Nee, hij rook de dennennaalden alquote:Op maandag 7 december 2009 17:40 schreef Steven250 het volgende:
Ik mag dit kerstliedje van de Darkness wel. Zoals Gerard zou zeggen: Het regent hier en het gitaar
Die zat.quote:Op maandag 7 december 2009 17:30 schreef gerbenp het volgende:
http://www.stubru.be/media/kabouterwesleyforlife![]()
Bij mij stopt hij steeds na "Dag kabouter"...quote:Op maandag 7 december 2009 17:30 schreef gerbenp het volgende:
http://www.stubru.be/media/kabouterwesleyforlife![]()
Snelle editquote:
Heb net afgezegd. Hoop uiteraard wel dat wat anderen van hier wel willenquote:Op maandag 7 december 2009 18:39 schreef themauster het volgende:
Ik ga boven maar eens klussen geen Metmichiel voor mij![]()
Wie komt hier trouwens vanavond allemaal aan de telefoon bij fokradio , ik kon helaas niet wegens het klussen
verzacht het leed ietsquote:Op maandag 7 december 2009 17:32 schreef themauster het volgende:
http://www.metmichiel.nl/(...)6amp%3B%20Annemieke/
Veenstra gaat weer de ochtendshow doen in januari
Ik zou wel willen, maar dan zit ik in de trein naar huis.quote:Op maandag 7 december 2009 18:39 schreef themauster het volgende:
Ik ga boven maar eens klussen geen Metmichiel voor mij![]()
Wie komt hier trouwens vanavond allemaal aan de telefoon bij fokradio , ik kon helaas niet wegens het klussen
Als er een topic staat, mag het altijdquote:Op maandag 7 december 2009 18:37 schreef -Hans- het volgende:
[..]
edit 'm even terug(wist niet zeker of ik het al mocht schrijven, vandaar de edit)
domien groeit met de uitzending en wordt er steeds volwassener in.quote:Op maandag 7 december 2009 18:18 schreef -Hans- het volgende:
@MaW, had qua vrije dagen niet echt rekening gehouden met SR. Denk wel dat de trigger om te gaan iets minder is geworden, maar zal uiteraard wel even gaan kijken. Misschien valt het achteraf allemaal wel reuze mee en blijkt dit trio erg leuk te zijn.
Lijkt er wel op dat ze ieder jaar kiezen voor een minder bekende naam bij het bredere publiek. Voor volgend jaar geef ik Domien zeker wel een kans als aanstormend talent. En dat bedoel ik uiteraard niet negatief jegens Domien.
Uiteindelijk ben ik dus het slachtoffer geworden.quote:Op maandag 7 december 2009 18:40 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Heb net afgezegd. Hoop uiteraard wel dat wat anderen van hier wel willen
Arme jij!quote:Op maandag 7 december 2009 18:57 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Uiteindelijk ben ik dus het slachtoffer geworden.
Jij bent toch ook de échte kenner hier, hea.quote:Op maandag 7 december 2009 18:57 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Uiteindelijk ben ik dus het slachtoffer geworden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |