Maar nu moet ik het mijn moeder uitleggen dat ze moet F5en op twitter om voor mij de kaartjes te bestellen als ik niet een computer tot mijn beschikking heb. Als ik weer dat het om 14:00 begint zit ik om 13:45 achter de computer somehow somewhere (ergens tussen de colleges door of zo)quote:Op maandag 7 december 2009 16:17 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Gast, je hebt zelf ook Twitter.
Ja en die is echt fucking onintressant.quote:Op maandag 7 december 2009 16:17 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Gast, je hebt zelf ook Twitter.
Als je het zo benadrukt zeg je niet toe gan ke lijk heid.quote:
Gast, alleen het woord Twitter maakt de klacht al geldig.quote:Op maandag 7 december 2009 16:19 schreef Otis2.0 het volgende:
Waar gaat dit over? Pas als ik dat weet kan ik beoordelen of de klacht terecht is.
Het is gewoon onpraktisch.quote:Op maandag 7 december 2009 16:26 schreef Sapstengel het volgende:
Hoezo 0 toegankelijkheid? Je hoeft niet altijd ingelogd te zijn om tweets te kunnen zien, alleen als hun profiel op private staat.
Dus ook mensen zonder account kunnen het zien.
Ik vind het best makkelijk.quote:
En als ze het op een normale site kan bekijken hoeft ze niet te F5'en? Wat een onzinquote:Op maandag 7 december 2009 16:18 schreef Renesite het volgende:
[..]
Maar nu moet ik het mijn moeder uitleggen dat ze moet F5en op twitter om voor mij de kaartjes te bestellen als ik niet een computer tot mijn beschikking heb. Als ik weer dat het om 14:00 begint zit ik om 13:45 achter de computer somehow somewhere (ergens tussen de colleges door of zo)
Ja, u hebt gelijkquote:Op maandag 7 december 2009 16:49 schreef Fha het volgende:wat een over-rated gedoe is dat zeg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |