Blessed19 zat rustig in zijn huiskamer televisie te kijken. Een stelletje broodmagere snollen die meededen aan een programma omdat ze graag hun lijf wilden verkopen was erop. Blessed19 ging helemaal op in het programma, waardoor hij niet merkte dat iemand zich toegang tot zijn woning had verschaft. Met een dreun ging de kamerdeur open en stond daar een wildvreemde figuur. Blessed19 schrok en slaakte een gil. “BEK DICHT JIJ LOWLIFE!!!!” schreeuwde de vreemdeling. Blessed19 was bang, doodsbang, en riep: ‘wacht, ik pak m’n portemonnee, ik betaal je wat je wilt!’. De mob was in een goeie bui, omdat het uitmoorden van het dorp zeer gestaag verliep, en kon daarom wel een grapje hebben. Hij liet Blessed19 naar de kast kruipen voor de portemonnee terwijl hij bovenop Blessed19’s rug ging zitten. “JE KUNT HET NIET, JE KUNT HET NIET!!!!!!” schreeuwde de mob. Nadat Blessed in elkaar was gezakt van ellende, al zijn lichaamssappen uit angst de vrije loop liet en hierin badend op de grond lag te huilen, terwijl hij smeekte om genade, had de maffioso zijn lolletje gehad en vertrok zijn gezicht weer naar de koelbloedige, ijzige uitstraling die het bij binnenkomst ook had. Vlug pakte hij het moordwapen dat hij thuis uit zijn schuurtje had gehaald, en tergend langzaam stak hij deze diep in de borstkast van Blessed19 (dorpsbewoner). Blessed19 stierf, doorboord met 17 spaken.
Ajf was net thuis van een woeste nacht in het gras rollebollen met MarijkeZwolle, toen hij gerommel hoorde op zolder. woest en onverschrokken als hij zich voordeed, ging hij meteen polshoogte nemen. Toen hij de zoldertrap naar beneden klapte, en zich opmaakte voor de klim naar boven, banzaide daar ineens 130 kilo minstens op zijn rug. Hij was zo snel dood dat hij geen geluid kon maken. Het snerpende gekrijs van zijn geliefde, MarijkeZwolle, was het enige dat de dorpelingen waarschuwde over hun heengaan. RIPjes, geile stoeipoezen.
toen Krioro thuiskwam, zag hij de teringzooi die er was achtergelaten. De idiote dorpelingen moesten zijn apartement hebben doorzocht op hints. GodVerdeIngewanden!

Wat een idioten!

Was alles er nog? Ja, ook dat nog! Ze hadden zijn gameboy gejat, met FOK!s dreamland erin, zijn favoriete spel. Hij was zo overstuur dat hij de maffia die achter hem opdoemte niet opmerkte. Hij was dood voor hij het zelf besefte.
ajf was Zombie
MarijkeZwolle was Spion
Krioro was Velddokter
Blessed was durp.
De zombie mag voor morgen 19.00 (lynchtijd) een naam naar mij PMen. Die sterft mee. Verder gelden dezelfde regels als voor andere doden. Geen spelgerelateerde posts meer.
Wegens een misverstand komt de nachtwakerkill later.
En kudo's voor Ladi voor het eerste verhaaltje, die was geheel van haar hand.