie ook al 600 euro aan da kosten gekost.
De laatste tijd heb ik dr niks meer over gehoord want ik wil t niet meer aanhoren![]()
Ik heb dr toen wel es foto's van gepost, ze stond dr hier mee aan de deur toen ik Kees net had.
Beestje keek echt doodziek uit zn ogen en was zo apatisch als wat, ik wilde m niet eens in mn huis hebbenGelukkig wilde ie niet spelen met mijn honden, dan was ik denk ik ineens bang voor parvo geweest
Neeeeeeeeheeeeeeeeeee, twas juist HANDIG Greys, die hond liet zichzelf uit, hoefden zij er niet mee te lopen, wat snap je daar nou niet aan????????quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:28 schreef Greys het volgende:
Oh-oh, hadden ze er niet aan gedacht dat ze de hond dan gewoon aan de riem konden doen?
En dat ze er op gaan staan en laten vallenEcht erg.
Soms snap je mensen echt niet he? Maar goed, het is hun leven en hoe kwaad we er ons over kunnen maken, ze zullen niet veranderen.
Welnee ze deed dan mega autistisch.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:27 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja niet los neem ik aan?
Dan gaan die loopse teven onwijs lopen snollen en dan kun je dr achteraan toch?
Dank uquote:
Bitch, ga eens stemmenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:29 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Neeeeeeeeheeeeeeeeeee, twas juist HANDIG Greys, die hond liet zichzelf uit, hoefden zij er niet mee te lopen, wat snap je daar nou niet aan????????
![]()
Herinner je je die foto niet meer van dat apatische ziekelijke pupje?
Zit te etenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:29 schreef trovey het volgende:
Kleurtjes[ afbeelding ]
Maar OK.....Goed nieuws hier van het dierennieuws....Tickel(kaakbotontsteking) zijn oog is al een paar dagen schoon en ook lijkt zijn neus "op te drogen"alleen nog maar "water", de immense hoeveelheden snot/viezigheid lijken weg te zijn...zou het mogen zijn dat hij het gaat redden nadat hij nu al 2,5 maand op een zeer zware dosis antibiotica zit(hij is 3,4 kg en krijgt een dosering voor 10 kg
i.v.m. de plek waar de ontsteking zit)
![]()
![]()
, natuurlijk druppel ik nog wel de ogen en gaat de zalf er ook in....specialist heeft duidelijk aangegeven door te gaan met de behandeling tot hij aangeeft dat ik kan stoppen(juist omdat dit zulke hardnekkige ontstekingen zijn).
ja dat klopt, maar ik heb gestemd op wat ik t beste product vind, niet om de user of de prijs die eraan gekoppeld is, sorryquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:30 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dank u
En mijn "winst" gaat nog steeds naar dierenthuis. En ik geloof die van oh-oh en grees ook.
Ja godver, ga ik op jou stemmen of op Greys?quote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:28 schreef Morretje het volgende:
Blegh, reageren met foon is echt kut.
ik log uit. Geen idee tot wanneer, en misschien alleen sporadisch reageren maar wel lezen.
Tja, veel verzetjes hebben ze natuurlijk niet.quote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:29 schreef trovey het volgende:
Kleurtjes[ afbeelding ]
Maar OK.....Goed nieuws hier van het dierennieuws....Tickel(kaakbotontsteking) zijn oog is al een paar dagen schoon en ook lijkt zijn neus "op te drogen"alleen nog maar "water", de immense hoeveelheden snot/viezigheid lijken weg te zijn...zou het mogen zijn dat hij het gaat redden nadat hij nu al 2,5 maand op een zeer zware dosis antibiotica zit(hij is 3,4 kg en krijgt een dosering voor 10 kg
i.v.m. de plek waar de ontsteking zit)
![]()
![]()
, natuurlijk druppel ik nog wel de ogen en gaat de zalf er ook in....specialist heeft duidelijk aangegeven door te gaan met de behandeling tot hij aangeeft dat ik kan stoppen(juist omdat dit zulke hardnekkige ontstekingen zijn).
Ooh maar je moet doen wat je zelf goed vindt hoorquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:33 schreef Ynske het volgende:
[..]
ja dat klopt, maar ik heb gestemd op wat ik t beste product vind, niet om de user of de prijs die eraan gekoppeld is, sorry
Heb ik ook gedaan.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:33 schreef Ynske het volgende:
[..]
ja dat klopt, maar ik heb gestemd op wat ik t beste product vind, niet om de user of de prijs die eraan gekoppeld is, sorry
Like I carequote:Op dinsdag 8 december 2009 22:33 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja godver, ga ik op jou stemmen of op Greys?
Ik moest gewoon ook op die leuke kat met al die mandjes stemmenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:35 schreef Qwea het volgende:
[..]
Like I care
Ik ga slapen, iemand loopt te miepen hier
Ben zo blij dat er eindelijk schot in zit.......kan wel janken van plezierquote:
Nahquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:32 schreef Ingetje79 het volgende:
Nog geen pakje of briefje dat TNT is geweest
Nog niks?quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:32 schreef Ingetje79 het volgende:
Nog geen pakje of briefje dat TNT is geweest
Nee, wanneer heb je het op de post gedaan?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
Je hebt het toch wel verstuurd he?quote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:39 schreef Ynske het volgende:pijn aan mn poten van t haken
snavel is over 4 toeren klaar... morgen maar verder met de vleugels en haren.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spoiler valt tegen als je blij klikt in de hoop op een leuke foto van die kraai
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:39 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Nee, wanneer heb je het op de post gedaan?
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:39 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Nee, wanneer heb je het op de post gedaan?
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:40 schreef Greys het volgende:
[..]
Je hebt het toch wel verstuurd he?
/strikvraag
*met hintenboek in de aanslag zit*
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Spoiler valt tegen als je blij klikt in de hoop op een leuke foto van die kraai
Ja ik dacht ook dat we het haaksel te zien zouden krijgenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Spoiler valt tegen als je blij klikt in de hoop op een leuke foto van die kraai
Neeeeeeee ook ff fotos van de kraai in produktie maken hoorquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:41 schreef Ynske het volgende:
[..]ja dat klopt...
tis nu alleen nog maar een lijf met poten en een los liggende snavel
als ie klaar is komt morgen wel een foto
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:39 schreef Ynske het volgende:pijn aan mn poten van t haken
snavel is over 4 toeren klaar... morgen maar verder met de vleugels en haren.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
ok momentje danquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:42 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Neeeeeeee ook ff fotos van de kraai in produktie maken hoor
Haaksel rijmt op braakselquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ik dacht ook dat we het haaksel te zien zouden krijgen
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:39 schreef Ynske het volgende:
pijn aan mn poten van t haken
snavel is over 4 toeren klaar... morgen maar verder met de vleugels en haren.Ik dacht ook een foto te zien, maar dit is ook leuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
Welke nonnen heb je in de aanbieding? Ze draaien allemaal op iets anders.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Nah
Dan MOET het morgen wel komen, of er is ergens bij iemand iets mis gegaan![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
<--- pakjesaanmoedigingsdans
Cat, wat moet ik naar de nonnen brengen om te zorgen dat Ing d'r pakkie krijgt?
Q ken vast nie haken, don't wurry greesquote:
Krijgen we nu een foto van een ontmantelde kraai?quote:
quote:
Je moet vooral geen sorry zeggen hoor, k hoef die prijs niet eens , dus mij maakt t niks uit of ik win, je moet stemmen op wat jij t leukst vindtquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:45 schreef Ml-etje het volgende:
Nou weet ik dus ook niet wat te stemmen, het mandje van Anne vind ikdoordat de heeeeel oude buurkat precies hetzelfde doet. Het koppie als het mandje weg is (het beestje is mega dement en zit vol klitten die je er niet uit mag halen van 'm) volledige paniek, en volledige ontspanning als het mandje er is
![]()
Dan de rat van Maesen het spel van Greys.
Sorry oh-oh met net eten op kan ik even geen kluifjes zien en ook geen eten
Ja he?quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:45 schreef Bamba het volgende:
Oooohhh trouwens oh-oh??? Ik heb van de week de laatste X-files film gezien en hij was errug
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:46 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Je moet vooral geen sorry zeggen hoor, k hoef die prijs niet eens , dus mij maakt t niks uit of ik win, je moet stemmen op wat jij t leukst vindt
whooeeeehaha ja!!!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:46 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja he?
Ik vond m ook goed.
En dat bed momentje
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:45 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Krijgen we nu een foto van een ontmantelde kraai?
hahahaha, ik wil ook gaan slapen maar niet zonder de kraai te zien!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:48 schreef oh-oh het volgende:
Ynskeeeeeee, schiet op!
Damn, ik ga wel vast eerst hondjes uitlaten, dan kijk ik daarna nog wel ff of die kraai in wording dr al staat
Wat moet je studeren?quote:
jamaar als ik win gaat mn prijs naar stichting dierenthuisquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:48 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
ik ruik gewoon kluifjes lucht
maar ze zien er enthousiast uit dat wel!
Ziet er leuk uit Yns!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:49 schreef Ynske het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
t lijf is een grijstint.
Oeh, die heeft potentie!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:49 schreef Ynske het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
t lijf is een grijstint.
Cool!!!!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:49 schreef Ynske het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
t lijf is een grijstint.
thnx!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:51 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit Yns!![]()
Moet zijn lijfje nog gevuld worden of hoe ga je hem afwerken?
*kijkt nog eens naar foto*quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:51 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Cool!!!!
ooooooooooooh,
hoe![]()
hoe dat baby-olifantje voor het eerst naar buiten komt tussen de poten van mama!
![]()
Ondanks de baard was dat leuk hequote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:51 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oeh, die heeft potentie!
Is het echt heeeeeeeel makkelijk?
mss moet ik toch es garen kopen.
Maar ik zie me niet vredig met bolletjes garen tussen de honden op de bank zitten![]()
En Bil mag t uiteindelijk best mollen, maar liever als ie af is
WTF?????????quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:51 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Cool!!!!
ooooooooooooh,
hoe![]()
hoe dat baby-olifantje voor het eerst naar buiten komt tussen de poten van mama!
![]()
Heb je hem voor een kinders gemaakt of voor jezelf? Hij is liev.quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:52 schreef Ynske het volgende:
[..]
thnx!
is al gevuld, lijkt niet zo op de foto, maar is wel met poppenvulsel, veilig voor kinders...
de bek en vleugels moeten eraan gemaasd worden. en dan nog de oogjes erop en de haren
Heb ook op Greys en Maes gestemdquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:50 schreef oh-oh het volgende:
[..]
jamaar als ik win gaat mn prijs naar stichting dierenthuis![]()
Deze kluiven stinken niet, want wat stinkt komt dr hier niet in
Heel boeiend, ff doorzetten joh!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:52 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Jeugdstrafrecht. Wel erg interessant hoor
k wil m misschien weggevenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:53 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Heb je hem voor een kinders gemaakt of voor jezelf? Hij is liev.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar t kan ook zijn dat ik m nog eens maak ofzo
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
Als onderdeel van?quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:52 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Jeugdstrafrecht. Wel erg interessant hoor
quote:
Ik dacht al wat jij slikt moet ik niet nemenquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:56 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bij hart van nederland was het baby-olifantje dat voor het eerst naar buiten ging, en dat was echt heel lief en schattig... En dat tikte ik door, per ongeluk in dezelfde post...
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:57 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik dacht al wat jij slikt moet ik niet nemen
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:57 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik dacht al wat jij slikt moet ik niet nemen
ik heb ooit een recept voor panda-brood van het bento-topic gepikt... interesse?quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:56 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb de kraai mogen aanschouwen, nu ga ik echt slapen![]()
Als ik t ga proberen wil ik een pandaaaaaaa maken
quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:57 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik dacht al wat jij slikt moet ik niet nemen
Auw..... niet iedereen kijkt naar dezelfde kwaliteits-uitzendingen ja!quote:Op dinsdag 8 december 2009 22:56 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bij hart van nederland was het baby-olifantje dat voor het eerst naar buiten ging, en dat was echt heel lief en schattig... En dat tikte ik door, per ongeluk in dezelfde post...
Dé post van de weekquote:Op dinsdag 8 december 2009 22:51 schreef tombolafan het volgende:
Cool!!!!
ooooooooooooh,
hoe![]()
hoe dat baby-olifantje voor het eerst naar buiten komt tussen de poten van mama!
![]()
ja, ja, ik weet het...quote:Op dinsdag 8 december 2009 23:01 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Auw..... niet iedereen kijkt naar dezelfde kwaliteits-uitzendingen ja!![]()
Ik had al medelijden met die arme kraai.
Ach, niet al je schrijfsels kunnen perfect zijn.quote:Op dinsdag 8 december 2009 23:03 schreef tombolafan het volgende:
[..]
ja, ja, ik weet het...![]()
maar het was dus niet helemaal de bedoeling dat het in 1 post kwam...
quote:Op dinsdag 8 december 2009 23:06 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ach, niet al je schrijfsels kunnen perfect zijn.
ai, ik wilde eerst KKI van Kat5 afpakken, maar nu misschien liever Kat5 van KKI...quote:
quote:Op dinsdag 8 december 2009 23:10 schreef tombolafan het volgende:
[..]
ai, ik wilde eerst KKI van Kat5 afpakken, maar nu misschien liever Kat5 van KKI...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |